MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Wysoka wygrana Karkonoszy

Wiadomości: Wojcieszów
Sobota, 24 lipca 2010, 13:51
Aktualizacja: Niedziela, 25 lipca 2010, 11:50
Autor: arec
Fot. T.Raczyński
Dużą skutecznością wykazali się piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra w kolejnym spotkaniu sparingowym. Podopieczni Tomasza Lizaka pokonali dziś w Wojcieszowie miejscowego Orła 7:1.

Z powodu kontuzji Roberta Rodziewicza i Wojciecha Bijana trener Lizak musiał poszukiwać nowych rozwiązań w obronie. W dzisiejszym meczu nie zagrał także Marek Siatrak, ale jako boczny obrońca dobrze spisał się Paweł Walczak, który był bardzo aktywny na skrzydle i często włączał się do akcji ofensywnych.

Po pierwszych 45 minutach gry jeleniogórzanie prowadzili 3:1 po dwóch bramkach Kowalskiego i jednej Krupy. Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Ernest Polak, dwóch młodzieżowców – Julian Rudnicki i Sławomir Sobczak oraz Marcin Krupa.

W efekcie Karkonosze odniosły wysokie zwycięstwo nad 9 zespołem jeleniogórskiej okręgówki. Z postawy zespołu zadowolony był trener Lizak, który stwierdził po meczu, że drużyna powoli się krystalizuje.

Kolejny mecz sparingowy Karkonosze rozegrają w najbliższą środę w Dziwiszowie. Tym razem rywalem jeleniogórzan będzie miejscowy Piast. Następnie w sobotę podopiecznych Tomasza Lizaka czeka trudna wyprawa do Świdnicy na spotkanie z Polonią/Spartą.

Orzeł Wojcieszów – Karkonosze Jelenia Góra 1:7 (1:3)

Karkonosze: Winogrodzki, Wawrzyniak, Polak, Walczak, Jurkowski, Chrząszcz, Malinowski, Durlak, Pietrzykowski, Krupa, Kowalski, Kogut, Sobczak, Han, Rudnicki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Niespodzianka w Marciszowie

Zwycięstwo w Jędrzychowicach!

Derby Jeleniej Góry na remis

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~A.Z.O.R. 24-07-2010 20:32
Czekamy na optymalny skład ekipy KSK w dwóch ostatnich grach. Niech tylko wróci DUBIEL z wczasów.Dobry bramkarz to podstawa!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trzy punkty dla Lotnika

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Stalowe rumaki w Karpaczu

Czytelniczka: drogo i brudno

Awans biało–niebieskich juniorów

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
290
Tak
39%
Nie
56%
Nie wiem
5%