Czytających: 9687

Jelenia Góra/Świebodzice/Wrocław: Wyniki młodzieżowych zespołów KPR–u

Poniedziałek, 18 listopada 2013, 21:21
Aktualizacja: 21:23
Dwa zwycięstwa i porażka to bilans młodych szczypiornistek KPR– z minionego weekendu.

Młodziczki pierwszego zespołu bez problemu uporały się we Wrocławiu z miejscowym Handballem 28, już w 9.minucie nasza ekipa prowadziła 9:2, by do przerwy utrzymać bezpieczny dystans, a w drugiej połowie poprawić bilans i wygrać zasłużenie 30:21.

UKS Handball 28 I Wrocław - KPR I Jelenia Góra 21:30 (12:17)

KPR: Janas 10, Bielecka 6, Skowrońska 5, Wojtas 3, Białogrecka 3, Dubiel 2, Klimaszewska 1, Filończuk, Pakuła.

W hali przy ul. Złotniczej drugi zespół młodziczek poległ w starciu z Zagłębiem Lubin 10:39 ustępując rywalkom w każdym elemencie handballowego rzemiosła, ale należy pamiętać, że ekipa prowadzona przez Esterę Rykaczewską zbiera pierwsze szlify w lidze młodziczek, większość zawodniczek to rocznik 2000 - 2001, a rywalki to głównie dziewczyny z rocznika 1999.

KPR II Jelenia Góra - Zagłębie Lubin 10:39 (5:22)

KPR: Bachurska 6, Żmijewska 2, Szczepańska 1, Wrotniewska 1, Grabarczyk, Drąg, Chlebosz, Liebersbach, Obuchowska, Pająk, Kubiak, Szramik.

Z kolei juniorki młodsze udały się do Świebodzic, gdzie od pierwszych minut przycisnęły narzucając przeciwniczkom swój styl gry, w 16. minucie meczu na tablicy wyników było już 3:12 i wydawało się, że szykuje się pogrom, ale do przerwy gospodynie poprawiły skuteczność i przegrywały 12:18. Po zmianie stron ponownie na parkiecie rządziły przyjezdne, w 46. minucie podopieczne Marty Oreszczuk miały na swoim koncie 34 gole, przy 19 Victorii. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 30:39.

Victoria Świebodzice - KPR Jelenia Góra 30:39 (12:18)

KPR:Ścigała, Michalewicz - Pyś 9, Kurzynoga 7, Dymek 6, Barczyńska 4, Kulas 3, Wolnik 3, Liebersbach 2, Wrotniewska 2, Winogrodzka 2, Zielińska 1