MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Zagłosuj na plac zabaw dla Karpacza

Wiadomości: Karpacz
Piątek, 3 kwietnia 2015, 8:06
Aktualizacja: 8:07
Autor: Mea
Fot. Organizator
Wkrótce ruszy konkurs na zbudowanie podwórka Nivea, do którego przystąpił Karpacz. Oryginalny i nowoczesny plac zabaw miałby powstać na terenie Centrum Medycznego przy ul. Myśliwskiej. Oddać swój głos będzie mógł każdy.

Dzięki tej akcji powstanie 40 wyjątkowych placów zabaw w całej Polsce. Aby znaleźć się w wśród laureatów konieczne jest zebranie jak największej liczby głosów. Dziennie będzie można oddać jeden głos na stronie „Podwórko Nivea”, która wkrótce ruszy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Promesy dla gminnych jednostek OSP

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~PM Karapacz 3-04-2015 8:55
Można już głosować.
~nieładnie 3-04-2015 9:00
W tym konkursie biorą udział trzy miejscowości z naszego powiatu. Oprócz Karpacza również Miłków i Piechowice. Dlaczego brak informacji o pozostałych miejscowościach, które mają dużo mniejsze szansę na wybudowanie takiego placu niż Karpacz. Czyżby jelonka miała interes w promowaniu i tak bogatej gminy jaką jest Karpacz??? Bardzo nieładnie szczególnie że chodzi tu o dzieci!!!
~tomtom 3-04-2015 9:27
a jeszcze do tego wszystkiego plac miałby stanąc na prywatnym terenie-spółka-prywatny folwark Państwa G.DLACZEGO NIE NA TERENIE GMINY???
~tomtom 3-04-2015 9:31
Centrum medyczne niech samo postawi sobie plac dla dzieci ,bo to co jest w tej chwili to jest żenada. a moze licza na to ze ludzie zalatwia im to za darmo,a za dwa lata postawia tablice WSTEP TYLKO DLA PACJENTÓW.
rymcycymcy 3-04-2015 11:57
Plac zabaw NIVEA ? :) ...taplanie w kremiku ...dorośli też mogą ! :)
~Miłków 3-04-2015 13:35
Dzieci z Karpacza mają kilka placów, zapraszam do wspierania Miłkowa. Równajmy szanse dla Dzieciaczków z małych miejscowości:D
~karpaczanin 6-04-2015 15:11
Coś mi się wydaje, że mieszkańcy mają uprzedzenia do tej lokalizacji i dla tego nie głosują!!!
~emel 8-04-2015 12:12
Proszę Państwa skąd tyle nieprzychylnych komentarzy. Uważam, że lokalizacja jest świetna - sama często chodzę z córka na spacer w tym kierunku i często zatrzymywaliśmy się w tym miejscu, z dala od samochodów, tłumów ludzi, w ciszy i spokoju. Trzeba tylko chcieć i poświecić swój czas, włożyć trochę wysiłku aby tam dotrzeć to chyba niewiele aby wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Przecież nie będą z tego korzystać pracownicy CM tylko dzieci - z naszych szkół i przedszkoli, dzieci moje i Wasze, dzieci turystów i pacjentów .... wszystkie dzieci i to dla nich ten wysiłek - niewielki w porównaniu z efektem który możemy osiągnąć poprzez wspólne działanie ;-).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mina na Zabobrzu

Wakacje w Złotoryi

Konkurs dla seniorów

Podgórna zarośnięta!

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
130
Tak
44%
Nie
44%
Nie wiem
12%