MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Zaginęła Alicja Baszyńska

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 24 lipca 2018, 9:07
Aktualizacja: 12:30
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze poszukują Alicję Baszyńską, zamieszkałą w Jeleniej Górze przy ul. Działkowicza 2.

Zaginiona ostatni raz widziana była na ul. Działkowicza 16 lipca ok. godz. 05:00 w drodze do pracy. Zaginiona ma 59 lat. Wzrost - ok. 165 cm, budowa ciała – szczupła, włosy – krótkie, czarne. Oczy – szare, nos – prosty.

W dniu zaginięcia ubrana była w zieloną marynarkę, czarne spodnie, miała ze sobą kremową torebkę.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, ul Armii Krajowej 5 – osobiście lub telefonicznie pod numerem 75/75-20-406, 75/75-20-150 bądź na numer alarmowy – 997 – apeluje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Uwaga na oszustów – podają się za funkcjonariusza CBŚP

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Krakowska w budowie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 25-07-2018 8:52
Ostatnio dużo ludzi znika ,rodziny zaczynają się tymi osobami interesować jak coś się zdarzy tak to mają w dupie taka prawda ,wiem coś o tym bo ,w tym roku odeszło moich 2 kolegów z podwórka
~ 25-07-2018 14:13
do: ~ (8:52)
Hm,hmm ... a ... czy ... członek rodziny / o którym myślisz/ miał w zwyczaju się interesować pozostałymi członkami rodziny ? Bo czasem, albo raczej na ogół, zapomniany członek rodziny miał w zwyczaju pamiętać tylko o tym,że dziś jeszcze niczego nie pił( i nie chodzi o H20 ). Bo w rodzinach , gdzie wszyscy o sobie pamiętają, rzadko się zdarza, aby ktoś pozostawił członka rodziny gdzieś na marginesie. Nie znamy dnia ani godziny i każdy ,niestety, może gdzieś umrzeć, i to nie we wlasnym łóżku. Rodzina , obdzwoniła szpitale ? Sprawdziła uliczne zgony ? Jeśli tak i brak wiadomości, to o tyle dobre wiadomości., że ktoś/ może/ żyje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czad na Kiepury

Wakacje „pod lupą” policjantów

Zatrzymany za prędkość

Bobry na Zabobrzu

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2052
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%