MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Wyniki z boisk niższych lig piłkarskich

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Poniedziałek, 12 listopada 2012, 18:45
Aktualizacja: 18:45
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W miniony weekend na murawie pojawili się piłkarze występujący w jeleniogórskiej okręgówce oraz klasie A i B.

14. kolejka klasy okręgowej
Leśnik Osiecznica - Piast Dziwiszów 3:2
Kwisa Świeradów Zdrój - BKS Bobrzanie Bolesławiec 0:3
Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Mirsk 1:4
Piast Wykroty - Czarni Lwówek Śląski 6:2
Endico-Mitex Podgórzyn - Olimpia Kamienna Góra 7:1
Pogoń Świerzawa - Victoria Ruszów 0:3
Bazalt Sulików - GKS Warta Bolesławiecka 1:0
Jawa Otok - Twardy Świętoszów 2:5

Klasa A

Grupa I
Victoria Czadrów - Pagaz Krzeszów 3:6
Orzeł Lubawka - Orzeł Wojcieszów 2:6
Dolomit Pisarzowice - Czarni Strzyżowiec 1:2
Lechia Piechowice - Chojnik Jelenia Góra 2:1
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków 2:1
KS Łomnica - Woskar Szklarska Poręba 3:1
Orzeł Mysłakowice - Nysa Wolbromek 3:2

Grupa II
Włókniarz Leśna - Górnik Węgliniec 3:0 (wo)
LZS Kościelnik - LZS Radostów 1:1
LZS Porajów-Kopaczów - Olsza Olszyna Lubańska 2:5
Chmielanka Chmieleń - Błękitni Studniska Dolne 1:3
Skalnik Rębiszów - Gryf Gryfów Śląski 3:2
Orliki Węgliniec - Pogoń Markocice 3:0 (wo)
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów 1:1

Grupa III
Olimpia Jędrzychowice - GKS Raciborowice 2:4
LZS Brzeźnik - LKS Ocice 4:2
KS Stare Jaroszowice - Iskra Łagów 2:6
LKS Dobra - Sparta Zebrzydowa 0:4
GKS Iwiny - KS Łąka 0:6
Cosmos Milików - Hutnik Pieńsk 1:6
GKS Tomaszów Bolesławiecki - LZS Łaziska 2:1

Grupa B

Grupa I
Potok Karpniki - Czarni Przedwozów 0:1
Bóbr Opawa - Lesk Sędzisław 0:5
Gnejs Ogorzelec - Orły Lipienica 1:0
Uran Okrzeszyn - Bóbr Marciszów 4:2
Spójnia Sady - Dragon Miszkowice 1:2
LZS Janiszów - Amfibolit Leszczyniec 0:5

Grupa II
Hottur Borowice - Halniak Miłków 2:2
Sokół Sokołowiec - Juvenia Rybnica 2:2
Pub Gol II Jelenia Góra - Rudawy Janowice Wielkie 3:5
LZS Kostrzyca - KS Maciejowa 1:6
GLKS Czernica - Lotnik II Jeżów Sudecki 2:1
Karpatia Karpacz - Bobry Wojanów 1:1
Pauzowała Olimpia II Kowary

Grupa III
Pogoń Wleń - Sudety Giebułtów 2:3
Bazalt Wojciechów - LZS Radogoszcz 3:1
Rolnik Rząsiny - Włókniarz II Mirsk 2:3
Olsza II Olszyna Lubańska - LZS Zaręba 3:1
Pauzowała: Fatma Pobiedna, LZS Henryków, LZS Pisarzowice

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Iskra bez szans w starciu z Karkonoszami

Doczekają się ronda

Wraca pomysł łączenia muzeów

Bolesny powrót do Podgórzyna

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Nie taka bestia straszna (recenzja)

Mecz walki dla Olimpii

Orlik ponownie gromi

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
725
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%