MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Z aniołem przez życie – weź udział

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 15 października 2019, 14:18
Aktualizacja: Czwartek, 17 października 2019, 12:41
Autor: Organizator
Zapraszamy do udziału w warsztatach realizowanych przez Fundację Kropelka Potu w Szklarskiej Porębie https://www.facebook.com/kropelkapotu/. Warsztaty są realizowane w ramach programu Działaj Lokalnie, PolskoAmerykańskiejFundacjiWolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie LGD Partnerstwo Ducha Gór.

Realizacja projektu pt. „Z aniołem przez życie” odbędzie się w siedzibie Fundacji Kropelka Potu w Szklarskiej Porębie, przy ulicy Franciszkańskiej 23A w czwartek, 17 października o godz. 9.00.

Proponujemy wspólną, integracyjną zabawę dzieci chorych i zdrowych, dzieci będą mogły przebierać się w różne postacie i wspólnie pozować podczas profesjonalnej sesji fotograficznej, której efektem będzie wydanie kalendarza na przyszły 2020 rok ze zdjęciami dzieci, a do tego zapewniamy słodki poczęstunek z naturalnych produktów i owoców. Na zakończenie zabawy odbędzie się koncert muzyczny zaproszonej Gwiazdy p. Renaty Galik https://www.renatagalik.pl/, która zaśpiewa prawdziwie anielskim głosem.

Kontakt: fundacja.kropelkapotu@wp.pl, tel. 726-342-202

Partnerami projektu są: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego ze Szklarskiej Poręby oraz Urząd Miasta i Gminy w Szklarskiej Porębie.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie ” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie LGD Partnerstwo Ducha Gór.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Dziwi
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Udany Piknik Strzelecki

Finał remontu

O rozpadających się górach

Radni KO przeciw kupcom?

Wypadek przy baniakach  

Motocykliści dla Niepodległej

Nie dla tego masztu

Świętują Niepodległość

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
821
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%