MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

XII Majówka ze Zwierzakami

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 29 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 17:23
Autor: Damian Milko
Fot. Damian Milko
W sobotę na jeleniogórskim ratuszu odbyła się XII Majówka ze Zwierzakami.

To już standardowa impreza w naszym mieście dla wszystkich właścicieli i wielbicieli zwierząt. O godzinie 11 przy szkole podstawowej nr 7 rozpoczęła się zbiórka osób chętnych do uczestnictwa w paradzie. Następnie dołączyli do nich przedszkolacy i uroczystym marszem przez ulicę 1-go Maja wkroczyli na Plac Ratuszowy. Tam o godzinie 11:45 imprezę oficjalnie otworzył Prezydent Józef Kusiak. Otwarciu towarzyszyło wypuszczenie gołębi pocztowych. W czasie trwania majówki można było wziąć udział w loterii, lub wylicytować coś w charytatywnych aukcjach. Dochód został przeznaczony na schronisko dla zwierząt. Na scenie występowały zespoły (szczególnie dziecięce), władze miasta oraz pokaz towarzystwa Judo z Jeleniej Góry. Na terenie placu odbył się pokaz psów policyjnych, a najmłodsi mogli uczyć się zasad ruchu drogowego w pokazie przygotowanym przez Straż Miejską.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Areszt dla podpalaczy

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Niedzwiedz 25-12-2005 0:24
FAJNIE
~gabi 28-05-2007 8:31
może w przyszłym roku taką majówkę zrobić w niedzielę,bo wtedy więcej ludzi kochających zwierzęta mogło by przyjść a ta impreza jakoś do dnia mamy nie pasuje
~pedagoszka 30-05-2007 9:34
Jeżeli ktokolwiek wątpi w zaangażowanie w pracę państwa Ragiel na rzecz Schroniska Dla Małych Zwierząt i wszystkich ludzi którzy ich wspierają w tych działaniach (tak jak to robi p. Hejne i ludzie jej podobni, którzy ,,judzą") przeciwko wspaniałym ludziom zaangażowanym w tę pracę to takim judzącym już dziękujemy!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nad Śnieżnymi Kotłami

Plac zabaw po przetargu

PiS ujawnił listy kandydatów

Kandydaci PO

Stop takim przepustom

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
590
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%