MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Wyprawy krzyżowe a islamski dżihad – krótkie porównanie

Wiadomości: Świat
Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 11:35
Aktualizacja: Piątek, 25 sierpnia 2017, 23:08
Autor: MT
Dr Bill Warner przygotował zestawienie, które pokazuje, jak wygląda zestawienie ofensywy islamskiej z chrześcijańskimi krucjatami.

Dr Bill Warner jest autorem ponad 15 książek na ten temat, od wielu lat zajmuje się badaniem tekstów źródłowych islamu. Jest założycielem i dyrektorem Centrum Studiów nad Politycznym Islamem (Center for the Study of Political Islam – CSPI), ruchu zajmującego się badaniem politycznego islamu i udostępnianiem informacji na jego temat szerszej publiczności w zrozumiałej i przejrzystej formie. CSPI jasno wskazuje na to, że islam to nie tylko religia, ale przede wszystko złożony system religijno-kulturowo-polityczny.

- Z powodu mojej publicznie znanej opinii na temat politycznego islamu i jego wpływu na społeczeństwo ludzie nazywają mnie czasami rasistą, nienawistnym islamofobem. Często zarzuca mi się też nietolerancję i rzeczywiście można powiedzieć, że zasadniczo nie toleruję islamu. To istotny punkt. Młodych ludzi uczy się, że tolerancja jest nadrzędną cnotą, więc skoro jestem nietolerancyjny oznacza to, że jestem zły – mówi o sobie Warner.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Budowa łącznika rozpoczęta

