MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Za nami I Igrzyska Lekkoatletyczne SP 8

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 9 czerwca 2011, 0:44
Aktualizacja: Piątek, 10 czerwca 2011, 7:43
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Stadion przy ul. Lubańskiej w Cieplicach stał się w czwartek 2 czerwca areną zmagań młodych sportowców walczących w I Igrzyskach Lekkoatletycznych Szkoły Podstawowej nr 8.

W sportowych zmaganiach wzięła udział niemal cała społeczność uczniowska z klas IV-VI.
Rywalizacja była niesamowicie zacięta w każdej z konkurencji, zarówno indywidualnej jak i w zespołowej: sztafetach 4x100m. Uczniowie mogli startować w dowolnej ilości konkurencji, co zaowocowało wysypem medali i sprawiło, że kilku uczniów zostało multimedalistami (3 medale i więcej). Organizatorzy zawodów mają nadzieję, iż Igrzyska te wpiszą się na stałe w sportowy kalendarz szkoły.

Impreza pokazała, że warty jest wielki wysiłek nauczycieli wychowania fizycznego w SP8, pracujących bardzo ciężko i wytrwale z młodymi ludźmi. Tak wielkie zainteresowanie uczniów Igrzyskami pokazuje, że sportowy duch dzisiejszych młodych ludzi nie zanika. Organizatorami Igrzysk byli nauczyciele wychowania fizycznego: Agnieszka Gigiel, Jacek Kołodziejczyk, Paweł Łukaszewicz, Andrzej Skowroński, Urszula Specjalna.

Wyniki

SKOK WZWYŻ:

Klasy IV

Chłopcy:
1. Igor Karpowicz
2. Bartosz Walawski
3. Kacper Kopecki

Dziewczęta:
1. Dominika Jarkowiec
2. Lidia Żeromska
3. Daria Filipska

Klasy V

Chłopcy:
1. Norbert Zaleszczyk
2. Andrzej Śliwka

Dziewczęta:
1. Julia Gul
2. Emilia Baszak
3. Angelika Maj

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Bartek Nowacki
2. Oskar Giziński
3. Mateusz Kukieła

Dziewczęta:
1. Ewelina Tomasikiewicz
2. Dominika Gławdecka
3. Natalia Cetler

PCHNIĘCIE KULĄ:

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Michał Pietrzak
2. Kamil Sikora
3. Kamo Harutyunyan

Dziewczęta:
1. Nikola Kubiak
2. Dominika Jarkowiec
3. Ola Kolo

Klasy V:

Chłopcy:
1. Andrzej Śliwka
2. Norbert Zaleszczyk
3. Adrian Grabski

Dziewczęta:
1. Angelika Maj
2. Julia Gul
3. Emilia Szmeterowicz

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Bartek Nowacki
2. Przemek Kędziora
3. Maks Kasperek

Dziewczęta:
1. Roksana Siring
2. Magda Pazurkiewicz
3. Ola Rozum

BIEG NA 400M:

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Tomasz Piłat
2. Arek Wroński
3. Andrzej Kaczkowski

Dziewczęta:
1. Magda Walczak
2. Dominika Jarkowiec
3. Patrycja Czupajło

Klasy V:

Chłopcy:
1. Daniel Tkaczuk
2. Norbert Zaleszczyk
3. Tomasz Słomka

Dziewczęta:
1. Natalia Jantos
2. Emilia Baszak
3. Agnieszka Damasiewicz

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Kacper Mądrowski
2. Oktawian Szwejk
3. Mateusz Kukieła

Dziewczęta:
1. Marta Stachowiak
2. Anna Szczełkun
3. Katarzyna Sorys

BIEG NA 60M

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Tomasz Pisarek
2. Igor Karpowicz
3. Patryk Szpecht

Dziewczęta:
1. Karolina stołowska
2. Katarzyna Bieńko
3. Gabriela Mochól

Klasy V:

Chłopcy:
1. Adam Mazur
2. Norbert Zaleszczyk
3. Łukasz Jantos

Dziewczęta:
1. Julia Gul
2. Kamila Durdyn
3. Natalia Woźniak

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Bartek Nowacki
2. Oktawian Szwejk
3. Oskar Giziński

Dziewczęta:
1. Marta Stachowiak
2. Magda Maniewska
3. Ola Rozum

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Sylwester Czajkowski
2. Tomasz Piłat
3. Kamil Sikora

Dziewczęta:
1. Angelika Smagur
2. Patrycja Czupajło
3. Dominika Jarkowiec

Klasy V:

Chłopcy:
1. Alan Wroński
2. Patryk Trześniewski
3. Sebastian Pater

Dziewczęta:
1. Natalia Jantos
2. Angelika renowicz
3. Julia Gul

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Oskar Giziński
2. Sylwester Wersocki
3. Michał Rebkowiec

Dziewczęta:
1. Roksana Siring
2. Ola Rozum
3. Dorota Magiera

SKOK W DAL

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Tomasz piłat
2. Igor Karpowicz
3. Tomasz Piłat

Dziewczęta:
1. Magda Walczak
2. Dominika Jarkowiec
3. Nikola Kubiak

Klasy V:

Chłopcy:
1. Artur Wojas
2. Daniel Tkaczuk
3. Kamil Domański

Dziewczęta:
1. Emilia Szmeterowicz
2. Angelika Maj
3. Natalia Żywicka

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Przemek Kędziora
2. Oskar Giziński
3. Mateusz Wróblewski

Dziewczęta:
1. Marta Stachowiak
2. Ola Rozum
3. Ewelina Tomasikiewicz

Multimedaliści:

Dziewczęta:
Angelika Maj (klasa V)
Emilia Szmeterowicz (klasa V)
Julia Gul (klasa V)
Dominika Jarkowiec (klasa V)
Ola Rozum (klasa VI)
Marta Stachowiak (klasa VI)

Chłopcy:
Oskar Giziński (klasa VI)
Bartek Nowacki (klasa VI)
Norbert Zaleszczyk (klasa V)

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie kręcone!

O rozpadających się górach

Tu też świętowali

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~sp8 9-06-2011 16:53
wiecej zdjec na szkolnej stronie sportowej: WWW.SKS8.PRV.PL
~test212 9-06-2011 17:20
test do testu
~brawo 10-06-2011 22:47
brawo dla nauczycieli w-f, a może nawet kultury fizycznej, i oto chodzi, trzymać tak dalej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Radni KO przeciw kupcom?

Stoi kolej na Kopę

Mikołajkowe zmagania siatkarskie

Studium na początek

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
866
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%