MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyniki ósmego „Biegu na Igrzyska”

Wiadomości: Zieleniec
Poniedziałek, 4 lutego 2013, 0:03
Aktualizacja: 0:06
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Blisko 200 zawodników i zawodniczek wystartowało w VIII tegorocznym „Biegu na Igrzyska”. Na trasach w „słonecznym” Zieleńcu rywalizacja toczyła się tym razem stylem dowolnym.

Wyniki:
Seniorki – 4,5 km F

1. Beata Szymańczak LKS Klimczok Bystra – 13:13,8
2. Karolina Maruszczak MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 16:48,7
3. Anna Stypczyńska MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 20:25,6
Wystartowały 3 zawodniczki

Juniorzy A – 8,7 km F
1. Marek Skatuła UMKS Marklowice/SMS Szczyrk – 24:43,8
3. Patryk Mazurek MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba – 27:17,0
3. Adrian Cheba MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 27:43,5
Wystartowało 3 zawodników

Juniorki A – 4,5 km F
1. Marzena Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice – 13:01,1
2. Sabina Śpiewak KS Jedność Nowy Sącz – 13:46,9
3. Dorota Pilch KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk – 14:53,0
4. Marlena Jastrzębska UKS Rawa Siedlce – 27:24,7
Wystartowały 4 zawodniczki

Juniorzy B – 8,7 km F
1. Dominik Bury MKS Istebna – 25:05,3
2. Kamil Bury MKS Istebna – 23:06,1
3. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 23:25,8
4. Klaudiusz Kogut MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 23:49,5
5. Tomasz Skurzok NKS Trójwieś Beskidzka – 24:07,8
6. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice – 24:11,7
Wystartowało 14 zawodników

Klasyfikacja generalna junior B po ośmiu biegach
1. Mateusz Chowaniak UKS Regle Kościelisko/SMS Zakopane - 520 pkt.
1. Bartłomiej Rucki NKS Trójwieś Beskidzka - 520 pkt.
3. Kamil Bury MKS Istebna – 436 pkt.
4. Dominik Bury MKS Istebna - 410 pkt.
5. Tomasz Jurczak MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 345 pkt.
6. Norbert Maciulewicz MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 339 pkt.

Juniorki B – 4,5 km F
1. Anna Kalina MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 13:34,4
2. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka – 13:38,4
3. Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk – 13:52,5
4. Katarzyna Stokfisz MULKS Tomaszów Lubelski/SMS Szczyrk – 14:05,7
5. Daria Krupa SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk – 14:07,7
6. Aleksandra Pilch KS Wisła Ustronianka/SMS Szczyrk – 14:19,9
Wystartowało 11 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka B po ośmiu biegach
1. Sylwia Molitor UMKS Marklowice/SMS Szczyrk - 460 pkt.
2. Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą Miszkowice/SMS Szczyrk - 440 pkt
3. Małgorzata Żółkiewska MULKS Tomaszów Lubelski - 436 pkt
4. Anna Kalina MUKN Pod Stróżą Miszkowice /SMS Szczyrk - 351 pkt.
5. Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka - 338 pkt.
6. Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko/SMS Szczyrk – 268 pkt.

Juniorzy C – 4,5 km F
1. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice – 11:30,3
2. Andrzej Jałowiczor MKS Istebna – 11:59,1
3. Mateusz Haratyk NKS Trójwieś Beskidzka – 12:03,7
4. Mikołaj Michałek NKS Trójwieś Beskidzka – 12:08,6
5. Maciej Piergies MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 12:22,4
6. Filip Kroemer UMKS Marklowice – 12:24,7
Wystartowało 28 zawodników

Klasyfikacja generalna junior C po ośmiu biegach
1. Wojciech Fojcik UMKS Marklowice - 700 pkt.
2. Filip Kroemer UMKS Marklowice – 500 pkt.
3. Patryk Borkowski UKS Rawa Siedlce - 447 pkt.
4. Andrzej Jałowiczor MKS Istebna - 354 pkt.
5. Konrad Bil MUKS Podkarpacie Jedlicze/SMS Szczyrk - 344 pkt.
6. Mikołaj Michałek NKS Trójwieś Beskidzka – 310 pkt.

Juniorki C – 4,5 km F
1. Agata Warło UMKS Marklowice – 13:31,1
2. Oliwia Mutwil UMKS Marklowice – 13:48,2
3. Weronika Legierska MKS Istebna – 13:57,8
4. Marianna Świętek LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk – 14:29,8
5. Aleksandra Łacek NKS Trójwieś Beskidzka – 14:32,2
6. Róża Łyjak MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba – 14:32,9
Wystartowały 23 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorka C po ośmiu biegach
1. Agata Warło UMKS Marklowice - 696 pkt.
2. Weronika Legierska MKS Istebna - 629 pkt.
3. Oliwia Mutwil UMKS Marklowice – 439 pkt.
4. Róża Łyjak MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba - 340 pkt
5. Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce - 301 pkt.
6. Natalia Zając MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 277 pkt.

