MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Wzruszające występy dla babci i dziadków w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 24 stycznia 2014, 8:09
Aktualizacja: Sobota, 25 stycznia 2014, 8:24
Autor: Angela
Fot. AP
Wiersze, piosenki, konkursy, tańce i pokazy dla swoich babci i dziadków przygotowały maluchy z Przedszkola nr 11 w Sobieszowie. Każda z grup zaprezentowała się na scenie najpiękniej jak potrafiła. Wspólne świętowanie babci, dziadków i wnuków w tym przedszkolu to już tradycja.

Gości serdecznymi życzeniami powitała dyrektor Monika Sołek. - Życzę dużo zdrowia, spełnienia marzeń, uśmiechu, a przede wszystkim tego, żebyście od swoich wnucząt, każdego dnia doznawali miłości i szacunku – mówiła.

Po jej słowach przyszedł czas na występy dzieci. Każda grupa wiekowa przedszkolaków miała okazję, by zaprezentować się przed swoimi babciami i dziadkami. Ubrani w odświętne stroje z uśmiechem na ustach wyszli na scenę, gdzie rozpoczęło się całe dziecięce show. Były wierszyki, piosenki, tańce i pełne emocji i humoru przedstawienie „Familiada” oraz odśpiewane 100 lat.

Dziadkowie z uwagą przyglądali się występom wnuków, nagradzając ich gromkimi brawami. Na zakończenie części artystycznej, każdy przedszkolak wręczył babci i dziadkowi własnoręcznie zrobiony upominek.
- Przedstawienie było rewelacyjne - mówili dziadkowie Norberta. – Byliśmy wzruszeni patrząc jak bardzo nasz wnuczek przeżywał swój występ – dodali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Wizyta profesora

Rodzinna wystawa

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~baśka 24-01-2014 9:15
Tam Panie zawsze mają świetne pomysły. Mile wspominam chwile, gdy moje dzieci uczęszczały do Hałabały :) Śliczne występy! BRAWO!!!!
~miłka 24-01-2014 9:40
no i o to chodzi w przedszkolach wszystkich zawsze wszystkie imprezy są na bardzo wysokim poziomie ;)i tak trzymać ! szkoda że tak wcześnie reforma uznaje żę muszą iść do szkoły ! bo tam już tak bardzo nauczycielom nie chce się pracować na rzecz dziecka ! brawo dla wszystkich przedszkoli !!!
Innaa 24-01-2014 10:00
Miłko, różnie to jest z nauczycielami- jednym chce się więcej z siebie dać ,a innym mniej , jak w każdym zawodzie. Mówi się, że dla dziadków wnuki są ostatnią miłością . A życzenia P. dyrektor są piękne i oby się każdemu spełniły.
~gluś 24-01-2014 10:05
BRAWO - cudownie :)
~kleks 24-01-2014 13:34
O tak Ta reforma to jeden niewypał. W szkole istotnie już tak nie będzie i to wcale niekoniecznie dlatego, że się nauczycielom nie chce. Szkoda, że zabranio im dzieciństwo i możliwośc lepszego rozwoju. No ale to pewnie wszystko "dla dobra dziecka" zrobiono.....bardzo wytarty slogan
~Czesława. 24-01-2014 18:06
Bardzo ładny program ,śliczne dzieciaczki pieknie przygotowane ,pozdrawiam miłe koleżanki .
~ 15-02-2014 20:22
Piękne pomysłowe stroje dla dziewczynek i chłopców.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni Koalicji Obywatelskiej zdecydowali – chcą połączyć muzea

"Artysta" słono zapłaci

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sadzą las

Dzień Sportu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
813
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%