MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wystawa jeleniogórskich fotografików w Jabloncu nad Nysą

Wiadomości: Powiat
Środa, 7 października 2015, 8:23
Aktualizacja: 8:26
Autor: Ts
Fot. Archiwum Starostwa
Podczas corocznych obchodów Festynu Jesiennego w Jabloncu nad Nysą, który odbył się w dniu 25 września, miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy "Karkonosze Polskie – Cztery Pory Roku".

Na wernisażu mieszczącym się w Eurocentrum Jablonec nad Nisou przez miesiąc można oglądać prace Elżbiety Bojczuk, Szymona Bialica, Daniela Koszeli, Grzegorza Truchanowicza i Zygmunta Trylańskiego. Na prezentowanych zdjęciach prezentowane są zmieniające się wraz z porami roku krajobrazy Karkonoszy.

W wydarzeniu brali udział autorzy fotografii wraz z przedstawicielami władz partnerskich powiatów: Bautzen, Jabloneckiego i Jeleniogórskiego oraz miasta Szklarska Poręba. Jest to kolejne tego typu przedsięwzięcie, po wystawach w Aachen i Bambergu, realizowane w ramach współpracy partnerskiej.

Organizowanie różnego rodzaju wernisaży, na których można podziwiać piękno Karkonoszy jest również doskonałą okazją do promocji naszego regionu. Prace naszych fotografików można oglądać w Eurocentrum Jablonec n/N do 25 października br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nad Śnieżnymi Kotłami

Festiwal na ludowo

Co grają w „Locie”?  

Stop takim przepustom

Drzymały do remontu

PiS ujawnił listy kandydatów

Bogactwo poezji

Zaczytaj się z Jelonką.com

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
603
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%