MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Z dziećmi o zagrożeniach terrorystycznych

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 1 listopada 2016, 14:35
Aktualizacja: 14:37
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
W piątek (28.10) w kolejnym jeleniogórskim przedszkolu odbyło się spotkanie w ramach wojewódzkiego programu edukacyjnego pn. „ALFA”, ukierunkowanego na podnoszenie świadomości i kształtowanie pożądanych postaw i zachowań w sytuacji zagrożeń o charakterze terrorystycznym.

W Miejskim Przedszkolu nr 10 zajęcia dla dzieci przeprowadziła st. sierż. Beata Sosulska-Baran z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wraz ze strażnikiem miejskim Grzegorzem Rybarczykiem.

Ponadto mundurowi poruszyli zagadnienia dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa dzieci na drodze, zwłaszcza podkreślali znaczenie noszenia elementów odblaskowych w ramach działań „Bezpieczny-Widoczny” .

Ogłoszenia

Czytaj również

Country pod Śnieżką

PiS zaprezentował kandydatów

Ruszył remont remizy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ocena 2-11-2016 6:23
brawo Policja! Gwizdy sanepid - tandem zlikwidował komórkę organizacyjną, .., po tym jak pracownicy uzupełnili kierunkowe wykształcenie z zakresu zagrożeń bioterorystycznych..., zaczęli prowadzić szkolenia - zaczęli racjonalnie wypełniać zadania ..., cha cha cha
~18 sqandal 2-11-2016 11:22
...... w przedszkolu o terrorystach , czy to czasem nie przesada? Od małego już dzieci straszyć < światem dorosłych > bajki tym dzieciom poczytać

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nad Śnieżnymi Kotłami

Radny chce upamiętnić synagogę

Spacer szlakiem kowarskiej kolei

Kandydaci PO

PiS ujawnił listy kandydatów

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
591
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%