Zalogowanych: 19

Jelenia Góra: Wyróżnienie dla naszych mistrzów

Środa, 3 listopada 2010, 14:42
Aktualizacja: 22:39
Agnieszka Cyl, Mirosław Wieczorkiewicz oraz Piotr Cieśliński, czyli nasi niedawno ozłoceni mistrzowie świata byli gośćmi prezydenta Jeleniej Góry Marka Obrębalskiego

Podczas spotkania w jeleniogórskim ratuszu prezydent miasta wyraził uznanie dla osiągnięć naszych sportowców, przekazując im nagrody finansowe za wybitne wyniki sportowe.

Składając gratulacje, obok symbolicznych wiązanek oraz srebrnych dukatów o nominale „40 Jeleni”, prezydent podziękował sportowcom i trenerom za szczególną, sportową promocję miasta.

Agnieszka Cyl jest zawodniczką Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Karkonosze” – Sporty Zimowe. Zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w biathlonie letnim w biegu na dochodzenie, które odbyły się w Dusznikach Zdroju w dniach 20-26.09.2010 roku

Mirosław Wieczorkiewicz – prezes i trener Jeleniogórskiego Centrum Sportów Walki, zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Weteranów w zapasach w stylu klasycznym w kat. wagowej do 97 kilogramów, które odbyły się w Belgradzie w dniach 13-15.08.2010 roku

Piotr Cieśliński to zawodnik Jeleniogórskiego Klubu „Oyama”. Złoty medal zdobył na Mistrzostwach Świata w karate w kategorii knockdown do 72 kg, które odbyły się w Montrealu 23 października 2010 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej jeleniogórskiego Urzędu Miasta.