Komentarze (32) Dodaj komentarz

~??? 21-08-2017 12:33
Imperium Osmańskie dotarło pod Wiedeń, który próbowali kilka razy zdobyć i po bitwie w 1683 zaczeli się cofać. Nie udało im się podbić całej Europy a teraz Merkelucha wpuściła ich i zalali całą zachodnią Europę. I właśnie wg przepowiedni zaczełą się III wojna w której arabowie zaatakują Europę ale od środka. To będzie wojna partyzancka i już niedługo nie będzie dnia bez zamachu i ofiar. Ale Polska nie ucierpi i zawiąże koalicje z innymi państwami słowiańskimi - to właśnie powstała inicjatywa Trójmorza. Wszystko jest napisane w przepowiedni, że Polacy w czasie wojny będą uciekać do Polski, bo tu będzie spokój. I to już się zaczęło.
~ 21-08-2017 16:35
Co za pseudohistoryczny bełkot. Wyprawy krzyżowe cofnęły w rozwoju cywilizację islamską. Nie mogła poradzić sobie z krzyżowcami, którym nawet chciano oddać Jerozolimę, byle ci dali spokój, ale przecież to uniemożliwiłoby realizację hasła "Bić Saracenów!", więc propozycja została odrzucona; w efekcie władzę przejął niejaki Saladyn a zniszczony świat islamski uległ totalnemu "zciemnogrodzeniu" i radykalizacji. Do dzisiaj świat zachodni płaci za to rachunek. A tego, co napisano powyżej, nawet nie chce mi się komentować.
~Do 16.35 21-08-2017 17:16
A mi sie ciebie nie chce czytac, artykule sa podane zrodla. A ty jakies swoje teorie wypisujesz. Podaj oficjalne zrodla to moze mi sie zachce czytac
~pff 21-08-2017 18:23
Co ma imigrancka bandyterka do regularnych wypraw wojennych, nie bardzo wiem. Mniej więcej tyle, ile treść artykułu i pierwszy komentarz ma wspólnego z sensem.Współczesna radykalizacja islamu została czymś spowodowana. To nie islamskie wojska najechały Irak i Afganistan.
~and 21-08-2017 19:06
Po raz kolejny otępiali poprawnością polityczną Europejczycy i POtargowiczanie przekonali się co znaczy islam. Jeszcze nie tak dawno Katalończycy w wielkich marszach nieśli transparenty „nie chcemy turystów, chcemy uchodźców”. No i muzułmańscy uchodźcy pokazali w Barcelonie i Cambrils do czego są zdolni. Ile jeszcze kobiet musi być zgwałconych, a osób zabitych? żeby panowie Juncker, POTusk, Timermmans i kodziarze oprzytomnieli. Samorządy POtargowickie chcą przyjmować "emigrantów".
~Kszychu 21-08-2017 19:15
file danke frau Merkel. Oby brudasy gwałciły twoje dzieci
~pff 21-08-2017 19:23
Dochodzę do wniosku, że dla idioty swiat jest taki prosty :) Kaczyński czyniąc z półgłówków swój target i montując z d...li elektorat okazał się geniuszem zła:) W zestawieniu z obrzydzeniem, jakie czuje normalna reszta społeczeństwa do polityki ten mały, koślawy, nieudaczny gnom ma cały kraj niemal na własność. Tylko wrodzone tchorzostwo każe mu nie korzystać z pełni władzy.
~??? 21-08-2017 19:44
Wielki mi dr miał pokazać wszystkie wyprawy krzyżowe, to dlaczego nie pokazał krzyżowców na Ziemi Chełmińskiej jak wycieli w pień cały naród - Prusy i opanowali ich ziemie na stulecia
~janusz67 21-08-2017 21:28
pff imigracyjna bandyterka wywodzi sie od systemu politycznego ktorym jest islam. zamachow bedzie coraz wiecej. islam atakuje na rozne sposoby,dzihady: mieczea, slowa, piora, pieniadza , my europejczycy go nie rozumiemy. usmiechamy sie glupkowato jak np ty pff. problem wtym ze caly sukces islamu to walka i bezwzgledne podporzadkowanie sobie niemuzulmanow. to moze trwac latami. nawet wiekami. ale cel jest jeden allah akbar!
~janusz67 21-08-2017 21:34
do 19.44 ??? - akurat ty to mozesz dr Warnerowi buty co najwyzej czyscic. a w filmie wyraznie mowi o bitwach miedzy islamem a chrzescijanami. lewaki to juz nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafia
~ 21-08-2017 21:39
Pominę już „ uprzejmym „ milczeniem „ objawienia „ „ chistoryka „ od Piłsudskiego i von dem Bacha – Zelewskiego, czyli pff-a. Złożony kontekst stosunków islam – chrześcijaństwo itd. jednak zupełnie nie uzasadnia, twierdzenia, że to „pokojowy islam „ został napadnięty w Iraku i Afganistanie. Kto trochę inteligentny, ten wie, że już od kilku dekad, sponsorem i faktycznym organizatorem światowego terroryzmu były państwa … muzułmańskie. A zupełnie niezrozumiałe jest, co w kontekście wypowiedzi typa o Nicku pff : „ Co ma imigrancka bandyterka do regularnych wypraw wojennych, nie bardzo wiem”. cdn.
~ 21-08-2017 21:41
