MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Z turnieju na turniej gra wygląda coraz lepiej”

Wiadomości: Sobótka
Wtorek, 8 października 2013, 21:33
Aktualizacja: 21:39
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Krajowy turniej badmintona w kategorii młodzik młodszy, młodzik, junior młodszy oraz junior został rozegrany 5 października w Sobótce. W imprezie wzięli udział reprezentanci KS Chojnik Jelenia Góra w składzie: Kacper Górniak, Patryk Panasiewicz, Łukasz Cimosz, Piotr Gajda, Dominik Gerlach, Oliwia Socha, Jędrzej Nowak oraz Arkadiusz Słupek.

Turniej okazał bardzo udany dla podopiecznych Adama Słomki i Adama Cimosza. - Ciszą nas dobre wyniki, gra z turnieju na turniej wygląda coraz lepiej czego
potwierdzeniem są wyniki. Chcemy pochwalić wszystkich swoich podopiecznych
za grę -
wyznali szkoleniowcy jeleniogórskich badmintonistów.

Wyniki

Kategoria młodzik młodszy U-13

Gra pojedyncza chłopców
1. Maciej URBANIAK - UKS Kopernik Słupca
2. Kamil KOZERA - UKSMTB Smecz Konin
3. Patryk PANASIEWICZ - KS CHOJNIK Jelenia Góra

Gra podwójna chłopców
1. Maciej URBANIAK - UKS Kopernik Słupca / Kamil KOZERA – UKSMTB Smecz Konin
2. Kacper GÓRNIAK / Patryk PANASIEWICZ - KS CHOJNIK Jelenia Góra
3. Szymon BOJANOWSKI / Jakub MATŁOKA - OTB Lotka Ostrów Wlkp.

Kategoria młodzik U-15

Gra pojedyncza
1. Karol GONTARZ - LUKS Krokus Góralice
2. Piotr GAJDA - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Łukasz CIMOSZ - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra mieszana
1. Łukasz CIMOSZ - KS Chojnik Jelenia Góra / Karolina SZUBERT - KS Match Point Ślęza
2. Dawid PŁOKARZ / Maja GRZESIAK - OTB Lotka Ostrów Wlkp.
3. Bartosz SZYMAJDA / Karolina SZNUROWSKA - UKS 2 Sobótka

Kategoria junior młodszy U-17

Gra pojedyncza chłopców
1. Jędrzej NOWAK - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Krzysztof PIWOWARSKI - UKS 2 Sobótka
3. Dominik GERLACH - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra pojedyncza dziewcząt
1. Agata ISKRA - UKS Unia Bieruń
2. Oliwia SOCHA - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Jagoda GOLDWASSER - UKS 2 Sobótka

Gra mieszana
1. Jędrzej NOWAK / Oliwia SOCHA - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria junior U-19

Gra pojedyncza panów
1. Arkadiusz SŁUPEK - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Jan WOLAŃCZYK - KS Match Point Ślęza
3. Sebastian REGEŃCZUK - KS Match Point Ślęza

Gra mieszana
1. Arkadiusz SŁUPEK - KS Chojnik Jelenia Góra / Kinga ROGALSKA - UKS 2 Sobótka

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Motocykliści dla Niepodległej

Puchar makroregionu Oyama

Udany Piknik Strzelecki

Bieg Niepodległości

O rozpadających się górach

Wypadek przy baniakach  

Radni KO przeciw kupcom?

Studium na początek

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
826
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%