Wypunktowane w drugiej części meczu

Wiadomości: Superliga
Poniedziałek, 16 lutego 2015, 18:36
Aktualizacja: 18:39
Do 30. minuty meczu PGNiG Superligi pomiędzy piłkarkami ręcznymi Pogoni Szczecin a KPR–u Jelenia Góra mogliśmy być optymistami. Nasze zawodniczki do przerwy dzielnie walczyły remisując w Szczecinie 17:17, po zmianie stron coś w naszej grze się jednak posypało.

W pierwszej połowie przez większą część gry z przodu znajdowały się gospodynie, lecz podopieczne trenera Michała Pastuszko dzielnie się trzymały, schodząc do szatni przy remisie 17:17. Po zmianie stron systematycznie rosła już przewaga szczecinianek, które wygrały ostatecznie 36:30.

SPR Pogoń Baltica Szczecin - KPR Jelenia Góra 36:30 (17:17)

Pogoń: Płaczek, Szywerska - Stachowska (6), Stasiak (6), Cebula (5), Głowińska (4), Huczko (4), Zimny (4), Sabała (3), Noga (2), Koprowska (2), Królikowska, Zawistowska, Kochaniak

KPR: Kozłowska, Demiańczuk - Dąbrowska (7), Grobelska (6), Buklarewicz (6), A. Mączka (5), Michalak (4), Winiarska (2), Tomczyk, Jasińska, Janik, Oreszczuk, Bader