MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyrodny ojciec

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 21 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 22:15
Autor: agata
W dniu 17 listopada funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego mieszkańca Jeżowa Sudeckiego. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoimi dziećmi w wieku 7 i 4 lat. Policję zawiadomił o tym fakcie GOPS.

Pierwszą osobą, którą zaniepokoiły liczne siniaki, zakrwawienia i naderwane uszy chłopca była pedagog szkolna, do której uczęszczał 7-letni chłopiec. Po badaniu przez pielęgniarkę okazało się, że dziecko ma również ślady duszenia na szyi.

Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 35-letniego mężczyznę. Na miejscu okazało się, że w domu oprócz 7 i 4 -latka było jeszcze jedno małe dziecko w wieku dwóch lat. Matka dzieci pracuje zarobkowo, a bezrobotny ojciec w czasie nieobecności matki sprawuje tę wątpliwej jakości opiekę, nad dziećmi.

Decyzją Sądu Rodzinnego w Jeleniej Górze wszystkie dzieci trafiły do Domu Dziecka, a ich ojciec został aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wokół Ratusza – to warto zobaczyć!

Sentymentalny powrót Watry

Tu też świętowali

Odbudowa mostu

O rozpadających się górach

W Filharmonii dla Niepodległej

Będzie kręcone!

Podatki – zmiany  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
984
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%