cd. Ja też nie wiem , co ma na myśli ćwierćgłówek „ pff „ / jestem uprzejmy z tym „ ćwierćgłówkiem !!! :) /, mówiąc : Dochodzę do wniosku, że dla idioty swiat jest taki prosty :) Kaczyński czyniąc z półgłówków swój target i montując z d...li elektorat okazał się geniuszem zła:). Ja dochodzę do wniosku, że Kaczyński jest geniuszem dobra :) , stawiając na „ półgłówków „ a rezygnując z kreatur zupełnie pozbawionych mózgu, takich, jak „ pff „ Oto co rzecze kulturalny , oczytany „ juch „ o Nicku pff : W zestawieniu z obrzydzeniem, jakie czuje normalna reszta społeczeństwa do polityki ten mały, koślawy, nieudaczny gnom ma cały kraj niemal na własność. Gdybyś ty wiedział, jakim obrzydzeniem, normalna część społeczeństwa czuje czytając wydaliny takiego śmiecia mały qtasino.
~ 21-08-2017 21:54
Buhahahahaha , pff, ty " dziwku " niekomercyjny , wyj i szczekaj na wiatr :):):) GONG, Oj dana ...
~pff 22-08-2017 2:02
Przecenieniasz ich "janusz67". Kraj jest podbity, gdy wkracza do niego umundurowany piechur w mundurze i montuje zależną od swojego rządu administrację,a nie gdy desperat wjeżdża w tłum. Zachód technologicznie, logistycznie i militarnie jest przygotowany do spuszczenia manta każdemu, kto krzywo spojrzy w jego stronę. Irak padł w ciągu kilkunastu dni, w późniejszych zamachach partyzanci zabijali głównie pobratymcow, do dzis głównymi ofiarami islamistow są inni wyznawcy Allaha. Od zawsze mają tam nieznany nam problem terroryzmu.Lewackiego- Baader Meinhof, RAF, Czerwone Brygady, separatystycznego- ETA, IRA , dziś mają marokanskich nastolatków. Czy ogarną temat? Ależ oczywiscie.Czy polityka antyimigracyjna załatwi sprawę? Oczywiście, że nie.I tak by tu przyjechali,zaproszeni,czy nie.
~? 22-08-2017 7:16
Czy portalu nie stać na moderatora kasującego chamskie i ordynarne wpisy człowieka spod ip *.jeleniagora.vectranet.pl (82.*.14.70) ? Przecież ten użytkownik pieni się pod niemal każdym artykułem obrażając innych. Na miejscu atakowanych komentujących, nie zostawiłabym tego bez echa. Przecież namierzenie takiego hejterka to żadna filozofia. Sąd głowy by mu nie urwał, ale jakąś grzywną przywołałby do porządku.
~ 22-08-2017 9:34
Ooooooo ,ibz203.internetdsl.tpnet.pl (79.*.51.203). Czyżby to słynny afrykański etyk o imieniu Kali. A wpisy obrażwe innych ... czyta i ...co ??? Inni, hejtujący też są do namierzenia i sąd im głowy też by nie urwał, ale... Moderator wpis innego hejterka pod moim adresem, gdzie było o " sprzedajnej dziwce "- skasował !!! Więc jest moderator !!! " Kali " czytał ten skasowany wpis ???
~janusz67 22-08-2017 10:01
pff porownywanie ira eta czerwone brygady etc do dzichadystow islamskich jest ignorancja obnazajaca twoja niewiedze na temat terroryzmu. otoz te grupy informowaly o potencjalnych zamachach. zeby jak najmniej osob cywilnych ucierpialo. zamachy byly skierowane w osrodki wladzy i wojska.
~pff 22-08-2017 10:09
Dla vectrusia obszczekiwanie w necie to, byc może, jedyna rozrywka w marnym,żałosnym zyciu przegranego, ubogiego starca. Niech ma :)
~pff 22-08-2017 10:16
Masz rację co do separatystow, lewicy chyba nie mi2li takich skrupułów. Inne cele, więc inne metody, tamci mieli jednak jakieś określone żądania, ci, tak naprawdę ch.... wie, czego chcą.Po prostu nienawidzą sytych, żurnalowych społeczeństw z ich pewnymi siebie mężczyznami, seksownymi kobietami , błyszczącym autami i wymuskanymi domami. Przyjechali, by z tego coś uszczknąć, a spotykają ich rozczarowania i ponizenia, więc się radykalizuja, ale to amatorska, pobieżnie a...liza, czas pokaże. Zachód od zawsze dawał sobieradę, da i tym razem. To my ze swoją odrębnością z reguly lądowalismy w czarnej d..ie.
~ 22-08-2017 10:26
pff, BUHAHAHA, GONG, Oj dana ... ty już piszesz " incognito", w kilku osobach ? Ależ ty jesteś żałośnie śmieszny ! Kto to się pod ciebie " podszył ", BUHAHAHAHA ? : 22-05-2017 22:20 | ~pff | ibz203.internetdsl.tpnet.pl (79.*.51.203) Buhahahahahha :D Chryste,jaki ty drętwy jestes,masakra :D:D:D:D:D. 22-08-2017 07:16 | ~? | ibz203.internetdsl.tpnet.pl (79.*.51.203 ... ZBIEŻNOŚĆ IP PRZYPADKOWA ?????????????????????????????? BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, GONG.... JAK DZWON ... ZYGMUNTA !!!
~pff 22-08-2017 10:52
Ciekawe na tyle, że sprawdziłem. Zajelo mi to 3 minuty.To ip publicznego hot spotu, najwyraźniej twoi wielbiciele robią czasem poranne zakupy w tych samych miejscach :) Na drugi raz dopytaj franco i nie ośmieszaj się :) J..nąłeś sie wlasną pięścią. Musisz miec wyjatkowo nedzne zycie , skoro tyle czasu tracisz na takie a...lizy :) I ile czekistowskiego zacięcia :) Pozdrowienia dla myślących:)
~soclib 22-08-2017 11:33
Vektrusiu ty ka...lio pislamska ;dlaczego w latach 60-90 nie było ataków mahometan w Europie? W tamtych latach kraje Socjalistyczne budowały przemysł w Libii,Iraku,,Syrii .Ale hamerykasnom to nie było w smak i wywołali wojnę a Polska pomagała . Teraz zjadamy owoce ,zbieramy wichurę .I bardzo dobrze ,kara musi być .Może pozbędziemy się zarządu Watykanu i wpieprzania się klechów do prywatnego życia i gospodarki .PIS już przegrał wybory samorządowe !!!
