MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zabójczy czad przy ul. Karola Miarki

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 9 marca 2013, 10:48
Aktualizacja: 11:25
Autor: 112
Dzisiaj w nocy (09.03) około godz. 2.30 jeleniogórscy strażacy otrzymali informację od lokatora wielorodzinnego budynku przy ul. Karola Miarki w Jeleniej Górze, że w jego mieszkaniu najprawdopodobniej jest czad. Mężczyzna miał typowe objawy zatrucia tlenkiem węgla. Na miejsce wezwano pogotowie, które zabrało jeleniogórzanina do szpitala.

Strażacy po wykonaniu pomiarów powietrza potwierdzili sporą obecność tlenku węgla. Wygasili w piecu i przewietrzyli mieszkanie. Przyczyną pojawienia się „cichego zabójcy” w mieszkaniu był najprawdopodobniej nieszczelny przewód kominowy. Strażacy kolejny raz apelują o sprawdzanie przewodów kominowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nowy dyrektor WORD

Dla zrównoważonego rozwoju Dolnego Śląska

Przywłaszczył plecak – stanie przed sądem

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 9-03-2013 11:43
wiecie czemu tak jest , usługi kominiarskie są za drogie ,a gostek z ul.Wolności w Cieplicach ma takie ceny że głowa mała,ludzie nie maja kasy ot cała filozofia
~do 11:43 9-03-2013 13:27
P..lisz jak potłuczony,takie zatrucia zdarzają się codziennie na całym swiecie(nawet w domach bogatych ludzi) i nie są niczym nowym,tylko o tym nie wiesz bo nie są to wiadomości na pierwsze strony gazet,ludzie nie myślą ot cała folozofia.
rymcycymcy 9-03-2013 17:14
Dwutlenek węgla nie wydobywa się tylko z pieca ! :) ...czasami wystarczy zjeść coś ciężkostrawnego ! :) ...śledczy powinni to wziąć pod uwagę !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpowie za kradzież paliwa z ciężarówek

Ulatniał się gaz na Elsnera

Przed nami finał WOŚP

Nietypowa interwencja w szpitalu

Inauguracja senatora

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
386
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
5%