MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyniki II Czasówki Izerskiej

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 25 sierpnia 2015, 15:37
Aktualizacja: 15:40
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną sobotę, 22 sierpnia rozegrano II Czasówkę Izerską na trasie Szklarska Poręba – Zakręt Śmierci na dystansie 4800 metrów.

Dystans 4800 m przeciętna 17,46 km/h
1 19 POL 20021013 KOWALSKA Julia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZICZKA 0:16:35:85
2 26 POL 20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 0:17:24:07
3 27 POL 20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA 0:17:38:02
4 18 POL 20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOM MŁODZICZKA 0:17:51:07
5 17 POL 20020322 KONARZEWSKA Hanna UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:18:21:79
6 23 POL 20010321 GAWROŃSKA Wiktoria LUKS LIDER ST. BOGACZOWICE MŁODZICZKA 0:18:24:53
7 24 POL 20010102 WÓJCIK Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 0:18:52:59
8 14 POL 20010726 SZEWCZYK Anna UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:18:53:70
9 21 POL 20020205 RASIŃSKA Adrianna LUKS LIDER ST. BOGACZOWICE MŁODZICZKA 0:19:07:84
10 12 POL 20030109 GOSTOMCZYK Julia KSRT-SEVEN R-SPORT SZCZAWNO ZD. MŁODZICZKA 0:19:55:37
11 16 POL 20020704 MAŁEK Anita UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:20:24:09
12 15 POL 20020331 MILLER Emilia UKK SIGO-GIM1 CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:20:30:63
13 22 POL 20020826 JAROSZEWICZ Samanta LUKS LIDER ST. BOGACZOWICE MŁODZICZKA 0:20:30:67
14 28 POL 20010605 BIELECKA Gabriela KS POLKOWICE MŁODZICZKA 0:21:04:29
15 25 POL 20011212 ZBOROWSKA Wiktoria LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 0:21:38:79
16 20 POL 20021102 KOPIWODA Kinga LUKS LIDER ST. BOGACZOWICE MŁODZICZKA 0:21:51:94
17 11 POL 20021106 DEMESZCZUK Hanna KSRT-SEVEN R-SPORT SZCZAWNO ZD. MŁODZICZKA 0:22:40:68
18 13 POL 20021203 ZIELEWSKA Dominika UKK SIGO-GIM1 CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:25:38:13

Dystans 4800 m przeciętna 18,00 km/h
1 33 POL 20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIORKA MŁ 0:15:55:60
2 32 POL 20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIORKA MŁ 0:16:59:80
3 29 POL 20000520 GAŁAS Alicja UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA MŁ 0:17:29:39
4 31 POL 20001222 JASIONOWSKA Maja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW JUNIORKA MŁ 0:17:47:52
5 30 POL 20000925 BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIORKA MŁ 0:18:10:91

Dystans 4800 m przeciętna 14,77 km/h
1 34 POL 19980515 KLATKA Małgorzata UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA 0:19:32:54

