MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Z perspektywy EURO 2012

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 12 maja 2011, 9:34
Aktualizacja: 9:34
Autor: RED
Fot. TEJO
Dziś we Wrocławiu przedstawiciele Jeleniej Góry zaprezentują stan przygotowań miasta do Euro–2012, w tym – postępy w procesie modernizacji stadionu.

We wrocławskim spotkaniu będzie brał udział m.in. projektant przebudowy stadionu przy ul. Złotniczej i reprezentacji Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych UM. Spotkanie nie będzie miało rozstrzygającego znaczenia dla ewentualnego wykorzystania jeleniogórskiego stadionu dla jednej z drużyn (jeśli jakaś wybierze pałac Wojanów na centrum pobytowe), ale upewni przedstawicieli Euro-2012 w gwarancjach deklaracji miasta co do spełnienia oczekiwań drużyn zagranicznych co do wypełnienia harmonogramów przygotowań do przyjęcia drużyn – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Objazd na singletracku

Synoptycy: spodziewane burze i deszcz

Wrzuć nakrętki – dla dzieci

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~ 12-05-2011 11:03
Niech lepiej Jelenia Góra sie nie osmiesza!
~sqandal 12-05-2011 11:56
a co ma Wrocław do wyboru miejsca kwaterunku przez uczestnika Euro , sami wybiorą i no Jelonka marne szanse ma , choć przydało by się ale ?
~Gość 12-05-2011 14:40
a co ci nasi jeleniogórscy urzędnicy pokazać chcą ,może to zasyfione pseudo stadionowo ,toż to po prostu porażka jest.
~bazyli 12-05-2011 16:39
Tak i najlepiej niech dojeżdżają pociągiem do Wrocławia........powodzenia,
~Prawda 12-05-2011 17:57
wiecie po co jest ten cały cyrk z bazą pobytową w Wojanowie a raczej podłączanie się darmozjadów pod prywatną inicjatywę właściciela pałacu ,chodzi o koryto i tak ch... z tego będzie ale kolesie będą mieli na jakiś czas zajęcie za publiczną kasą porobią projekty za dziesiątki tysięcy które trafią do szuflady popie......farmazony i na tym się skończy
~kibol jeleni 12-05-2011 20:49
U nas nawet w mordę nie dostaną bo tu kiboli nie ma. Nie ma druzyny nie ma kiboli. Nasz przykład moze isc w Polskę - Aby rozwiązac problem kiboli ,trzeba zlikwidowac drużyny i zaorac stadiony.
~widz123 12-05-2011 21:26
jak zwykle niepotrzebne topienie pieniędzy podatników w inwestycje które nie mają sęsu,stadion na Złotniczej zaorać bo tam i tak brakuje parkingu z prawdziwego zdarzenia,a stadion na Lubańskiej zmodernizować ,a i parking jest gdzie zrobić na tym placu gdzie teraz stoją obskurne budy i stragany co szpecą i nie przynoszą chluby ani uroku dzielnicy Cieplice, jest także dużo terenu pod budowę hoteli,akwaparku pensjonatów.Aż dziw bierze że do tej pory włodarze Cieplic i Jeleniej Góry nic w tej sprawie nie robią tylko następne HIPERMARKETY STAWIAJĄ toż to kpina z tak atrakcyjnego terenu.
~ra 12-05-2011 22:20
Kibole dla "elit" Spójrz na lotniska, autostrady i ulice Niespełnione obietnice, najważniejsi kibice Medialna zaraza jak krucjata się rozrasta Na polecenie premiera CBŚ wjeżdża do twego miasta Kibic jest gangsterem, Kibic jest dilerem Społecznym marginesem, intelektualnym zerem Zamiast kary grzywny lepiej dajcie dożywocie Za odpaloną race albo transparent na płocie Niszczycie Polską piłkę ale z nami ciężka walka To My Kibole czyli stadionowa marka Dzięki nam wychodzi prawda- was to uwiera Cała Polska zobaczyła życiorys Szechtera Boli was patriotyzm w wykonaniu kiboli Patriotyzm teraz grzechem pierwszej kategorii Gdyby nie my kto pamiętałby o rocznicach Wy wolicie składać kwiaty na sowieckich pomnikach Media plus rząd i ciągła nagonki karta To co pozostaje to na trybunach walka Stadionowa brać właśnie tego się boicie Ze pokażemy prawdę której bardzo się wstydzicie.... LS/ Myczkins ......................
~Jasiek 12-05-2011 23:53
Nie wiem czy w ramach tej inwestycji jest modernizowana ul. Powstańców Śląskich ? -jeżeli tak to strach się bać . W mojej ocenie ta inwestycja jest prowadzona w sposób -delikatnie rzecz ujmując niewłaściwy. Druga sprawa -dlaczego pracownicy Jelfy zastawiaja swoimi samochodami dużą częśc tej ulicy -remont -plus samochody -bardzo utrudnia przejazd mieszkańcom.Pracownicy Jelfy mają swoje parkingi.To utrudnienienie nie tylko dla mieszkańców ale również dla pacjentów Przychodni Jelmed ,którzy nie mają gdzie zaparkować. Pytanie dlaczego Straż Miejska nie reaguje ?.
Smisiu 13-05-2011 15:26
Nie ośmieszymy się, przestańcie narzekać.. Jeśli uda się to przeforsować, trenować tutaj będą prawdopodobnie Czesi - a z tego co wiem, nie mają takich ogromnych wymagań, przynajmniej w porównaniu do drużyn np. z Hiszpanii. Wiadomo, że tam, gdzie najlepiej, zakwaterują się równie mocne drużyny szukające luksusu - tamci niech się martwią, a nie my :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Śmierć na żwirowni

W Podgórzynie chcą dopłat (aktualizacja)

Nie ma rady na wandali?

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
643
Tak
19%
Nie
75%
Nie wiem
5%