MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zabójczy czad przy ul. Karola Miarki

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 9 marca 2013, 10:48
Aktualizacja: 11:25
Autor: 112
Dzisiaj w nocy (09.03) około godz. 2.30 jeleniogórscy strażacy otrzymali informację od lokatora wielorodzinnego budynku przy ul. Karola Miarki w Jeleniej Górze, że w jego mieszkaniu najprawdopodobniej jest czad. Mężczyzna miał typowe objawy zatrucia tlenkiem węgla. Na miejsce wezwano pogotowie, które zabrało jeleniogórzanina do szpitala.

Strażacy po wykonaniu pomiarów powietrza potwierdzili sporą obecność tlenku węgla. Wygasili w piecu i przewietrzyli mieszkanie. Przyczyną pojawienia się „cichego zabójcy” w mieszkaniu był najprawdopodobniej nieszczelny przewód kominowy. Strażacy kolejny raz apelują o sprawdzanie przewodów kominowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bilety MZK też podrożeją?

PiS apeluje do mieszkańców

Po akcji „Czysty chodnik”

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 9-03-2013 11:43
wiecie czemu tak jest , usługi kominiarskie są za drogie ,a gostek z ul.Wolności w Cieplicach ma takie ceny że głowa mała,ludzie nie maja kasy ot cała filozofia
~do 11:43 9-03-2013 13:27
P..lisz jak potłuczony,takie zatrucia zdarzają się codziennie na całym swiecie(nawet w domach bogatych ludzi) i nie są niczym nowym,tylko o tym nie wiesz bo nie są to wiadomości na pierwsze strony gazet,ludzie nie myślą ot cała folozofia.
rymcycymcy 9-03-2013 17:14
Dwutlenek węgla nie wydobywa się tylko z pieca ! :) ...czasami wystarczy zjeść coś ciężkostrawnego ! :) ...śledczy powinni to wziąć pod uwagę !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni KO za podwyżkami

Wokół wotum zaufania

Przed policjantami schował się w szafie

Wjechał w słup

Włamał się do skrzynki energetycznej

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
462
Tak
21%
Nie
77%
Nie mam zdania
2%