MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyniki Sztafetowych Biegów Przełajowych

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 października 2012, 13:15
Aktualizacja: 13:16
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze był organizatorem Sztafetowych Biegów Przełajowych w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Szkoły podstawowe

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA DZIEWCZĄT 10x800m

I MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 29:22
II MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 31:47
III MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 31:58
IV MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 32:40
V MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 33:06
VI MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 33:23

Skład sztafety SP 11:
Opiekun: Marzena Kanicka
Libersbach Natalia, Bachurska Weronika, Dzik Kinga, Klimaszewska Marika, Starczyk Magda, Małenda Marzena, Tortora Vittoria, Żołędowska Ida, Maląg Jagoda, Bielecka Ola.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA CHŁOPCÓW 10x1000m

I MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 39:40
II MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 40:55
III MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 41:11
IV MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 42:55
V MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 45:01


Skład sztafety SP 10:
Opiekun: Robert Lewiński
Tyc Michał, Janas Zdam, Badach Marcin, Kardaszewski Daniel, Walaszek Jakub, Łącki Kamil, Żuczkowski Mateusz, Aleksiejew Oskar, Mroczka Kewin, Olejnik Dawid

Gimnazja

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA DZIEWCZĄT 10x1000m

I MIEJSCE GIMNAZJUM NR 3 41:01
II MIEJSCE GIMN/ZSO 43:38
III MIEJSCE GIMNAZJUM NR 1 43:52
IV MIEJSCE GIMNAZJUM NR 4 46,24
PK GIMNAZJUM NR 5 NKL

Skład sztafety GIMNAZJUM nr 3 :
Opiekun: Edyta Dzik
Barczyńska Barbara, Komia Angelika, Jaworska Aleksandra, Bosek Wiktoria, Stachowiak Marta, Sikora Magdalena, Budzińska Paulina, Łaskarzewska Luiza, Rozum Anna, Gołębiowska Roksana, Maniewska Magdalena.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA CHŁOPCÓW 10x1200m

I MIEJSCE GIMNAZJUM NR 1 43:56
II MIEJSCE GIMNAZJUM NR 3 44:43
DyskwalifikacjaGIMNAZJUM NR 4 45:09 -
III MIEJSCE GIMNAZJUM/ZSO 45:29
IV MIEJSCE GIMNAZJUM NR 5 51:10
V MIEJSCE GIMNAZJUM NR 2 52:48

Skład sztafety GIMNAZJUM NR 1:
Opiekun: Czekańska Katarzyna
Lucerski Maciej, Walaszek Piotr, Ziółkowski Sławek, Szymański Łukasz, Fikier Tomasz, Muszyński Piotr, Okoniewski Patryk, Osiński Paweł, Górski Maciej, Mosiołek Mikołaj, rez. Błaszczyszyn Albert.

Szkoły ponadgimnazjalne

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA DZIEWCZĄT 10x1000m

I MIEJSCE Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 41:55
II MIEJSCE II LO 42:39
III MIEJSCE Zespół Szkół Technicznych 56:49

Skład sztafety ZSO nr 1 :
Opiekun: Wojciech Smykowski
Kręcichwost Iza, Lewińska Natalia, Tuchlińska Patrycja, Nguy Dinh Sandra, Mittelstadt Patrycja, Hładziak Aleksandra, Smoter Aleksandra, Sławatyniec Iga, Baran Agnieszka, Olszanicka Gosia.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SZTAFETA CHŁOPCÓW 10x1500m

I MIEJSCE II LO 49:36
PK Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 50:04
II MIEJSCE Zespół Szkół Technicznych 51:35

Skład sztafety II LO:
Opiekun: Monika Pawlak-Warzybok, Paweł Heinke
Trzak Tomasz, Zych Kamil, Taraszkiewicz Bartosz, Grecki Paweł, Skorupski Patryk, Łuczak Patryk, Książak Damian, Pasler Dominik, Dubieński Artur, Pereguda Rafał, Półka Maciej, Suder Wiktor, Trzybulski Krystian.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Janowickie siatkarki z medalami

Złoty Krokus dla...

Spór o edukację seksualną

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Licealiada królowej sportu

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Milanos mistrzem powiatu

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
311
Tak
56%
Nie
36%
Nie wiem
8%