~ 22-08-2017 11:37
pff, a ty taki " nadziany", twierdzący, że dostawca internetu określa status majątkowo - intelektualny, o 22.20 musiałeś z z publicznego hot spotu? Takiiś oszczędny czy to twoi wielbiciele cały czas piszą w nocy z publicznego hot spotu ? Nie ośmieszaj się więcej. Jesteś już wystarczająco śmieszny !
~pff 22-08-2017 11:59
Przeproś i wyjdź. Przypominasz teraz rozdeptaną żabę, która usiłuje wierzgać nieprzyklejonymi do podłoża kończynami . soclib- nie tłumacz, vectruś to d...l z nadmiarem wolnego czasu i niedoborami pod czaszką. Klasyczny troll i nolajf, dla którego sensem życia jest obrażanie innych. On nie przejawia niemal żadnej innej aktywności życiowej. W internecie natomiast nie przejawia żadnej innej aktywności. Odkrył możliwość bezkarnego, w jego mniemaniu, odreagowywania i korzysta. W sumie to nawet mi go trochę żal. Ale tylko trochę :) Pomyśl, ile przyjemności nas dziś czeka. Jego żadna.
~do : soclib vel socjopata 22-08-2017 12:17
Soclibusiu, ty ka...lio platfusowska, istotnie USA miało w świecie arabskim, swoje interesy, sprzeczne w tamtej epoce z interesami CCCP i tzw. obozu socjalistycznego. CCCP budowało tam nie tylko przemysł, ale też swoje wpływy i wykorzystywało tamte siły do finansowania lewackiego terroryzmu światowego. Teraz wykorzystuje się stworzoną przez dziesięciolecia bazę społeczną – imigrantów w społeczeństwach zachodnich do realizowania dżihadu. Dzihad był zawsze doktryną islamu. USA dały pretekst, który ty łykasz jako wystarczające usprawiedliwienie dla terroryzmu islamskiego. A ten terroryzm, jest tylko metodą walki politycznej o podbój sytego świata zachodniego. Religia islamska i krzywdy / domniemane i rzeczywiste / oraz terroryzm, są tylko instrumentami w tym podboju.
~ 22-08-2017 12:32
pff, ciebie to mi tak naprawdę żal. Bo ty jesteś podobny do ...nikogo, bo nikim jesteś ! Pozujesz na intelektualistę, ale te twoje wydaliny publicystyczne są tak miałkie i żałosne, że szkoda słów, żeby nawet starać się na nie merytorycznie odpowiadać. Reaguję tylko na twoje ewidentne chamstwo, które usiłujesz przykryć kretyńskimi EMOTIKONAMI . KRETYŃSTWO twoje nie da się przykryć KRETYŃSKIMI EMOTIKONAMI ! One się tylko sumują i baaaaarzdzo i dokładnie określają twoje mizerniutkie możliwości, nazwijmy je eufemistycznie - intelektualnymi.
rymcycymcy 25-08-2017 13:58
Oglądałem z zapartym tchem do końca ...treść bardzo zwięzła, przekaz jednolity przez całą długość filmu ! :) ...największą zaletą filmu jest jego długość ! ...a właściwie brak długości ! ;)
~gość 25-08-2017 21:13
Konto zostało zawieszone za rzekomą "islamofobie" Podobnie jak niemiecki dziennikarz Michael Stürzenberger został skazany na 6 miesięcy więzienia za to, że był krytyczny wobec islamistów. Jak wygra Nowoczesna tak samo będzie w Polsce. Kur... i inne najgorsze szmaty z Czerskiej będą cenzurowały media i wsadzały ludzi do więzienia.
~AD966 27-08-2017 8:49
Jak Wam się podobał festiwal światła i ciemności na jasnej górze. Sekta kt ora odeszła od nauk Chrystusa ,klerykalizacja rządu ,faryzeusze .Kler wyrzucił Biblie to już nie jest Chrześcijaństwo!!
~popieram pff 28-08-2017 12:34
Cały dzisiejszy przekaz obecnej władzy i mediów narodowych jest adresowany do ludzi nie zbyt skomplikowanych którym zabrakło czasu na skompletowanie elementarnego wykształcenia.
~ig^^R 29-08-2017 19:14
Policja na zachodzie Europy panicznie boi się „uchodźców” i jest wobec nich bezradna. Ciekawe, ilu potrzeba jeszcze ludzkich tragedii, aby Zachód oprzytomniał. Bo na razie wielkie zbiorowe harakiri na zachód od Odry trwa w najlepsze.W Szwecji ilość gwałtów, po przybyciu muzułmańskich uchodźców wzrosła wielokrotnie. W krajach muzułmańskich wolno gwałcić i zabijać kobiety, które nie należą ,i nie są pod opieka żadnego rodu, i klanu. Dobrze że POtargowica została oderwana od żłobu, bo już mielibyśmy "uchodźców" w Karpaczu w byłym ośrodku urzędu miasta Warszawaka.
~AD966 29-08-2017 21:16
Jesteś zadowolony ze swoich zwyrodnialców,codziennie dochodzi do morderstw bliskich ,dzieci ,gwaltow,przekrętów finansowych ,deprawacji dziatwy przez klechów ale to jest nasze narodowe polskie ,co nie.jg^^R..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak Ameryka roztrwoniła swoje mocarstwo  

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czy LGBT to ideologia?  

Czy sztuczna inteligencja nas wyleczy?  

Debaty telewizyjne nie mają sensu?  

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%