MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyniki Mistrzostw Polski Karate Shotokan FSKA – Karpacz 2011

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 4 lipca 2011, 10:20
Aktualizacja: 17:04
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W pierwszy weekend lipca hala przy ul. Konstytucji 3–go Maja w Karpaczu stała się areną zmagań karateków FSKA, którzy ubiegali się o tytuł Mistrza Polski. Jednocześnie wyłoniono skład Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata FSKA.

III Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Shotokan FSKA i XV Międzynarodowe Letnie Seminarium Szkoleniowe Kowary-Karpacz 30.06-03.07.2011

Wyniki - Sobota, 2 lipca 2011:

KATA INDYWIDUALNE

ka1 CHŁOPCY MŁODSI - 7 lat rocznik 2004 i młodsi chłopcy
1. Damian Świerżewski BUSHIKAN Szczecin
2. Jakub Jaworski SAMURAJ Lubań
3. Mateusz Żbikowski SAMURAJ Lubań

ka2 DZIEWCZYNKI MŁODSZE - 7 lat rocznik 2004 i młodsze dziewczynki
1. Patrycja Gołuchowska KS FSK KOWARY

ka3 CHŁOPCY STARSI 8-9 lat roczniki 2002-2003
1. WITKOWSKI WIKTOR Budokan Wrocław
2. Adrian Jaroszek BUSHI BIELSKO BIAŁA
3. Lesiński Patryk Fighter Swarzędz

ka4 DZIEWCZYNKI STARSZE 8-9 lat roczniki 2002-2003
1. Trafankowska Katarzyna SHODAN Zduny
2. Julia Płuszewska KS FSK KOWARY
3. RYBSZLEGER Karolina Budokan Wrocław

ka5 ŻACY CHŁOPCY 10-11 lat roczniki 2000-01
1. Pawłowski Kajetan Fighter Suchy Las
2. BABIŃSKI BARTŁOMIEJ Budokan Wrocław
3. . Kamil Zalas WKF Poznań

ka6 ŻACY DZIEWCZĘTA 10-11 lat roczniki 2000-01
1. WIECZOREK MIRELLA Budokan Wrocław
2. DĄBROWSKA Alicja Budokan Wrocław
3. Zuzanna Milewczyk KKS Lębork

ka7 MŁODZICY 12-13 lat roczniki 98-99
1. LUCIŃSKI DAMIAN Budokan Wrocław
2. GĘBKA MACIEJ Budokan Wrocław
3. Naglik Iwo GOTTSU Kościan

ka8 MŁODZICZKI 12-13 lat roczniki 98-99
1. Dominika Ludwiczak GOTTSU Kościan
2. Julia Kaczmarek GOTTSU Kościan
3. Stachowiak Michalina GOTTSU Kościan

KATA DRUŻYNOWE

ka19 CHŁOPCY - 9 lat rocznik 2002 i młodsi
1. KS FSK KOWARY 1 (Michał Kołodziej, Olaf Motylski, Filip Chmielewski)

ka20 DZIEWCZYNKI - 9 lat rocznik 2002 i młodsze
1. Budokan Wrocław (TERLECKA Julia, Rybszleger Katarzyna, RYBSZLEGER
Karolina)

ka21 MŁODZICY 10-13 lat roczniki 2001-1998
1. Fighter Swarzędz (Margielewski Dominik, Jabkowski Łukasz, Wilk Marcin)
2. KS FSK KOWARY 3 (Lipiak, Chyży, Wróblewski)
3. Budokan Wrocław (WITKOWSKI WIKTOR, BABIŃSKI BARTŁOMIEJ, MIKOŁAJCZYK
KACPER)

ka22 MŁODZICZKI 10-13 lat roczniki 2001-1998
1. GOTTSU Kościan 2 (Stachowiak Michalina, Julia Kaczmarek, Dominika Ludwiczak)
2. UKS SHODAN ZDUNY (Wiktoria Maciaszek, Dagmara Mujta, Katarzyna Trafankowska)
3. Budokan Wrocław (DĄBROWSKA Alicja, Smolarczyk Zuzanna, BACHURSKA
Izabela)

KUMITE INDYWIDUALNE

ku1 CHŁOPCY MŁODSI - 7 lat rocznik 2004 i młodsi chłopcy
1. Maciej Waryński BUSHIKAN Szczecin
2. Mateusz Żbikowski SAMURAJ Lubań
3. Jakub Jaworski SAMURAJ Lubań

ku2 DZIEWCZYNKI MŁODSZE - 7 lat rocznik 2004 i młodsze dziewczynki
1. Amelia Gackowska BUSHIKAN Szczecin
2. Patrycja Gołuchowska KS FSK KOWARY

ku3 CHŁOPCY STARSI 8-9 lat roczniki 2002-2003
1. Kacper Pilarski BUSHIKAN Szczecin
2. GRELA Rafał Budokan Wrocław
3. Konrad Kelsz Gokken

ku4 DZIEWCZYNKI STARSZE 8-9 lat roczniki 2002-2003
1. Trafankowska Katarzyna SHODAN Zduny
2. Julia Płuszewska KS FSK KOWARY
3. Emilia Moczydlak SAMURAJ Lubań

ku5 ŻACY CHŁOPCY 10-11 lat roczniki 2000-01
1. Miłosz Sobiecki TKK-Do Tczew
2. . Szymon Kuśpiet Gokken
3. Kamil Zalas WKF Poznań

ku6 ŻACY DZIEWCZĘTA 10-11 lat roczniki 2000-01
1. WIECZOREK MIRELLA Budokan Wrocław
2. BANAT PAULINA Budokan Wrocław
3. Natasza Olkowska KKS Lębork

ku8 MŁODZICZKI 12-13 lat roczniki 98-99
1. MIKULSKA Weronika Budokan Wrocław
2. Aleksandra Świerzewska SATORI Leszno
3. Julia Sabiecka TKK-Do Tczew

