im. Amelii, Antoniego, Filipa

Zagłębie na kolanach

Czwartek, 12 października 2006, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Juniorki starsze MKS PR Finepharm pokonały wysoko w ubiegłą środę Zagłębie Lubin w ramach rozgrywek o mistrzostwo Dolnego Śląska.

Tylko w pierwszej minucie przegrywały 0:1. Potem rozjechały rywalki, powiększając z minuty na minutę przewagę. W efekcie wygrały 51:27 (24:13). w druzynie jeleniogórskiej występuje kilka zawodniczek z zespołu ekstraklasy seniorek z barmakrką Monika Maliczkiewicz na czele i to one nadają ton ekipie juniorek starszych MKS PR Finepharm.

Bramki: Agnieszka Kocela 10, Magdalena Tajerle 9, Sabina Kobzar 8, Małgorzata Buklarewicz 7 i Marta Dąbrowska 5, Paulina Rabczyńska 5, Anna Stanisławiszyn 4, Magdalena Łoniewska 2 i Marta Łoniewska 1.

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (19) Dodaj komentarz

~Marcin Bambursky 12-10-2006 12:02
Mialem przyjemnosc popatrzec sobie na juniorki z bliska, mecz naprawde super wreszcie pokazaly na co je stac!chcialbym przypomniec mecz juniorek mlodszych w ostatnich minutach naprawde bylo na co popatrzec klase pokazala Dziunia#3# mozna powiedziec ze to jej pierwszy mecz w ktorym grala obie polowki specjalnie zostalem na 2 polowkach zeby na nia popatrzec no moze chwile mnie nie bylo jak pojechalem na pite;):P POZDRO:)
~ZawOodniczka:) 12-10-2006 13:31
Ha Dziunia dała popis ale nie zapominajmy o Czarnej;) Marcinie Bambursky chyba wiem kim jesteś!! no a meczyk fajny:) bo przeciez grałam nie!!
~dziewczyna_Elvisa 12-10-2006 13:33
Jestem dumna z Robaka tak 3maj corcia :)
~jg 12-10-2006 13:40
do marcina:obydwa zespoly to sa zespoly juniorek starszych. a do dziennikarza mam pytanie:jak mozna w artykule do opisu meczu uzyc slowa "rozjechaly".
~Kibic:)) 12-10-2006 15:38
Nio laski pokazały klase ... mama nadzieje ze powalcza o Mistrzostwo Polski w tym roku 3mam za was kciuki i oby dak dalej ..:))))
~aaa 12-10-2006 20:28
to sie ojczyzna wysliła - jedno zdjecie;p;p
~=* 13-10-2006 18:09
Super dziewczyny:) PoZdRi dLa WaS :*:*
~Aras 14-10-2006 13:16
MAm pytanie: jest dzis albo jutro jakis mecz w reczna w jeleniej???? Jezeli tak to o ktorej i kto gra??? z gory dzieki za odpowiedzi
~Ryba 14-10-2006 20:18
w poniedzialek pierwsza liga zagra na złotniczej ze Słupskiem. Bedzie ciekawy mecz, bo trenerem słupska jest fedor, i gra tam Anita Augustyniak. poczatek bodajże o 16
~:) 15-10-2006 6:57
jak wczorajszy mecz jelenia - beskid??
~yyy 15-10-2006 7:01
jak z Moniką maliczkiewicz na czele skoro Ona jest rocznik '87 i juniorka starsza nie już nie jest ? ;/
~Marcin Bambursky 15-10-2006 10:48
Do zawodniczka: gralas <mysli>?? a jakies bramy trafilas to moze i ja bede wiedziel kim ty jestes!!:P pozdro
~:))) 15-10-2006 12:22
Monika Maliczkiewicz jest roczkik 88 a nie 87 .... wiec moze grac w juniorkach
~!!! 15-10-2006 13:06
monika Malickiewicz jest roczikiem 1988 dla twojej swiadomosci :):)
~yyy 16-10-2006 8:40
to co powiecie na to : http://www.sms.handball.edu.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=36&Itemid=67 strona smsu gliwice z wyminionymi zawodniczkami :] rocznik 1987 wychowawca mgr inż. Grażyna Gawol * Baranowska Anna(KS Łącznościowiec Szczecin) * Beniowska Izabela(AWF Wrocław) * Franczuk Marta(-) * Giera Aleksandra(KS Zgoda Ruda Śląska) * Gunia Monika(MKS Zagłębie Lubin) * Iwaniak Sandra(-) * Maliczkiewicz Monika(MKS PR Finepharm) * Odrowska Monika(MKS PR Finepharm ) * Osiak Agnieszka(GZKS Sośnica Gliwice) * Rugor Julianna(-) * Szymczyk Sylwia(GZKS Sośnica Gliwice)
~yyy 16-10-2006 8:46
już wszystko jasne jest z rocznika 88' ale wcześniej poszła do szkoły dlatego na stronie smsu wpisano ja do rocznika 87' pozdrawiam :)
~jg 16-10-2006 13:41