Dystans 4800 m przeciętna 24,20 km/h
1 53 POL 20000802 PÓLTORAK Kacper KS ŚLĘŻA SOBÓTKA JUNIOR MŁ 0:11:50:65
2 52 POL 19990108 GIERACKI Patryk KS ŚLĘŻA SOBÓTKA JUNIOR MŁ 0:11:51:68
3 38 POL 19990502 KOWALCZYK Jakub KS AZS POLITECHNIKA W-W MITUTOYO JUNIOR MŁ 0:12:23:94
4 40 POL 19990203 MROCZKOWSKI Michał LKS ATOM BOXMET DZIERZONIÓW JUNIOR MŁ 0:12:44:73
5 54 POL 20000318 KUBACKI Rafał KS ŚLĘŻA SOBÓTKA JUNIOR MŁ 0:13:00:75
6 50 POL 20000227 BIENIEK Damian UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 0:13:07:09
7 35 POL 19990604 DZIEWIĄTKA Maciej MTB OBISZÓW TEAM GRĘBOCICE JUNIOR MŁ 0:13:07:12
8 49 POL 20000618 MICHALSKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 0:13:16:17
9 46 POL 19990113 GÓRSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR MŁ 0:13:51:63
10 45 POL 20000907 BIELIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 0:13:55:11
11 51 POL 20001120 STRZELCZYK Szymon MTB OBISZÓW TEAM GRĘBOCICE JUNIOR MŁ 0:14:02:79
12 37 POL 20000803 GŁOWACKI Dawid MTB OBISZÓW TEAM GRĘBOCICE JUNIOR MŁ 0:14:04:69
13 47 POL 19990721 WABIK Szymon MKS POLKOWICE JUNIOR MŁ 0:14:05:00
14 42 POL 20000420 ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 0:14:11:57
15 36 POL 19990921 KAMIŃSKI Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR MŁ 0:14:13:34
16 39 POL 20001213 MARCHLEWSKI Paweł LKKS GÓRNIK DSR AUTHOR TEAM WAŁ JUNIOR MŁ 0:14:55:77
17 43 POL 20000924 ZARĘBSKI Marcin MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 0:16:15:41
18 41 POL 20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 0:16:31:14
19 44 POL 20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 0:18:56:98
20 48 POL 20000702 KAZIMIERCZAK Dawid KS POLKOWICE JUNIOR MŁ 0:21:03:24

Dystans 4800 m przeciętna 22,58 km/h
1 73 POL 20010526 JASKOT Michał MKS POLKOWICE MŁODZIK 0:12:41:19
2 66 POL 20010803 KOPIWODA Dominik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 0:12:50:27
3 76 POL 20010819 BYCZKOWSKI Jakub UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:13:24:56
4 77 POL 20011212 KRYSZTOFIAK Jakub TKK PACYFIC TORUŃ MŁODZIK 0:13:54:55
5 74 POL 20010417 KICAJ Marcel MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZIK 0:14:01:89
6 65 POL 20020612 WOŻNIAK Karol LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 0:14:04:82
7 64 POL 20010225 SAZANOWICZ Adam LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 0:14:59:81
8 72 POL 20010330 PIETRASIEWICZ Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI MŁODZIK 0:15:07:61
9 71 POL 20010705 BEKER Igor MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZIK 0:15:41:04
10 69 POL 20010216 KACZOR Eryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK 0:15:51:27
11 75 POL 20020203 STELCZYK Jakub UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:15:59:21
12 62 POL 20011107 FUŁAWKA Gracjan UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 0:16:56:13
13 61 POL 20010427 ROZMIAREK Marcin KS RACING T.SEVEN R SPORT SZCZAWNO MŁODZIK 0:17:35:98
14 68 POL 20010117 GASZTECKI Robert LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK 0:17:39:56
15 63 POL 20021211 MUSIAŁ Szymon UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 0:18:00:63
16 70 POL 20030712 BOCHENEK Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW ŻAK 0:18:35:74
17 67 POL 20020804 BOJNAROWICZ Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK 0:21:35:21

Dystans 4800 m przeciętna 22,00 km/h
1 82 POL 19861208 MAKOWSKI Michał SZKLARSKA PORĘBA NIEZRZ MĘŻC 0:13:07:78
2 78 POL 19770727 SZEWCZYK Piotr KOWARY NIEZRZ MĘŻC 0:13:26:40
3 80 POL 19960614 KOWALCZYK Mateusz OBORNIKI SLĄSKIE NIEZRZ MĘŻC 0:13:26:53
4 81 POL 19811205 SOKOŁOWSKI Arkadiusz LUBAŃ NIEZRZ MĘŻC 0:14:25:69
5 79 POL 19670726 TARASZKIEWICZ Ireneusz SZKLARSKA PORĘBA / TALVI SPORT NIEZRZ MĘŻC 0:15:41:25

