MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Wiadomości: Karpacz
Środa, 13 lutego 2013, 15:05
Aktualizacja: 15:06
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najbliższą sobotę w Karkonoszach odbędą się XVIII Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie „Family Cup 2013”. Zawody odbędą się pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni, bez względu na wiek i doświadczenie, można startować indywidualnie lub całymi rodzinami.

W ramach XVIII Mistrzostw Polski zostaną rozegrane Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego i Amatorski Puchar Polski. Zawody będą miały miejsce 16 lutego, na stoku Euro, w kompleksie narciarskim „Śnieżka” w Karpaczu. Start o godzinie 10.45. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 lutego za pomocą formularza na stronie www.familycup.pl, do 15 lutego mailem, na adres kssniezka@wp.pl. W dniu zawodów można zapisywać się osobiście do godz. 10.00 w biurze zawodów.

Opłaty startowe wynoszą 30 złotych dla dorosłych i młodzieży, 20 złotych dla dzieci do lat 14. W dniu zawodów opłaty wynoszą odpowiednio 45 i 30 złotych. W karnety należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Startować można wyłącznie w kaskach. Klasyfikacja będzie prowadzona indywidualnie z podziałem na kategorie wiekowe oraz rodzinnie.
Zawody rozegrane zostaną w kilku kategoriach i na różnych dystansach: snowboardowy slalom gigant i narciarski slalom gigant. W zawodach mogą uczestniczyć osoby nie posiadające licencji zawodniczej PZN, PZF lub ISF. W klasyfikacji rodzinnej mogą brać udział trzy osoby, wyznaczone przez kapitana drużyny w czasie zapisów. Uczestnicy, którzy pokonają trasę w najkrótszym czasie zakwalifikują się do finału ogólnopolskiego.

Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe. Organizatorem jest Klub Sportowy „Śnieżka” w Karpaczu, współorganizatorami są Miejska Kolej Linowa Karpacz, Stowarzyszenie Family Cup oraz Wydawnictwo Family Cup. Celem Mistrzostw Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie jest upowszechnianie sportu oraz zawodów narciarskich i snowboardowych, w których mogą uczestniczyć całe rodziny. Zawody rozgrywane są pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Święto kina od poniedziałku

To dzieje się naprawdę!

Prezydent Duda odwiedzi Jelenią Górę

Ten teren do remontu

Zacięty mecz dla Zorki

Trzeci złoty medal dla Konrada Badacza!

Robert Biedroń w Jeleniej Górze

Przesiecki Bieg Icemana

Sonda

Rząd przyznaje, że pomimo 500+ dzietność spada. Czy to świadczenie zlikwidować?

Oddanych
głosów
672
Tak
59%
Nie
36%
Nie wiem
4%