MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyróżnienia dla przyjaciół dzieci i stowarzyszenia bezrobotnych

Wiadomości: Region
Wtorek, 20 maja 2014, 8:02
Aktualizacja: 14:21
Autor: Angela
Fot. Archiwum TPD
Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Jeleniej Górze oraz Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych zostały wyróżnione w III edycji konkursu, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego na najlepszą organizację pozarządową "zDolne NGO" za okres 2012/2013.

Nasze stowarzyszenia znalazły się wśród najlepszych organizacji pozarządowych na Dolnym Śląsku.

- To wyróżnienie odbieramy jako uznanie za aktywną, wieloletnią działalność członków TPD, zrzeszonych w kołach na terenie działania okręgu oraz tych wszystkich, którzy z nami współpracują na rzecz dzieci – mówi Ryszard Wach, prezes zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Jeleniej Górze.

W obecnej edycji konkursu startowały 22. organizacje pozarządowe, w tym trzy z Jeleniej Góry. Tytuł „zDolne NGO” kapituła konkursu przyznała Funduszowi Lokalnemu Masywu Śnieżnika z Wójtowic. Poza jeleniogórskim Towarzystwem wyróżnienie odebrała Fundacja Inicjatyw Społecznych i Kulturowych "Grejpfrut".

W uroczystej Gali, która odbyła się w Nowej Rudzie (13 maja) udział wziął wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Radosław Mołoń, który dokonał podsumowania konkursu i wręczył laureatowi oraz wyróżnionym okolicznościowe pamiątki : statuetkę i dyplomy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Remiza jak nowa

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Chwile wzruszenia podczas Złotych Godów  

Studium na początek

Ważne zmiany w podatkach  

Wypadek przy baniakach  

Boisko z budżetu obywatelskiego

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
299
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%