Dystans 4800 m przeciętna 24,80 km/h
1 93 POL 19770129 SOWIŃSKI Artur GKS CARTUSIA KARTUZY JUNIOR 0:11:35:61
2 89 POL 19970608 BISKUP Bartosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 0:11:53:89
3 92 POL 19981020 KRAŻEWSKI Franciszek KS ŚLĘŻA SOBÓTKA JUNIOR 0:12:11:46
4 88 POL 19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 0:12:21:33
5 90 POL 19970725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI JUNIOR 0:13:11:72
6 91 POL 19980316 ZAMOLSKI Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 0:13:14:50

Dystans 4800 m przeciętna 24,75 km/h
1 86 POL 19841204 SZEWCZYK Mikołaj BODY COACH CYCLING TEAM Masters M30 0:11:40:82
2 87 POL 19791119 KOZIK Damian JELENIA GÓRA Masters M30 0:11:55:72

Dystans 4800 przeciętna 23,95 km/h
1 85 POL 19690207 PIASECKI Mariusz GATTA BIKE TEAM Masters M40 0:12:06:27
2 83 POL 19750517 SORDYL Sylwester LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Masters M40 0:12:18:49
3 84 POL 19730813 KIMBORT Paweł TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA Masters M40 0:13:06:43

Dystans 4800 m przeciętna 22,75 km/h
1 57 POL 19590416 JASZOWSKI Mirosław CHOCIANÓW Masters M50 0:12:41:16
2 58 POL 19600113 KURKIEWICZ Bogdan DIVERSEY TEAM Masters M50 0:13:11:62
3 59 POL 19641222 ROGOZIŃSKI Grzegorz DIVERSEY TEAM Masters M50 0:14:51:26
4 55 POL 19600820 MAKOWSKI Damian PŁAWNIOWICE Masters M50 0:16:20:59
5 60 POL 19561218 TREPKA Mirosław KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK SPO Masters M50 0:16:41:52
6 56 POL 19560926 TWRDZISZEWSKI Waldemar VERGE TEAM PODGÓRZYN Masters M50 0:19:09:46

Dystans 4800 m przeciętna 21,33 km/h
1 10 POL 19550329 KRAWCZYK Zygmunt RYCZERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA Masters M60 0:13:26:14
2 96 POL 19500403 ROGALSKI Jerzy MERX WĄGROWIEC Masters M60 0:14:54:60
3 7 POL 19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW Masters M60 0:15:11:54
4 6 POL 19530410 BYCZKOWSKI Wacław KK ZIEMI KŁODZKIEJ NOWA RUDA Masters M60 0:15:14:77
5 5 POL 19530221 JOWIK Franciszek DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA Masters M60 0:16:02:86
6 9 POL 19470205 KRUSZELNICKI Ryszard KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK SPO Masters M60 0:16:12:42
7 8 POL 19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW Masters M60 0:20:32:31

Dystans 4800 m przeciętna 16,64 km/h
1 3 POL 19430621 SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW Masters M70 0:17:17:72
2 1 POL 19410416 PATERKA Stanisław TC CHROBRY MERX POLSKA GŁOGÓW Masters M70 0:18:11:57
3 2 POL 19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW Masters M70 0:19:58:33
4 4 POL 19430615 MRÓZ Marian KKS MOTO MRÓZ RZYMÓWKA Masters M70 0:21:33:02

Zgłoszono do wyścigu 94 zawodników/czek

Ogłoszenia

Czytaj również

Spór o edukację seksualną

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Milanos mistrzem powiatu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~bartek1111 26-08-2015 14:28
fajnie, że ktoś ma chęci aby to organizować. Mam nadzieję, że za rok też się odbędzie cykl czasówek.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trzy medale w Oleśnicy

Wybory: Zwycięstwo PiS

Victoria, Julia, Jagoda i Wiktoria w finałach MP!

Złoty Krokus dla...

Finał z przytupem

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
212
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%