MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 13 sierpnia
im. Diany, Heleny

Z Watrą warto spędzić czas!

Wiadomości: JELENIA GÓRA JAGNIĄTKÓW
Niedziela, 28 listopada 2010, 8:51
Aktualizacja: 11:55
Autor: TEJO
Watra Jagniątkowska proponuje mieszkańcom najwyżej położonej części Jeleniej Góry kilka imprez, które odbędą się w grudniu.

Już w nadchodzącą sobotę (4 XII) w siedzibie Watry przy ulicy Karkonoskiej nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zatytułowanego „Jagniątków mój dom, moje marzenia, moje miejsce na ziemi”. Wzięły w nim udział dzieci i młodzież w wieku od lat 3 do 13 w trzech kategoriach. Początek o godz. 15

Z kolei 10 grudnia w Gospodzie Wedle Bucków o godz. 18 odbędzie się pokaz pieczenia chleba w piecu zwanym „Grubą Bertą”. W klimat staropolskiej tradycji wprowadzi zainteresowanych gaździna Krystyna Żak. Atrakcją będzie też wyrabianie masła w tradycyjnych maselnicach w rytm akordeonowej muzyki i śpiewu.

11 grudnia to dzień oczekiwany przez miejscowych brydżystów. O godz. 17 w siedzibie Watry odbędzie się turniej pod hasłem „Brydż watrzański”. Dochód z turnieju (wpisowe – 20 złotych) będzie przeznaczony na kulig lub paczki świąteczne dla najmłodszych.

W 29. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, 13 grudnia 2010 roku w Karczmie Bukowy Gaj odbędzie się wieczór wspomnień z tamtych czasów. Opozycyjne songi zaśpiewa i na gitarze zagra Marek Wojsa. Początek wieczornicy o godz. 18. W atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzi zainteresowanych młodzież szkolna z Sobieszowa, która 20 grudnia w siedzibie Watry o godz. 17 wykona Jasełka.

Na wszystkie imprezy zaprasza Watra Jagniątkowska propagująca hasło: Magiczny Jagniątków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~mloda 28-11-2010 11:37
Z tego wynika, że Watra działa i to prężnie !?, a jeszcze nie tak dawno w kampanii, wasz zagorzały przeciwnik, grzmiał, że musi rozruszać ten skostniały Jagniątków i okolice i tylko on może to uczynić. Pozdrawiam - postaram się skorzystać z oferty.
~do młodej 28-11-2010 12:29
czy aby dalej Przeciwnik???? a może wręcz odwrotnie????
~* 29-11-2010 19:35
no, fajne imprezki postaram sie odwiedzić, choc jestem z Jelonki, jednak ten Jagniatków potrafi cos zrobić , już wielokrotnie słyszałam o Watrze, brawo!!!!!!!!!!!! tak trzymajcie , macie potencjał choc nie jeden kłody pod nogi rzucał, nie ustepujecie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koncert organowy Františka Vaníčka

Śmierć na żwirowni

Zaczytaj się z Jelonką.com

Zaczytaj się z Jelonką.com

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
694
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
5%