MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Z aniołem przez życie – weź udział

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 15 października 2019, 14:18
Aktualizacja: Czwartek, 17 października 2019, 12:41
Autor: Organizator
Zapraszamy do udziału w warsztatach realizowanych przez Fundację Kropelka Potu w Szklarskiej Porębie https://www.facebook.com/kropelkapotu/. Warsztaty są realizowane w ramach programu Działaj Lokalnie, PolskoAmerykańskiejFundacjiWolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie LGD Partnerstwo Ducha Gór.

Realizacja projektu pt. „Z aniołem przez życie” odbędzie się w siedzibie Fundacji Kropelka Potu w Szklarskiej Porębie, przy ulicy Franciszkańskiej 23A w czwartek, 17 października o godz. 9.00.

Proponujemy wspólną, integracyjną zabawę dzieci chorych i zdrowych, dzieci będą mogły przebierać się w różne postacie i wspólnie pozować podczas profesjonalnej sesji fotograficznej, której efektem będzie wydanie kalendarza na przyszły 2020 rok ze zdjęciami dzieci, a do tego zapewniamy słodki poczęstunek z naturalnych produktów i owoców. Na zakończenie zabawy odbędzie się koncert muzyczny zaproszonej Gwiazdy p. Renaty Galik https://www.renatagalik.pl/, która zaśpiewa prawdziwie anielskim głosem.

Kontakt: fundacja.kropelkapotu@wp.pl, tel. 726-342-202

Partnerami projektu są: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego ze Szklarskiej Poręby oraz Urząd Miasta i Gminy w Szklarskiej Porębie.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie ” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie LGD Partnerstwo Ducha Gór.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Dziwi
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wandalizm czy profanacja?

Wjechał w latarnię

Większość za zmianą

Aktywny Dolny Śląsk

Test przed studniówką  

Pink Cakes już otwarte!  

Jeleniogórska PO wspiera Siemoniaka

Duch Gór dla Ani

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
715
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%