MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zadbaj o posesję i zgłoś się do konkursu

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 4 maja 2015, 8:17
Aktualizacja: 8:19
Autor: Angela
Fot. Organizator
Jeleniogórska straż miejska zaprasza mieszkańców do uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu „Ładnie mieszkać”. To konkurs na najestetyczniej utrzymaną posesję i jej otoczenie. Konkurs jest skierowany do mieszkańców Jeleniej Góry. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja br.

W tym czasie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie oraz właściciele posesji i nieruchomości mogą przesyłać zgłoszenia na adres mailowy: strona@jeleniagora.pl. Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis nieruchomości wraz ze zdjęciami. W przypadku zgłaszania kandydatur przez osoby trzecie, wymagana jest zgoda administratora (właściciela) nieruchomości. Inicjatorem konkursu jest jeleniogórska Straż Miejska przy wsparciu Urzędu Miasta.

Każdy z oceniających tj. członków kapituły, przyzna zgłoszonym posesjom od 0 do 5 pkt. Wygra nieruchomość z najwyższą liczbą uzyskanych punktów.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej: http://www.strazmiejska.jgnet.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=729&Itemid=31

Ogłoszenia

Czytaj również

Stoi kolej na Kopę

Podatki – zmiany  

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~par.. 4-05-2015 11:02
A jaka nagroda?
~nel 4-05-2015 13:53
Żeby miasto ładnie wyglądało mieszkańcy muszą mieć pieniądze na remonty elewacji i utrzymanie zieleni wokół domów. Muszą zarabiać jak ludzie i po pracy, zadowoleni z życia będą dbać o otoczenie swoich posesji. Jeśli życie jest syfiaste, zarobki i perspektywy takie same , to i posesje dorównują temu poziomowi.
~do nel 4-05-2015 16:09
Jasne flejtuch zawsze sobie znajdzie jakieś wytłumaczenie..są ludzie,którzy mimo że żyją biednie to mają porządek i są bogaci,którzy żyją w syfie bo mają taką naturę.Poza forum mogę ci pokazać conajmniej 10 takich przypadków,które akurat znam jak masz wątpliwości.
~fan sekty po 5-05-2015 0:53
nel ma racje a ty bredzisz bido ty mojsza..
~tak tak 6-05-2015 11:27
Proponuję posesję - Jelenia góra Cieplice ul.Langego 14 [ dawna Oranżeria Schaffgotschów ] . Właściciel - Urząd Miasta Jelenia Góra . Murowana wygrana w konkursie - oj , oj pewnie będą premie dla zarządu miasta !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Teraz lepiej widać

O rozpadających się górach

Nowy sprzęt dla OSP

Problemy krwiodawców

Warsztaty modelarskie

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
44
Tak
68%
Nie
32%
Nie wiem
0%