MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Z oferty Wodnastrefa.pl może skorzystać każdy

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 17 kwietnia 2018, 7:16
Aktualizacja: Środa, 18 kwietnia 2018, 7:51
Autor: TS
Fot. TS
Wodnastrefa.pl oferuje zajęcia w wodzie dla niemowląt, dzieci i dorosłych oraz wyjazdy wakacyjne. Już najmłodsze dzieci od 3 miesiąca życia adaptują się do środowiska wodnego w ramach Wodnego Przedszkola KUBUŚ, gdzie wspólnie z rodzicem uczestniczą w spotkaniach na basenie u Uzdrowiskowym Spa Marysieńka. Maluchy uczą się poprawnego ułożenia ciała na wodzie, elementarnych ruchów rąk i nóg, skoków a także zanurzania.

Jeśli chodzi o pływanie to przygodę z wodą rozpoczynają już 3-4 letnie przedszkolaki. Dużą zaletą wodnejstrefy są metody nauczania, gdzie nawet początkujące maluchy nie pływają w rękawkach a instruktorzy są zawsze w wodzie. Spotkania są prowadzone na nowo otwartej pływalni przy KPSW w Jeleniej Górze, gdzie również w każdy czwartek o godzinie 18.30 można skorzystać z zajęć aquafitness.

Dzieci w wieku szkolnym również uczą się i doskonalą swoje umiejętności a latem mogą wziąć udział w obozie, gdzie pogłębiają swoje zainteresowania lub poznają nowe formy aktywnego spędzania czasu wolnego. Do końca kwietnia można jeszcze zarezerwować miejsce na tegorocznym obozie w miejscowości Jantar w terminie 13.07 - 23.07.2018.

Nowe grupy pływania powstają co miesiąc, nabór trwa cały rok. Dorośli, którzy chcieliby nauczyć się pływać również są mile widziani. Ponadto organizowane jest pływanie korekcyjne oraz lekcje dla osób niepełnosprawnych.

Wodnastrefa.pl oferuje zarówno spotkania indywidualne jak i zajęcia w grupie.

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 530 997 553 - Joanna Suchanecka

Ogłoszenia

Czytaj również

Bezpieczne place zabaw

Tak nie wolno parkować!

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Niewybuch w Złotoryi

Są nowe defibrylatory w Jeleniej Górze  

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
273
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
12%