MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 13 sierpnia
im. Diany, Heleny

Zagłosuj i obsyp domy dziecka słodyczami

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 4 grudnia 2008, 8:40
Aktualizacja: 8:40
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Wchodząc na stronę firmy Wawel i głosując na jeleniogórskie domy dziecka, możesz osłodzić maluchom ich trudny los. Dzieci z dziesięciu placówek, na które wpłynie największa liczba głosów, przez pierwszy kwartał 2009 roku otrzymają co miesiąc 18 kilogramowe zestawy słodyczy. Głosy można oddawać tylko do 15 grudnia.

Już po raz drugi Wawel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia organizuje akcję „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. W ramach programu firma przekaże ponad sześć ton słodyczy dzieciom z blisko 460 Domów Dziecka w całym kraju czyli po 14 kilogramów dla każdej placówki.

Dodatkowo na specjalnie uruchomionym serwisie na www.wawel.com.pl przeprowadzone zostanie głosowanie. Do 15 grudnia internauci mogą oddawać głos na placówkę z załączonej na stronie liście. Do dziesięciu placówek, na które wpłynie największa liczba głosów, przez pierwszy kwartał 2009 roku trafi co miesiąc 18 kilogramów słodkości.

– Cieszymy się, że w tak magicznym i niezwykłym okresie Świąt Bożego Narodzenia możemy zamienić się w Świętego Mikołaja i obdarować dzieci słodyczami. Po raz pierwszy akcję przeprowadziliśmy w zeszłym roku. Przekazane wtedy słodycze wywołały uśmiech na twarzach podopiecznych z Domów Dziecka. Dlatego pragniemy sprawić dzieciom słodką niespodziankę także w tym roku – mówi Dorota Piwowarska, kierownik marketingu firmy Wawel S.A.

Dla wybranych domów dziecka Wawel wspólnie z radiem RMF FM przekaże również pachnącą choinkę. Ale to nie koniec niespodzianek. Słodkie upominki przygotowane są również dla głosujących. Każdy, kto odda głos, otrzyma na swój e-mail kartkę świąteczną z podziękowaniem za udział w akcji oraz kupon na filiżankę gorącej czekolady Wawel. Kupon będzie można zrealizować w jednym ze sklepów firmowych Wawel. W Jeleniej Górze mieści się on przy ulicy 1 Maja, w dawnej Bombonierce.

Lista domów dziecka, kupon konkursowy, a także wszystkie informacje na temat akcji znajdują się na stronie www.wawel.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Proces apelacyjny byłego proboszcza Ruszowa

Śmierć na żwirowni

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~:) 4-12-2008 9:39
w imieniu wszystkich dzieci , które tak bardzo słodycze lubia głosujcie :)
~Sabath 4-12-2008 22:31
liczone jest jedno kliknęcie w ciągu jednego dnia czy każde wejście ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most już po remoncie

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Parking na... przejściu

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Zatrzymany za narkotyki

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
695
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
6%