MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zabrakło kilku bramek

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 16 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 16 marca 2007, 20:19
Autor: KED
Reprezentacji Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Jeleniej Górze nie udało się awansować do finału strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej chłopców.

W zmaganiach półfinału strefy, które odbywały się w hali przy ul. Złotniczej oprócz gospodarzy uczestniczyły: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaniu oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie. Większość meczy była bardzo zacięta. Jeleniogórzanom do wywalczenia jednego z dwóch pierwszych miejsc w zawodach dających awans zabrakło bardzo niewiele, gdyż pojedynek z Kamienna Górą przegrali zaledwie jedną – 10:11 , a z Lubaniem trzema golami. W trzecim swoim pojedynku pokonali wyraźnie ekipę ze Szklarskiej Poręby 16:7. Ostateczna kolejność drużyn: ZSZ i O Kamienna Góra, ZSP Lubań, ZSL i Z nr 1 w Jeleniej Górze, SZO i SMS w Szklarskiej Porębie.
<b>Skład ZSL i Z nr 1:</b> Rafał Dębski, Przemysław Majtyka, Remik Nielubiński, Paweł Skoczek, Radek Owsianka, Marcin Ciepły, Krzysztof Tyrała, Arek Giera, Kamil Skrzypkowski, Mateusz Grzeszykowski, Michał Tietianiec, Kamil Rydlewski, Adrian Gędzius. Opiekun Norbert Potkański.

Ogłoszenia

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Siatkówka dla każdego

Zadecydował bilans setów...

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~damo 16-03-2007 19:31
Ale tutaj chodzi o Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych a nie o ZSZiO... No chyba że szkoła zmieniła nazwe w co wątpię... Poprawcie to!
~gratulacje!! 17-03-2007 17:50
W samej jeleniej gorze byliscie zdecydowanie najlepsi!! BRAWA ZA WALKE!!
~:) 17-03-2007 20:52
Dobrze było chłopaki i tak byliście najlepsi gratulacje wielkie:))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ruszyły zapisy na VIII Półmaraton Jeleniogórski

Mamy brąz!

Z Mikołajem na pediatrii

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Było nastrojowo

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
616
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%