MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Zaginął Andrzej Poleszczuk. Czy ktoś wie, gdzie jest?

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 czerwca 2013, 9:52
Aktualizacja: 14:13
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze poszukują 33–letniego Andrzeja Poleszczuka, zamieszkałego przy ul. Wiejskiej w Jeleniej Górze. Mężczyzna po raz ostatni raz widziany był 2 czerwca br. na ulicy Wiejskiej około godziny 20.00.

Andrzej Poleszczuk ma 175 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, włosy ma ciemne, krótko obcięte, oczy zielone, twarz okrągłą, nos krzywy po licznych złamaniach. Zaginiony ma liczne tatuaże, m.in. na tyle głowy - wizerunek nietoperza z rozłożonymi skrzydłami, na lewym przedramieniu , tzw. tribala, a na plecach wizerunek Matki Boskiej. Posiada też liczne blizny.

Andrzej Poleszczuk w dniu zaginięcia ubrany był w czarne dresowe spodnie, kurtkę ortalionową w kolorze khaki. Na głowie mógł mieć czarną czapkę z daszkiem.

- Prosimy wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego o zgłoszenie się osobiście w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 5, bądź telefonicznie pod numer 75/75-20-150 , 75/75-20-406, a także pod numer alarmowy policji 997 – apeluje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Politycy komentują wynik wyborów

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Na półkoloniach o bezpiecznych wakacjach

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Mina na Zabobrzu

Kąpieliska pod kontrolą

Złodzieje grasowali na jednym z campingów – zostali zatrzymani

Czyżby Andrzej Duda?

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
655
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%