MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Wyprawa na Annapurnę w cyklu Terra Incognita

Wiadomości: Szklarska Poręba
Środa, 25 października 2017, 11:43
Autor: WAC
Fot. Organizator
Na wyprawę w Himalaje zapraszają miłośników podróży i przygody Sandra Nejnarowska oraz Edyta Urbaniak podczas najbliższego spotkania z cyklu Terra Incognita, które odbędzie się 27 października o godzinie 18.30 w Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie Dolnej (ul. Piastowska 32).

Październikowa odsłona cyklu spotkań podróżniczych Terra Incognita upłynie pod hasłem "W świątyni natury czyli Południowa Baza pod Annapurną". Przewodniczkami wyprawy w najwyższe góry świata będą Sandra Nejranowska i Edyta Urbaniak.

Sandra Nejranowska – przewodnik sudecki, redaktor i korektor w regionalnym Wydawnictwie Ad Rem, jeden z redaktorów czasopisma „Karkonosze”, związana z Karkonoskim Parkiem Narodowym. Doświadczyć Gór takich jak Himalaje było jej marzeniem jeszcze z czasów dzieciństwa. I spełniła je, wszelako owo spełnienie znacznie przerosło jej najśmielsze oczekiwania. Bo wędrówka pod ścianę Annapurny okazała się niezwykłą wędrówką w głąb samej siebie.

Edyta Urbaniak – przewodnik sudecki, pilot wycieczek po zakamarkach Azji, przede wszystkim Indii, Nepalu, Bhutanu. Mówi o sobie: Od dziecka kochałam podróże. Tęskniłam za nimi w dziecięcym świecie fantazji. A gdy się coś bardzo kocha, trzeba poświęcić temu całe swoje życie, powiedział kiedyś Tenzing Norgay – pierwszy zdobywca Mount Everestu. Żądza przygód wbrew okolicznościom, sytuacji finansowej i zdrowemu rozsądkowi, skierowała mnie na azjatyckie ścieżki. Swojej pasji podróżowania poświęciłam wiele, ale dzięki Azji odkryłam najpiękniejsze miejsce na świecie – ludzkie serce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mina na Zabobrzu

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Mobilizacja przed II turą

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 25-10-2017 17:30
Zośka to coś dla ciebie ..Kilimandżaro

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bike Maraton 2020  

Tramwaj już po renowacji

Krakowska w budowie

Dla odnowy wsi

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2243
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%