MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Z „Żeroma” strzelali w dziesiątkę

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 28 października 2008, 8:44
Aktualizacja: 8:45
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Wręczeniem pucharów, medali i dyplomów zakończył się Młodzieżowy Turniej Strzelecki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji. Uroczyste podsumowanie zawodów odbyło się wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Zwycięzcami tegorocznego turnieju strzeleckiego w rozgrywkach drużynowych wśród chłopców i wśród dziewcząt okazały się drużyny reprezentujące Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze. Te drużyny otrzymały Puchar ufundowany przez komendanta miejskiego policji – inspektora Zbigniewa Ciosmaka.

Drugie miejsce drużynowe wśród chłopców zajęła drużyna reprezentująca ZS „Elektronik”, a trzecie ZST„Mechanik”. Za drugie i trzecie miejsce trofea ufundował Jeleniogórski Zarząd Stowarzyszenia „LOK”.

Wśród szkół gimnazjalnych I miejsce wśród chłopców zajęła drużyna z Gimnazjum nr 3. Drugie miejsce drużynowe wśród dziewcząt zajęła drużyna reprezentująca Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, a trzecie drużyna dziewcząt z „Mechanika”. Wśród szkół gimnazjalnych wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna z Gimnazjum nr 1. Najlepsi strzelcy wśród dziewcząt i chłopców otrzymali od Komendanta Miejskiego Policji maskotkę policyjną – kom. Lwa.

W tym roku odbyła się już IV edycja tych zawodów. Na uwagę zasługuję fakt, iż z roku na rok turniej ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży. W roku ubiegłym w turnieju wzięło udział 60 uczniów, a w tym już ponad 80.

Głównym celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży jako jednej z dyscyplin sportowych, ale również jest to wskazanie młodzieży alternatywy spędzania wolnego czasu w ramach realizacji przez Policję Jeleniogórską programu prewencyjnego „Nie daj się uzależnieniom i wszelkim zagrożeniom” – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska.
Jesienią przyszłego roku planowana jest kolejna, V już edycja Młodzieżowego Turnieju Strzeleckiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Odnowili Kostiala i Kamienne Schodki  

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~zeromszczak 28-10-2008 19:48
żerom rulez
~acer1111 28-10-2008 20:44
A dlaczego nie podaje się wyników indywidualnych? Może dlatego że czołowe miejsca zajeli uczniowie innych szkół i nie po myśli organizatorów jest fakt że I LO zostało wydymane przez inne szkoły?
~me 28-10-2008 21:12
zgadzam się rlz!!! ps. agacia ;****
~... 28-10-2008 22:07
Wiadomo ze żerom najlepszy =))
~Okienko 29-10-2008 22:35
To logiczne, że Żerom wygrał, skoro rodzice o przerośniętych ambicjach posyłają tam swoje dzieci, coby nawiedzeni belfrowie mogli z nich wyciskać wszystkie soki i w efekcie zrobić z nich emocjonalne i towarzyskie kaleki ze średnią 6,0...
~bla bla 31-10-2008 16:30
eh, ok, jestem z żer i widzę że budowlankowi, norwidowi i wszyscy inni mają kompleks niższości a my lubimy się wywyższać więc z zasady wszystkie wasze komentarze w tym tonie skazane są na bezpłodną i niekonstruktywną kłótnie no ale jak nie macie co robić to proszę ;p ja tam idę wkuwać książkę telefoniczną, bo zadali na poniedziałek od c do r
~hahhaha 5-11-2008 17:59
bla bla - to wy dopiero na r ? my już mamy od w-ż :D a co do Żeroma,to nie jest tak,że na korytarzach jest cisza,bo wszyscy kują ;p normalna szkoła,tylko na wyższym poziomie ;p i nie wszyscy są tutaj kalekami towarzyskimi,bo tak jak 'wy' chodzimy na imprezy,pijemy,palimy...ja jestem w klasie która żyje tylko imprezkami,nauka?to prawda,że nauczyciele wymagają tyle,co za dwóch,ale cóż...mam pały ;ppp

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak nie wolno parkować!

Konkurs dla seniorów

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

To teren zapuszczony

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
361
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%