Juniorzy D – 3,1 km F
1. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka – 8:05,7
2. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski – 8:29,4
3. Paweł Sałosz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 8:52,5
4. Mateusz Posiadała UKS Rawa Siedlce – 8:54,5
5. Tymoteusz Gazur NKS Trójwieś Beskidzka – 8:55,5
6. Dawid Damian KS Jedność Nowy Sącz – 8:56,9
Wystartowało 27 zawodników

Klasyfikacja generalna junior D po ośmiu biegach
1. Mateusz Dragon NKS Trójwieś Beskidzka - 780 pkt.
2. Kacper Jarczak MULKS Tomaszów Lubelski - 630 pkt.
3. Karol Smoluch MULKS Tomaszów Lubelski - 397 pkt.
4. Paweł Sałosz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 304 pkt.
5. Tymoteusz Gazur NKS Trójwieś Beskidzka – 287 pkt.
6. Alan Ciborowski MUKS Podkarpacie Jedlicze – 278 pkt.

Juniorki D – 3,1 km F
1. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 8:52,5
2. Magdalena Kobielusz MKS Istebna – 9:22,1
3. Justyna Wandzel – LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk – 9:26,9
4. Natalia Sewastynowicz MKS Istebna – 9:33,6
5. Kamila Boczkowska MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba – 9:45,3
6. Weronika Mikociak LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk – 9:46,6
Wystartowało 28 zawodniczek

Klasyfikacja generalna juniorka D po ośmiu biegach
1. Magdalena Kobielusz MKS Istebna - 680 pkt.
2. Izabela Marcisz MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 670 pkt
3. Kamila Boczkowska MKS Karkonosze Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba - 377 pkt
4. Justyna Wandzel LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk - 373 pkt.
5. Agnieszka Gucwa LKS Cerbud Ptaszkowa - 355 pkt.
6. Kamila Adamczyk LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk – 320 pkt.

Juniorzy E – 1,7km F
1. Karol Smajdor KS Jedność Nowy Sącz – 4:21,1
2. Grzegorz Zawada MKS Istebna – 4:26,6
3. Jan Zawada MKS Istebna – 4:45,0
4. Dawid Ciećko MULKS Tomaszów Lubelski – 4:51,6
5. Mateusz Rucki MKS Istebna – 4:57,4
6. Bartosz Cielniak MULKS Tomaszów Lubelski – 5:00,5
Wystartowało 16 zawodników

Klasyfikacja generalna junior E po ośmiu biegach
1. Grzegorz Zawada MKS Istebna - 760 pkt.
2. Karol Smajdor KS Jedność Nowy Sącz - 500 pkt.
3. Dawid Ciećko MULKS Tomaszów Lubelski - 411 pkt.
4. Bartosz Cielniak MULKS Tomaszów Lubelski – 323 pkt
5. Emil Pleskacz MULKS Tomaszów Lubelski - 309 pkt.
6. Mateusz Piwko UKS Rawa Siedlce - 238 pkt.

Juniorki E – 1,7km F
1. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 4:26,5
2. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski – 4:37,7
3. Ewa Gazur NKS Trójwieś Beskidzka – 4:57,0
4. Jolanta Chwostyk UKS Lotnik Ustjanowa – 5:19,7
5. Daria Deja MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 5:24,3
6. Magdalena Kuśmierz MULKS Tomaszów Lubelski – 5:25,0
Wystartowały 24 zawodniczki

Klasyfikacja generalna juniorka E po ośmiu biegach
1. Sabina Lizis MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 760 pkt.
2. Monika Skinder MULKS Tomaszów Lubelski - 680 pkt.
3. Daria Deja MKS Karkonosze Sporty Zimowe - 420 pkt.
4. Ewa Gazur NKS Trójwieś Beskidzka - 410 pkt.
5. Jolanta Chwostyk UKS Lotnik Ustjanowa - 405 pkt.
6. Magdalena Kuśmierz MULKS Tomaszów Lubelski - 325 pkt.

Klasyfikacja drużynowa po ósmym biegu
1. MULKS Tomaszów Lubelski – 6301 pkt.
2. MKS Istebna - 5097 pkt.
3. MKS Halicz Ustrzyki Dolne – 4533 pkt
4. NKS Trójwieś Beskidzka – 4420 pkt.
5. UMKS Marklowice - 3346 pkt.
6. MUKN Pod Stróżą Miszkowice – 2877 pkt.
7. MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 2382 pkt.
8. UKS Rawa Siedlce – 2105 pkt.
9. LKS Klimczok Bystra - 1460 pkt.
10. UKS Lotnik Ustjanowa – 1299 pkt.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Mamy medalistów mistrzostw Polski!

Szachowy Turniej Owocowy

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Naprawy przy Złotniczej

Pojadą kolarze [UTRUDNIENIA]

1000 zgłoszeń w 10 dni

Schronisko do remontu

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
478
Tak
81%
Nie
15%
Nie mam zdania
4%