MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wystartują w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików

Wiadomości: Wrocław, Sianów
Wtorek, 3 kwietnia 2012, 1:03
Aktualizacja: 1:03
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Jeleniogórscy badmintoniści po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony. Na wrocławskim Kozanowie odbyły się w miniony weekend dolnośląskie eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików (IMPM).

W zawodach udział wzięli: Weronika Rosiak, Joanna Heinke, Szymon Kowalski, Piotr Gajda oraz Łukasz Cimosz. Zawody były bardzo udane dla naszych zawodników. Awans i prawo gry w IMPM, które odbędą się w dniach 18-20 maja w Słupsku/Kobylnicy, uzyskali Piotr Gajda oraz Łukasz Cimosz, potwierdzając tym samym swoje dobre występy w ostatnich turniejach. Nie wiele zabrakło Asi Heinke i Szymonowi Kowalskiemu, którzy zajęli 3 miejsca (awans 1 i 2 zawodnik turnieju).

Jeleniogórscy badmintoniści startowali również w Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych w Sianowie w składzie Klaudia Socha, Oliwia Socha oraz Jędrzej Nowak. Również w tym turnieju nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Udany występ zanotowały pary mikstowe Oliwia z Jędrzejem zajmując czwartą pozycję oraz Klaudia Socha w parze z Marcinem Nowakiem – UKS Smecz Bogatynia którzy zakończyli rywalizację na piątej lokacie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Puchar makroregionu Oyama

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Droga pod Reglami

Radni KO przeciw kupcom?

Studium na początek

WORD w Jeleniej Górze... jest zagrożony

O rozpadających się górach

Wieczór wspomnień

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
934
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%