MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Za nami pierwszy dzień Pucharu Piastów Śląskich

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 12 marca 2011, 20:01
Aktualizacja: 20:03
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Wzgórze Kościuszki w Jeleniej Górze zamieniło się dziś w arenę zmagań kolarzy przełajowych startujących w drugim Pucharze Piastów Śląskich. W sobotę trasa, na której niegdyś odbywały się mistrzostwa Europy zdominowana została przez zawodników z Wałbrzycha, którzy najliczniej przybyli do stolicy Karkonoszy.

W niedzielę odbędzie się druga edycja wyścigu w ramach PPŚ, a zwycięzcy klasyfikacji generalnej otrzymają pamiątkowe puchary. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jelenia Góra – Marcin Zawiła.

Klasyfikacja po sobotnich wyścigach:

Kategoria Elite/Orlik:
1 FORNALSKI Damian - MKK "BOLMET TREK" LEGNICA – 15 pkt.
2 ZASADA Dariusz - JELENIA GÓRA – 14
3 JURKOWLANIEC Mikołaj - TC CHROBRY-FELT GŁOGÓW – 13
4 DRAHAN Adam - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 12
5 IGNACZAK Rafał - UKS FORMICKI-BIKE KOSTRZYCA – 11
6 PIŃCZUK Damian - MKK "BOLMET TREK" LEGNICA – 10
7 ŁAZARSKI Patryk - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 9
8 GĘBSKI Emil - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 8
9 ZIELIŃSKI Dawid - LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 7

Masters do lat 45:
1 PASZEK Szczepan - BIKE STACJA BOLESŁAWIEC – 15 pkt.
2 BONECKI Marek - MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – 14
3 ANTCZAK Roman - FORMICKI BIKE – 13
4 KARMELITA Piotr - HONDA RECO KAŹMIERCZAK TEAM – 12
5 WOJCZAL Jarosław - KTM RACIN TEAM ZŁOTY STOK – 11
6 LEHOTSKY Jiri mlady - CYKLO SPICAR JILEMNICE – 10
7 HARTMAN Mariusz - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 9
8 BEREZIŃSKI Piotr - FORMICKI BIKE – 8

Kategoria Junior:
1 STOSZ Patryk - UKS STOBRAWA KLUCZBORK – 15 pkt.
2 PYTKA Jakub - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 14
3 LASOTA Damian - LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 13
4 BUJALSKI Dawid - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 12
5 BARTKOWSKI Maciej - UKK ORIENS MTB SDS GROUP CHO – 11
6 SUCHECKI Krzysztof - CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC – 10
7 WOLSKI Tomasz - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 9
8 JAREMKO Kamil - MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – 8
9 ZAJĄC Bartosz - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 7
10 PANASIUK Mariusz - LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 6

Junior młodszy:
1 NAWROCKI Mariusz - LKS TRASA ZIELONA GÓRA – 15 pkt.
2 SOŁTYS Aleks - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 14
3 WINIARSKI Łukasz - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 13
4 KLIMEK Piotr - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 12
5 ZŁOTOWICZ Patryk - UKS STOBRAWA KLUCZBORK – 11
6 HOFFMANN Grzegorz - UKS STOBRAWA KLUCZBORK – 10
7 PRZEWIĘDA Paweł - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 9
8 KOWALSKI Mateusz - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 8
9 GŁUSZEK Wojciech - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 7
10 UMIŃSKI Dominik - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 6

Młodzik:
1 KURPIEL Oskar - UKS CENTRUM NOWA RUDA – 15 pkt.
2 RATAJCZYK Michał - LKS TRASA ZIELONA GÓRA – 14
3 KOWAL Krzysztof - UKS CENTRUM NOWA RUDA SS WĄS – 13
4 KACZMAREK Przemysław - UKK ORIENS MTB SDS GROUP CHO – 12
5 DOBROŃ Grzegorz - MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – 11
6 ROKUS Karol - UKK ORIENS MTB DAMI CHOJNÓW – 10
7 JĘDRASZCZYK Kamil - UKK ORIENS MTB EURO-CLEAN CH – 9
8 SZYMANIAK Borys - UKS CENTRUM NOWA RUDA – 8
9 KONARZEWSKI Jan - UKK ORIENS MTB EURO-CLEAN CH – 7
10 KRÓL Bartosz - LKS TRASA ZIELONA GÓRA – 6

Seniorki/Juniorki:
1 KUBACZKOWSKA Anna - UKS STOBRAWA KLUCZBORK – 15 pkt.
2 PODGÓRSKA Aleksandra - UKS DREAM-BIKE BIELAWA – 14
3 PRZEWIĘDA Marlena - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 13
4 PIOTROWSKA Małgorzata - LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 12
5 KWIECIŃSKA Justyna - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 11
6 GUZ Paulina - LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 10
7 EKSTEROWICZ Roksana - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 9
8 SZEWCZYK Kamila - MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA – 8
9 NALEPA Paulina - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 7
10 CYBIN Adrianna - UKK ORIENS MTB SDS GROUP CHO – 6

Juniorki młodsze/Młodziczki:
1 CIERLUK Karolina - MKK "BOLMET TREK" LEGNICA – 15 pkt.
2 NIERADKA Malwina - LKS TRASA ZIELONA GÓRA – 14
3 CYBULSKA Klaudia - UKS CENTRUM NOWA RUDA SS WĄS – 13
4 WOLSKA Karolina - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 12
5 LASOTA Monika - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 11
6 GRABOWSKA Kamila - MKK "BOLMET TREK" LEGNICA – 10
7 DMYTRASZ Aleksandra - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 9
8 PRZĘZAK Dorota - LKS ATOM BOXMET DZIERŻNIÓW – 8
9 TRĘBACZ Paulina - LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS S.B – 7
10 PIOTROWSKA Patrycja - KKW JAMA WAŁBRZYCH – 6

Masters powyżej 45 lat:
1 FILIPIAK Krzysztof – KARPACZ – 15 pkt.
2 GUŁAJ Edward - UKS STOBRAWA KLUCZBORK – 14
3 LEHOTSKY Jiri - CYKLO SPICAR JILEMNICE – 13
4 LENKOWSKI Krzysztof – WROCŁAW – 12
5 TWARDZISZEWSKI Waldemar - TEAM PODGÓRZYN – 11
6 PICHURSKI Bronisław – OPOLE – 10

Ogłoszenia

Czytaj również

Puchar makroregionu Oyama

Mikołajkowe zmagania siatkarskie

Studium na początek

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~foto 12-03-2011 20:14
Macie jakieś zdjęcia?
~foto 13-03-2011 11:41
a u konkurencji są

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tu też świętowali

Jubileusze małżeńskie

O rozpadających się górach

Bieg Niepodległości

Będzie kręcone!

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
866
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%