Zalogowanych: 26

Ścinawa: Wysoka porażka w Ścinawie

Niedziela, 17 marca 2019, 19:54
Aktualizacja: 19:56
Podopieczni Krzysztofa Pietrzyka zanotowali druga porażkę w rundzie wiosennej IV ligi. Tym razem Karkonosze musiały uznać wyższość Odry Ścinawa, której ulegli 0:4.

Po nieudanej inauguracji rundy wiosennej przy Złotniczej (1:2 ze Spartą Rudna), kibice biało-niebieskich liczyli na rozpoczęcie zwycięskiego marszu od meczu w Ścinawie, jednak od początku spotkanie nie układało się po myśli gości. W pierwszej połowie Odra strzelała w 12. minucie (Patryk Długosz), 15. (Marcin Cichuta) i 33. minucie meczu (Bartłomiej Cichy), a po zmianie stron wynik na 4:0 ustalił w 82. minucie Paweł Łopaciński.

W następnej kolejce (23.03) Karkonosze podejmą przy Złotniczej Włókniarza Mirsk. W tabeli IV ligi (gr. zachodniej) biało-niebiescy zajmują 5. miejsce (26 pkt.), a Odra Ścinawa jest 3. (35 pkt.).

Odra Ścinawa - Karkonosze Jelenia Góra 4:0 (3:0)
Odra: G. Pyzio - Długosz, Smolny, Karpiński, Lichwa, Dziedzina, K. Pyzio, Rytkowski, Cichy, M. Cichuta, Boguń. Rezerwowi: Marusiak, Wiśniewski, D. Cichuta, Głodny, Łopaciński, Podgórski, Bielica.
Karkonosze: Błaszkiewicz - Wawrzyniak, Juźwik, Firlej, Denis, Bębenek, Buzała, Gałach, Walczak, Lekszycki, Zatylny. Rezerwowi: Marceniuk, Staniszewski, Podgórski, Habasiński, Kaziemko, Proietti, Gargas.