Czytających: 11376

Jelenia Góra: Zagłębie za mocne

Niedziela, 17 stycznia 2016, 8:05
Aktualizacja: 12:33
W 13. kolejce dolnośląskiej ligi juniorek młodszych drugi zespół KPR–u uległ w hali przy ul. Złotniczej Zagłębiu Lubin I i z dorobkiem dwóch zwycięstw młode szczypiornistki z Jeleniej Góry zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Lubinianki plasują się na trzeciej pozycji ze stratą czterech punktów do KPR–u SMS i KPR–u Kobierzyce.

Dzień po spotkaniu starszych koleżanek z Karpacza, jeleniogórzanki zmierzyły się z pierwszym zespołem Zagłębia, które było zdecydowanym faworytem tego spotkania. Początek meczu był bardzo wyrównany, miejscowe nawiązywały równorzędną walkę do 17. minuty, kiedy to na tablicy wyników było 8:8. Do przerwy "Miedziowe" zaznaczyły jednak swoją przewagę i po 30 minutach było 11:17. Po zmianie stron podopieczne Dilrabo Samadovej szybko straciły cztery kolejne bramki i przegrywały już 11:21, co przełożyło się na dalsze losy spotkania. Ostatecznie KPR MOS przegrał Zagłębiem 25:33.

KPR MOS Jelenia Góra - Zagłębie Lubin I 25:33 (11:17)