MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

Zabawa pod chmurką

Wiadomości: Wojanów – Bobrów
Środa, 26 sierpnia 2009, 8:16
Aktualizacja: 8:56
Autor: Ania
Rada Sołecka Wojanów – Bobrów zaprasza na II Rodzinny Festyn Rozmaitości nad Bobrem. Impreza odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia, pod murami pałacu w Bobrowie. Zabawa rozpocznie się o 15.

W ramach programu odbędą się: loteria fantowa, pchli targ, gry i konkursy z nagrodami, kiermasz domowych wypieków, przejażdżki konno, strzelanie z łuku i zabawa pod chmurką.

–Jest to lokalna inicjatywa będąca połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Przy wspólnej, wesołej zabawie chcemy aby mieszkańcy bardziej się zintegrowali, odnowili ”stare” znajomości, porozmawiali ze sobą. Ewentualny dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zbiorowe potrzeby sołectwa, a jest ich sporo np. zakup sprzętu do utrzymania czystości i porządku.– piszą organizatorzy.

Festyn jest dla całych rodzin. Dobry nastrój gwarantują zarówno liczne atrakcje, które zaplanowano na ten dzień, jak i samo miejsce, które należy do bardzo urokliwych. Organizatorami imprezy są Rada Sołecka Wojanów – Bobrów, Stowarzyszenie Sołectwa Wojanów – Bobrów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Remont ulicy Ogińskiego  

Policjanci też pomagali

Spotkanie z A. Banieckim

Debata o szlaku "Dolina Bobru"

Trwa "Davos" w Karpaczu

Doczekają się ronda

Nie tylko dla seniorów

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
769
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%