MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wystartuj w Family Cup

Wiadomości: Dziwiszów
Czwartek, 26 kwietnia 2012, 0:00
Aktualizacja: 0:01
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Kolarstwie Górskim, będące jednocześnie eliminacjami do XVII Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2012 odbędą się 13 maja w Mikrostacji Sportów Zimowych i Letnich Łysa Góra – Dziwiszów. Organizatorem regionalnym jest Szkoła Narciarska i Sudecki Klub Sportowy Aesculap, a głównym organizatorem zawodów Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o., Stowarzyszenie Family Cup.

Zawody rozgrywane będą w jednej konkurencji - wyścig terenowy (cross country). Wyścigi odbywają się według klasyfikacji indywidualnej i rodzinnej. Z każdej eliminacji do finału przechodzi pierwsze 6 osób z każdej kategorii oraz 6 najlepszych rodzin. Zapisy na eliminację jeleniogórską są przyjmowane przez SN i SKS AESCULAP (poprzez e-mail - aesculap@interia.pl) najpóźniej do godz. 16.00 dnia poprzedzającego zawody. Uwaga - zgłoszenia za pomocą formularza na stronie internetowej Family Cup przyjmowane są najpóźniej na 2 dni przed zawodami.

Numery startowe wydawane będą w dniu zawodów od godz. 9.00, w biurze zawodów w schronisku na Łysej Górze (obok znajduje się start i meta). Pobierana będzie kaucja za chip w wysokości 50 zł (ew. dowód osobisty) - zwrot po zawodach. Osoby nieletnie mogą startować tylko po okazaniu pisemnej zgody od rodziców. Każdy zawodnik musi posiadać kask sztywny. Uczestnicy zawodów wystartują w 14 kategoriach wiekowych. Start pierwszej kategorii (dzieci 7 - 11 lat) planowany jest na godz. 10.00 Szczegółowy spis kategorii (i inne szczegółowe informacje - w regulaminie zawodów Family Cup na stronie www.familycup.com.pl). Opłaty startowe: dzieci do lat 16 - 15 zł; dorośli - 25 zł.

(Organizator)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowa data igrzysk w Tokio

Wybory 2020: Prezydent Jeleniej Góry nie będzie narażać mieszkańców

Siedem nowych zakażeń (aktualizacja)

C. Przybylski o słowach J. Łużniaka: to fałszywe i nieuczciwe

To dzisiaj, a jakie jutro?

Zostań w domu, trenuj szachy. Zapisy na turniej dla jeleniogórzan!

Mieszkanka Cieplic nie żyje

Wyniki badań pasażerów – 3 osoby zarażone

Sonda

Czy wyznaczone godziny zakupów dla seniorów to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
295
Tak
50%
Nie
44%
Nie wiem
6%