MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Zagraj w filmie o Jeleniej Górze w MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 20 lipca 2012, 9:43
Aktualizacja: 9:43
Autor: Angela
Chcesz zostać gwiazdą filmową? Zagrać w filmie fabularnym o Jeleniej Górze? Jesteś w wieku 8 – 18 lat? – w najbliższy poniedziałek (23.07) o godz. 18.00 przyjdź do Młodzieżowego Domu Kultury, wystartuj w castingu i wygraj udział w warsztatach teatralno– filmowych.

Spotkanie dzieci w wieku 8 – 18 lat odbędzie się w sali nr 12 w MDK „Jelonek” przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Jeleniej Górze. Osoby wybrane w castingu spotkają się z reżyserem i autorem scenariusza filmu, Andrzejem Skowrońskim. Efektem warsztatów będzie film oparty na legendach Jeleniej Góry.

- Życzymy powodzenia i niezapomnianych wakacyjnych wrażeń w czasie kręcenia filmu – mówi Danuta Sitek, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Jest pomnik przyrody

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~ 20-07-2012 14:11
DOLNOŚLĄZAK. Źle, źle, bardzo źle!!! Danusiu - prezydent i tak Panią wywali. Zgodnie z oczekiwaniami magistratu, a w szczególności "lewicowego" Domagały od oświaty, realizacja programu dla gówniarzy jest nieistotna. Ważne jest aby kadra MDK - zgodnie z "zakresem obowiązków" -pisała wnioski dla pozyskania funduszy unijnych. Np. taka Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego, żyje z tego. Wprawdzie region się nie rozwija lecz prezydenta cieszy, że bezrobocie jest stabilne.
~ 20-07-2012 16:43
a co będą kręcić "Mad Max 4" bo niektóre dzielnice w naszym mieście świetnie się nadają na scenerię
~jano 20-07-2012 17:10
Popieram,nawet nastepne odcinki SAMYCH SWOICH mozna w jejeniej dokrecic,-sto metrow od centrum SZKARADA, jednymi slowy masakra. pozdrawiam.......
~ 20-07-2012 20:56
Tutaj nie film, lecz dokument o prawdzie zarzadzania miastem, zarobkach ,osiagnieciach naszych Vipow i Kpieniu z ludzi mieszkajacych w tym miescie. Wytkniecie tak naprawde falszu faktycznej sytuacji kto i za co bierze grube pieniadze robiac tylko piane i rozdajac falszywe obiecanki.Miasto oparte na dorobkiewiczach w garniturach ktorych obojetna jest bieda i byt mieszkancow. Mottem jest zdzieranie na kazdym kroku pieniedzy z ludzi ktorzy pracujac juz ledwie wiaza koniec z koncem. Oni tym czasem oplywaja w nadmiar srodkow do zycia. Trzeba wytknac kto w tym miescie jak i kraju na kogo pracuje i kto jedynie ma profity z ciezko pracujacych za niewiele ludzi.
~Re 21-07-2012 11:00
Reżyserem i autotem scenariusza jest nauczyciel z Gorzowa.
~rodzc 24-07-2012 21:00
Dolnoslązak nie bądz taki pewny ,że od razu wywalą P.Danusię nie wiem czy Zawila zrobi ten krok może będzie się bal bo ludzie staną murem za MDK i znów zbiorą 5000 tyś.podpisów i wywalą Zawilę i Domagałę i co wtedy?
~ 24-07-2012 21:25
Ad.~rodzic. Czy wywalą jednego i drugiego nie jestem tego taki pewien. Najpierw SLD powinna przyjrzeć się sama sobie i zastanowić na czym polega lewicowość. Jeżeli dotychczas tolerują w swoim ugrupowaniu Domagałę - to woła o pomstę do nieba. Ten facet kompromituje jeleniogórskie SLD. Domagały wydział opracował program reformacji oświaty. Domagała jest konsekwentnym zwolennikiem likwidacji MDK. Paranoja? Nie realizm. DOLNOŚLĄZAK
~ 24-07-2012 21:42
Cd. z 21:25. Tzw. ludzie jeżeli nawet "staną murem za MDK" to g* osiągną. Radnych PO jest większość. A oni bezmyślnie przegłosują wszystko, co im urzędnik /nawet z SLD/ oddany Zawile poda do zaakceptowania. DOLNOŚLĄZAK.
~ 24-07-2012 21:53
Cd. z 21:42. Ażeby MDK mogło funkcjonować SLD winno najpierw zerwać - niepisaną koalicję z PO . Ze swoich szeregów powinni wywalić Domagałę. Odzyskać tożsamość. Stać się autentyczna alternatywą polityczną dla PO. DOLNOŚLĄZAK

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bobry na Zabobrzu

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Biuro Rzeczy Znalezionych w Bolesławcu

Powstanie trasa rowerowa

Krakowska w budowie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%