MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zabawa w ferie

Wiadomości: Dolny Śląsk
Wtorek, 22 lutego 2005, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 22 stycznia 2006, 22:10
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Czym się dziś mogą zająć dzieci, aby się nie nudzić?

W Zgorzelcu Miejski Domu Kultury przy ul. Parkowej 1 zaprasza w godz. 11-14 na zajęcia kulinarne (gotowanie zupy jarzynowej) i warsztaty artystyczne.
W gimnazjum nr 1 przy ul. Kościuszki o godz. 10 rozpoczną się zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, a o godz. 10.30 zajęcia z matematyki i informatyki.
Lwówecki Ośrodek Kultury przy ul. Przyjaciół Żołnierza 5 proponuje warsztaty nauki gry na instrumentach perkusyjnych, które odbywają się w dni powszednie w godz. od 10 do 14 i od 16 do 20. Na dzieci czeka również pracownia plastyczna (godz. 11-15).
W kamiennogórskim Centrum Kultury przy Kościuszki 4 o godz. 11 odbędą się zabawy i warsztaty teatralne dla dzieci. Prowadzone będą przez aktorów z Wrocławia.
W Lubawce Dom Kultury przy ulicy Kamiennogórskiej 19 organizuje o godz. 10 wyjazd na basen do Kamiennej Góry. Kryta pływalnia ma zniżki dla młodzieży szkolnej. Godzina pluskania kosztuje 3 złote.
W Jeleniej Górze o godz. 10 w sali Międzyszkolnego Ośrodka Sporu przy ul. Skłodowskiej-Curie uczniowie gimnazjów mogą wziąć udział w turnieju koszykówki.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jutro w Termach będzie się działo!

Dużo drożej za śmieci

Nowy sposób na wyższą emeryturę

Nie zaśmiecajmy otoczenia Kropelki

JSM dla rowerzystów

Parkowanie na „hopce”

Poznali wyniki rekrutacji

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
123
Tak
25%
Nie
73%
Nie mam zdania
2%