MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyniki IV Czasówki Izerskiej

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 22 sierpnia 2017, 22:32
Aktualizacja: 22:34
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ostatnią sobotę, 19 sierpnia rozegrano w Szklarskiej Porębie czwartą edycję Czasówki Izerskiej. Na starcie imprezy stanęło 68 zawodniczek i zawodników.

Wyniki:

Dystans 5 km. przeciętna 14,18 km/h kat. młodziczka
1. BROŻYNA Wiktoria UKKS ORIENS CHOJNÓW 21:09:42
2. WYSZYŃSKA Zuzanna KS DAICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 22:08:23
3. LEGIEĆ Julia UKS CENTRUM SPEDYCJA PALBUD NOWA RUDA 23:12:06
4. CIOCH Iga KS DAICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 24:57:70
5. HNATYSZAK Natalia MKS POLKOWICE 25:41:60
6. PIEKARCZYK Izabela KS DAICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 29:28:77

Dystans 5 km przeciętna 15,45 km/h kat. juniorka młodsza
1. KOWALSKA Julia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZICE 19:37:70
2. DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 20:17:38
3. RASIŃSKA Adriana LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZICE 20:23:15
4. TARNAWSKA Julia KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 21:01:98
5. WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZICE 21;03;94
6. ZBOROWSKA Wiktoria LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 21;08;70
7. WÓJCIK Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 21;09;37
8. MAŁEK Anita UKKS ORIENS CHOJNÓW 21;16;37
9. KONARZEWSKA Hanna UKKS ORIENS CHOJNÓW 21;53;14
10. KOPIWODA Kinga LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZICE 22;08:77
11. BIELECKA Dorota KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 22;18;43
12. TOMASIK Martyna KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 22;29;34
13. MILLER Emilia UKK SIGO-GIM1 CHOJNÓW 22;31;49
14. KOLINKO Marianna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 22;46;54
15. DEMESZUK Hanna AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH 24;30;38

Dystans 5 km przeciętna 16,68 km/h kat. juniorka
1. KIERAT Wiktoria MKS POLKOWICE 17:57:85
2. TONDER Sara LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW 19:42:28
3. RÓŻNICKA Daria LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW 22:18:64

Dystans 5 km przeciętna 13,30 km/h kat. elita kobiet
1. KLATKA Małgorzata GK PLANET X-BOGO SZCZECIN 22:25:19

Dystans 5 km przeciętna 15,27 km/h kat. masters K30+
1. ZIMNICKA Małgorzata JASTRZĘBIE ŁASKIE 19:39:00

Dystans 5 km przeciętna 17,14 km/h kat. młodzik
1. ULATOWSKI Wiktor KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 17:29:05
2. JANISZEK Bartłomiej M-GLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 17:34:04
3. PRZYBYSZ Jakub MKS POLKOWICE 17:34:62
4. BOCHENEK Karol KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 18:08:45
5. ROGOWSKI Marcin KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 18:37:35
6. KENDZIA Robert M-GLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 19:00:86
7. USIK Patryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 20:07:31
8. BOROWSKI Michał KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA 20:42:59
9. JAKUBASZ Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZICE 21:51:43
10. MILLER Jakub UKK SIGO-GIM1 CHOJNÓW 22:35:13
11. FELEDYN Bartosz AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH 23:22:20

Dystans 5 km przeciętna 19,30 km/h kat. junior młodszy
1. KOPIWODA Dominik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZIC E 15:34:37
2. TOMULIK Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZICE 15:48:46
3. SAZANOWICZ Adam LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZICE 16:54:16
4. ROZMIAREK Marcin AKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH 18:01:81
5. PASTUŁA Konrad LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT ŚWIEBODZICE 18:40:70
6. MUSIAŁ Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW 19:15:93
7. SAZANOWICZ Bartosz KS DEICHMANN ARBUS MAT 19:52:16
8. BORKOWSKI Jakub KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 22:46:71
9. MAKOWSKI Piotr KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 23:10:53

Dystans 5 km przecietna 20 km/h kat. junior
1. PÓŁTORAK Kacper KS DEICHMANN ARBUS MAT 15:02:81
Dystans 5 km przeciętna 19,05 km/h kat. niezrzeszeni mężczyźni
1. GROMNICKI Kamil PM RIDER TEAM 15:45:63
2. KAŹMIERCZAK Igor PM RIDER TEAM 16:54:92
3. MAKOWSKI Michał SZKLARSKA PORĘBA 16:57:37
4. ZIELIŃSKI Wojciech RADZIMOWICE 17:44:34
5. ZAJĄC Bartosz JELENIA GÓRA 18:23:47
6. WALERAK Piotr KK SUPEROR WAŁBRZYCH 18:59:71
7. ZAJĄC Piotr KAMIENIEC ZĄBKOWICKI 20:33:22
8. CIOCH Artur SOBÓTKA 22:15:88
9. KLISZEWSKI Andrzej KOWARY 23:58:38

Dystans 5 km przeciętna 17,64 km/h kat. master M40
1. KIMBORT Paweł TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 16:56:40
2. KUCEWICZ Ireneusz QUEST ROAD 17:54:46

Dystans 5 km przeciętna 16,20 km/h kat. master M50
1. OKOŃSKI Stanisław JASTRZĘBIE ŁASKIE 18:36:70
2. TARASZKIEWICZ Izynek TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 19:17:21
3. PADUCH Jan LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE 20:04:08

Dystans 5 km przeciętna 14,64 km/h kat. master M60
1. JOWIK Franciszek DELTA TECH CYKLOTEAM ŚWIDNICA 20:31:39
2. TWARDZISZEWSKI Waldemar RED-OX CHAMPION PODGÓRZYN 22:10:41
3. SOBCZYŃSKI Franciszek NOWY DWÓR 23:40:38

Dystans 5 km przeciętna 12,50 km/h kat. masters M70
1. SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW 23:59:38
2. KUBIAK Tadeusz PTC POZNAŃ 25:50:02
3. MRÓZ Marian KKS MOTO MRÓZ RZYMÓWKA 26:05:83
4. DREWNIK Jerzy PTC POZNAŃ 30:18:06

Zgłoszono do wyścigu: 68 zawodników/czek
wystartowało 68 zawodników/czek
ukończyło 68 zawodników/czek

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Pływacka Licealiada

Mamy brąz!

Wygrały po raz szósty z rzędu

Chcą powtórki wyborów!

Hania Kobylska mistrzynią Polski!

Karolina wśród najpiękniejszych!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
705
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%