MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zabawa pod chmurką

Wiadomości: Wojanów – Bobrów
Środa, 26 sierpnia 2009, 8:16
Aktualizacja: 8:56
Autor: Ania
Rada Sołecka Wojanów – Bobrów zaprasza na II Rodzinny Festyn Rozmaitości nad Bobrem. Impreza odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia, pod murami pałacu w Bobrowie. Zabawa rozpocznie się o 15.

W ramach programu odbędą się: loteria fantowa, pchli targ, gry i konkursy z nagrodami, kiermasz domowych wypieków, przejażdżki konno, strzelanie z łuku i zabawa pod chmurką.

–Jest to lokalna inicjatywa będąca połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Przy wspólnej, wesołej zabawie chcemy aby mieszkańcy bardziej się zintegrowali, odnowili ”stare” znajomości, porozmawiali ze sobą. Ewentualny dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zbiorowe potrzeby sołectwa, a jest ich sporo np. zakup sprzętu do utrzymania czystości i porządku.– piszą organizatorzy.

Festyn jest dla całych rodzin. Dobry nastrój gwarantują zarówno liczne atrakcje, które zaplanowano na ten dzień, jak i samo miejsce, które należy do bardzo urokliwych. Organizatorami imprezy są Rada Sołecka Wojanów – Bobrów, Stowarzyszenie Sołectwa Wojanów – Bobrów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Finał remontu

Na stadionie już jasno

Apel Pamięci w SP 15

O rozpadających się górach

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Zamkniety szlak w Rudawach

Radni KO przeciw kupcom?

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
784
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%