MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wzmocnieni przez integrację

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 17 czerwca 2009, 7:28
Aktualizacja: 7:29
Autor: Angela
Fot. ....
Dziś osoby niepełnosprawne, ich rodziny oraz inni mieszkańcy Jeleniej Góry wezmą udział w VIII spotkaniu integracyjnym, które odbędzie się w parafii Św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze.

– Pomysł zorganizowania spotkania integracyjnego, w którym biorą udział osoby niepełnosprawne, ich rodziny, jak i pełnosprawni mieszkańcy Jeleniej Góry zrodził się już osiem lat temu – mówi Stanisław Schubert, prezes Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze. Jest to element wzmocnienia osób niepełnosprawnych i możliwość ich wyjścia ze swoimi problemami na zewnątrz.

Na środowe spotkanie wszystkich jeleniogórzan, a w tym przede wszystkim niepełnosprawnych, zaprasza Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych przy parafii Św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze, Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych oraz starosta Jacek Włodyga.

Msza święta celebrowana przez księdza Marka Mendyka, biskupa pomocniczego diecezji legnickiej, zaczyna się o godzinie 11. O 12.30 na uczestników będą czekały pokazy artystyczne oraz poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Interwencja w Jeżowie  

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Stadion nie dla kibiców – jak długo? [aktualizacja]

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~w-zetka 17-06-2009 12:46
Czy ktoś mnie zaprosił ? Właśnie w tej chwili przeczytałam o poczęstunku dla nielicznych i wtajemniczonych. Dziękuje jestem już po obiedzieza 2zł i 50 groszy,"nie dla psa kiełbasa"! Skądś to znam ale pamięć nie ta? Kto zaprosi tych co są ateistami z grupą niepełnosprawności? No, kto,kto?
~ELA 17-06-2009 13:05
Ja chciałam iść ale w zaproszeniu było napisane 17 (wtorek) a to przecierz środa i stanęłam w rozkroku i tak stoję nie wiem co mam zrobić ! No cóż kiedyś płacił za poczęstunek prezydent teraz widzę, że dał się naciągnąć pan starosta.
~głos 17-06-2009 18:37
spotkania organizowane przez KSON są dla wybranych niepełnosprawnych bardzo szkoda

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mobilizacja przed II turą

Popłynęli dla dzieci  

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2128
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%