MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Wyrodny ojciec

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 21 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 22:15
Autor: agata
W dniu 17 listopada funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego mieszkańca Jeżowa Sudeckiego. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoimi dziećmi w wieku 7 i 4 lat. Policję zawiadomił o tym fakcie GOPS.

Pierwszą osobą, którą zaniepokoiły liczne siniaki, zakrwawienia i naderwane uszy chłopca była pedagog szkolna, do której uczęszczał 7-letni chłopiec. Po badaniu przez pielęgniarkę okazało się, że dziecko ma również ślady duszenia na szyi.

Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 35-letniego mężczyznę. Na miejscu okazało się, że w domu oprócz 7 i 4 -latka było jeszcze jedno małe dziecko w wieku dwóch lat. Matka dzieci pracuje zarobkowo, a bezrobotny ojciec w czasie nieobecności matki sprawuje tę wątpliwej jakości opiekę, nad dziećmi.

Decyzją Sądu Rodzinnego w Jeleniej Górze wszystkie dzieci trafiły do Domu Dziecka, a ich ojciec został aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na Polanie praca wre!  

Drugi taki przystanek

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Senator zachęca do głosowania na maszty

40 lat pracy Stanisława Firszta

A mury runą...

Pod tym samym niebem

Jednostki kultury zapraszają na nowy sezon

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
930
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%