Zalogowanych: 7

Jelenia Góra: Wysoka skuteczność

Sobota, 12 października 2019, 7:22
Aktualizacja: 7:47
Trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra odnotowali kolejne wysokie zwycięstwo w IV lidze okręgowej. W starciu z Olimpią Kowary podopieczni Krzysztofa Pietrzyka zwyciężyli 15:0.

W spotkaniu rozegranym w Kowarach jeleniogórzanie zanotowali rekordowe zwycięstwo 24:0, więc w rewanżu trener biało-niebieskich skorzystał z kilku zawodników młodszej kategorii - młodzików. Początek meczu nie zapowiadał pogromu, bowiem w 24. minucie było "jedynie" 2:0 po bramkach Dominika Bednarka i Mateusza Gwaja. Jeszcze przed przerwą worek z golami rozwiązał się na dobre i trafiali kolejno: 3:0 Mateusz Gwaj (30'), 4:0 Sebastian Gwaj (31'), 5:0 Maciej Legucki (32'), 6:0 Mateusz Gwaj (38'), 7:0 Maciej Legucki (39'), 8:0 Szymon Martyniuk (43'). Po zmianie stron padły kolejne gole: 9:0 Szymon Martyniuk (46'), 10:0 Igor Zemlak (51'), 11:0 Szymon Martyniuk (58'), 12:0 Oskar Makowski (60'), 13:0 Sebastian Gwaj (64'), 14:0 Igor Zemlak (74'), a wynik na 15:0 w 78. minucie ustalił Szymon Martyniuk.

Karkonosze II Jelenia Góra - Olimpia Kowary 15:0 (8:0)

Karkonosze: Krygier - Bednarek, S. Gwaj, M. Gwaj, Kuciński, Legucki, Łabuz, Martyniuk, Sierżant, Szachowski, Szurmiej. Zmiennicy: Makowski, Czyzio, Zemlak, Jewtuszek, Kowalczyk.
Olimpia: Wysoczański - Szota, Schmidt, Śmiałek, Jadwiszczak, Jakubiak, Janiak, Kulczycki, Maciejowski, Słowik, Wyspiański.

Kolejne spotkanie drugiego zespołu trampkarzy już dzisiaj (12.10, godz. 14:00) w Łomnicy z miejscowym KS-em. Po 7 spotkaniach Karkonosze mają na swoim koncie 18 punktów (bramki 81:6), a ich najbliższy rywal jest jedynym zespołem, z którym przegrali w tym sezonie (3:4), więc będzie okazja do rewanżu.