MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Wywiad z zarażoną koronawirusem!

Wiadomości: Polska
Wtorek, 17 marca 2020, 10:00
Aktualizacja: Środa, 18 marca 2020, 9:26
Autor: Sprawdzam jak
Jako jeden z pierwszych chciałbym Wam przedstawić wywiad z osobą zakażoną koronawirusem. Jest to absolutnie film bez precedensu, ponieważ będziemy mogli się dowiedzieć, co się dzieje z organizmem podczas tej choroby, jakie są symptomy, jak zaradzić. Film z kanału "Sprawdzam jak".

Twoja reakcja na artykuł?

2
14%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
1
7%
Złości
10
71%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~marek kanarek 17-03-2020 10:31
Wirusowe oszustwo ! Niesamowite! Niemiecki Dr. Wodarg mówi wprost - nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka ...i radzi mądrym prawnikom zając się poważnie tym skandalem. Jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, byl wiele lat poslem SPD, przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy ... Mòwi on; Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nigdy się nie zdarzało. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że - w tym sensie co roku mamy pandemię! Dalej: Opracowano szybkie testy, potem wprowadzono ludzi w panikę poprzez media .. Ludzie biegną w panice do lekarzy .. a potem sa na potęgę testowani, jak nigdy dotąd! ponieważ do tej pory nikogo to nie interesowało ... ponieważ każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne. Ale teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów grypy, są testowani - i oczywiście wirus zostaje znaleziony .. Statystyki rosną. ... ponieważ on jest ... ponieważ nosimy go w sobie, prawie wszyscy ... jak co roku ... Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu ... i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodz
~koniował 17-03-2020 16:21
do: ~marek kanarek (10:31)
Tego konowała to powinni zamknąć do psychuszki bo nieźle im tam w głowach może namieszać.
~marek kanarek 17-03-2020 10:31
W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne wirusy szpitalne ... które jak zawsze - powodują większość zgonów ... zawsze i na całym świecie ... Dzieci są traktowane prawie jak przestępcy, ponieważ nie chorują ... ale tak jest z każdym, kto ma zdrowy układ odpornościowy. Więc zabrania się wszystkim kontaktów socjalnych, towarzyskich spotkań, normalnego życia ... Wszyscy są traktowani jako potencjalne niebezpieczeństwo. Ludzie stali się dla siebie wrogami. I nakręcają się sami dalej w tym kierunku. Czyste szaleństwo. Wywiad w języku niemieckim: 110
~koniował 17-03-2020 16:23
do: ~marek kanarek (10:31)
Co za brednie tu wypisujesz... Przy tym wpisy niejakiego Człowieka konia są świetne.
~esxgfcvgh 12-06-2020 21:04
do: ~koniował (16:23)
Dla de...a coś czego nie rozumie zawsze będzie brednią.
~soclib 17-03-2020 10:57
Kto cię opłaca wschód czy kler?
~ 17-03-2020 18:09
do: ~soclib (10:57)
Czy ty czytasz coś oprócz " Fucki i kity" czyli " Faktów i mitów" ? Zapytaj psychiatry czy z antykościelnych fobii da się ciebie wyleczyć ?
~ 17-03-2020 11:43
Dopóki nie zostanie wyprodukowana i upowszechniona skuteczna szczepionka to będzie walka z wiatrakami. Nawet jak uda się powstrzymać szerzenie wirusa w Polsce i innych państwach Europy to i tak wszystko po krótkim czasie zacznie się od nowa, bo w takiej Wielkiej Brytanii i Szwecji olewają sobie walkę z koronawirusem. Wystarczy, że ktoś zarażony przyjedzie z W. Brytanii i Szwecji, albo tam pojedzie zarazi się i wróci i znowu się zacznie.
~z innejbajki 18-03-2020 0:18
Dlaczego ta młoda osoba nie stosuje (co prawda prostych) leków przeciwzapalnych (czyli przeciwgorączkowych) - w każdej chwili ta infekcja może przeważyć w jej organiźmie i będzie potrzebowała leczenia szpitalnego (czyli zajmie łóżko, a za chwilę każde będzie na wagę złota). Na dodatek to zapalenie płuc bardzo uszkadza płuca - nikt jej tego nie powiedział ?? Przez parę miesięcy będzie osobą schorowaną, wymagającą dalszego leczenia i rehabilitacji, Może nigdy nie wrócić do pełnego zdrowia !!! A tym bardziej tak aktywnego - czyli do tańca !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Niebezpiecznie na Krośnieńskiej

Powstają pola nadziei

Idiokracja: satyra, czy przepowiednia?  

Historia wciskania kitu  

O Zamku w Karpnikach  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
909
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%