Wysoka lokata janowickich siatkarek

Wiadomości: Twardogóra
Niedziela, 24 czerwca 2018, 22:24
Aktualizacja: 22:44
Dobrze zaprezentowały się młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie podczas ostatniego w tym roku szkolnym turnieju z cyklu "Popularyzacja gry w piłkę siatkową na Dolnym Śląsku". Nasze zawodniczki zdobyły w Twardogórze trzecie miejsce w kategorii klas szóstych, a siatkarki z klasy czwartej zajęły drugie miejsce.

Należy zaznaczyć, że dziewczęta z klasy szóstej, które zajęły w tym roku szkolnym trzecie miejsce na Dolnym Śląsku, na dziesięć turniejów wygrały siedem, raz zajęły drugie miejsce i dwa razy były trzecie. W zawodach uczestniczyło kilkadziesiąt drużyn z różnych miast i gmin. Łącznie w zawodach brało udział ponad sto pięćdziesiąt zawodniczek. W klasyfikacji generalnej za cały rok szkolny wygrały siatkarki z Milicza, drugie miejsce zajęły siatkarki z Miękini przed Janowicami Wielkimi. Na zakończenie turnieju dokonano dekoracji drużynowej i rozdano nagrody finansowe dla najlepszych klubów na Dolnym Śląsku biorących udział w tym programie za rok szkolny 2017/2018. Trenerem naszych zawodniczek jest Piotr Lesiński.