Zalogowanych: 2

Jelenia Góra: Wysoka wygrana młodzików Chojnika

Wtorek, 27 września 2011, 13:12
Aktualizacja: 13:14
Bez większych problemów podopieczni Artura Sety pokonali młodzików z Lwówka Śląskiego 5:0 (2:0).

Gra toczyła się do jednej bramki .Golkiper z Cieplic Kacper Kozłowski w pierwszej połowie meczu nie miał kontaktu z piłką. Wynik spotkania otworzył Kondraciuk Pięknym strzałem z lewej nogi. Kolejne bramki strzelali Łyczak (2), Zaleszczyk, Rola.

To bardzo udane spotkanie, osobiście wolę bardziej wyrównane mecze, gra do jednej bramki niewiele uczy, cieszy mnie jednak dominacja no boisku moich podopiecznych – powiedział trener Chojnika Artur Seta.

Skład Chojnika: Kozłowski, Sołtysiak, Bródka, Samek, Grabke, Owsiejewicz, Zaleszczyk, Stroński, Rosiński, Kondraciuk, Maran, Pietruczuk, Majka, Dulny, Rola, Pakosz, Kaczmarczyk.