Sędzia Główny: Mirosław Adamowski
Dyrektor Turnieju: Paweł Piepiora

Wyniki - Niedziela, 3 lipca 2011:

KATA INDYWIDUALNE

ka9 KADECI 14-15 lat roczniki 96-97
1. Wiktor Adamski
2. Marek Zmierczak
3. Jakub Górecki, Dominik Korbolewski

ka10 KADETKI 14-15 lat roczniki 96-97
1. Natalia Szponder
2. Dominika Krzyżańska
3. Aleksandra Kuś

ka11 JUNIORZY MŁODSI 16-17 lat roczniki 94-95
1. Bartosz Górecki
2. Bartosz Kram
3. Krzysztof Tomków

ka13 JUNIORZY 18-21 lat roczniki 93-90
1. Łukasz Borowski
2. Patryk Nowak
3. Tomasz Podbucki

ka14 JUNIORKI 18-21 lat roczniki 93-90
1. Jagoda Młynarz
2. Anna Olejnik
3. Patrycja Szyja

ka15 SENIORZY 22-34 lata roczniki 89-77
1. Paweł Nochowicz
2. Michał Malik
3. Sławomir Maciaszek

ka16 SENIORKI 22-34 lata roczniki 89-77
1. Marta Pawłowska
2. Monika Wieczorek
3. Anna Wawrzyniak

ka17 STARSI SENIORZY 35-39 lat roczniki 76-72
1. Rafał Rynczak
2. Mariusz Siebert

ka18 WETERANI + 40 lat rocznik 1971 i starsi mężczyźni
1. Jarosław Adamski
2. Jarosław Malik
3. Jacek Jaworski

KATA DRUŻYNOWE

ka23-24 KADECI-KADETKI 14-17lat roczniki 97-94
1.Satori Leszno
2.Gottsu Kościan 3
3.Gottsu Kościan 4

ka25-26 SENIORZY-SENIORKI + 18 lat rocznik 1993 i starsi
1. Shodan Zduny

KUMITE INDYWIDUALNE

ku9 KADECI 14-15 lat roczniki 96-97
1. Wiktor Adamski
2. Adam Szyrner
3. Bartłomiej Olkowski

ku10 KADETKI 14-15 lat roczniki 96-97
1. Natalia Stubba
2. Aleksandra Kuś
3. Aneta Trączyńska

ku11 JUNIORZY MŁODSI 16-17 lat roczniki 94-95
1. Dawid Stubba
2. Michał Parczewski
3. Szymon Borowski

ku12 JUNIORKI MŁODSZE 16-17 lat roczniki 94-95
1. Agata Uwijała
2. Natalia Szponder
3. Justyna Szmajdka

ku13 JUNIORZY 18-21 lat roczniki 93-90
1. Kamil Rosiński
2. Łukasz Borowski
3. Dariusz Młynarz

ku14 JUNIORKI 18-21 lat roczniki 93-90
1. Magdalena Nowakowska
2. Anna Olejnik
3. Martyna Albanowska

ku15 SENIORZY A-B 22-34 lata roczniki 89-77 – 70 kg (70 kg i lżejsi)
1. Kamil Rosiński
2. Mariusz Mazurkiewicz
3. Dariusz Młynarz

ku17 SENIORZY C 22-34 lata roczniki 89-77 + 80 kg (powyżej 80 kg)
1. Mateusz Kaczyński
2. Mateusz Osmólski
3. Bartosz Wzorek

ku18-19 SENIORKI A-B 22-34 lata roczniki 89-77 – 60 kg (60 kg i lżejsze)
1. Magdalena Nowakowska
2. Monika Wieczorek
3.Natalia Nowak

ku20 STARSI SENIORZY 35-39 lat roczniki 76-72
1. Noureddin El Manouri
2. Mariusz Siebert
3. Piotr Kraszewski

ku21 WETERANI + 40 lat rocznik 1971 i starsi mężczyźni
1. Piotr Pobłocki
2. Jacek Jaworski
3. Zbigniew Kępa

KUMITE DRUŻYNOWE

ku22 MĘŻCZYŹNI + 18 lat rocznik 1993 i starsi
1. Budokan Wrocław
2. Tkk-Do Tczew
3. Kks Lębork

ku23 KOBIETY + 18 lat rocznik 1993 i starsze
1. Budokan Wrocław
2. Osir Kleczew

Sędzia Główny: Mirosław Adamowski
Dyrektor Turnieju: Paweł Piepiora

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Puchar makroregionu Oyama

Stoi kolej na Kopę

O rozpadających się górach

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Studium na początek

Karkonoskie witraże

Bieg Niepodległości

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
908
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%