MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyniki i tabele piłkarskiej okręgówki klasy A i B

Wiadomości: liga okręgówka, klasa A i B
Poniedziałek, 6 czerwca 2011, 12:54
Aktualizacja: 12:58
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W miniony weekend tradycyjnie na boisku pojawili się zawodnicy występujący w niższych klasach rozgrywkowych.

28. kolejka okręgówki
Victoria Ruszów – Nysa Zgorzelec 0:4
Granica Bogatynia – Lotnik Jeżów Sudecki 1:1
GKS Warta Bolesławiecka – Gryf Gryfów Śląski 1:0
Woskar Szklarska Poręba – Sparta Zebrzydowa 3:2
Olimpia Kowary – Orzeł Wojcieszów 3:4
Olimpia Kamienna Góra – GKS Raciborowice 4:0
Piast Dziwiszów – Łużyce Lubań 1:3
Czarni Lwówek Śląski – Włókniarz Mirsk 2:0

Tabela klasy okręgowej
1. Nysa---------28 – 68 – 67:21
2. Granica------28 – 60 – 68:25
3. Łużyce-------28 – 59 – 70:31
4. Lotnik--------28 – 46 – 45:28
5. Orzeł---------28 – 43 – 51:48
6. GKS WB------28 – 42 – 40:57
7. Czarni--------28 – 40 – 48:41
8. Włókniarz----28 – 40 – 44:43
9. Olimpia K.----28 – 37 – 58:63
10. Olimpia KG--28 – 35 – 52:47
11. Victoria------28 – 34 – 48:59
12. GKS R.------28 – 33 – 46:50
13. Piast---------28 – 30 – 34:51
14. Sparta-------28 – 28 – 36:58
15. Woskar------28 – 23 – 31:66
16. Gryf----------28 – 12 – 30:80

24. kolejka klasy A
Pogoń Świerzawa – Woskar II Szklarska Poręba 3:1
Mitex Podgórzyn – Orzeł Mysłakowice 3:2
Orzeł Lubawka – Czarni Strzyżowiec 3:3
Pagaz Krzeszów – Piast Bolków 3:0
Pogoń Wleń – KS Łomnica 1:2
KS 1946 Chełmsko Śląskie – Pub Gol Jelenia Góra (przerwany w 20. minucie przy stanie 0-0 – goście opuścili boisko)
Chojnik Jelenia Góra – Victoria Czadrów 0:2

Tabela klasy A
1. Pagaz---------24 – 58 – 75:22
2. KS-------------24 – 48 – 65:40
3. Piast-----------24 – 47 – 70:35
4. Orzeł L.-------23 – 43 – 63:34
5. Mitex----------24 – 36 – 56:51
6. Chojnik--------23 – 33 – 47:53
7. Pub Gol--------23 – 33 – 50:49
8. Czarni---------24 – 28 – 45:52
9. Woskar--------23 – 26 – 36:59
10. Orzeł M.-----23 – 26 – 35:45
11. Victoria-------24 – 26 – 30:48
12. Pogoń Ś.-----24 – 22 – 42:54
13. KS 1946------23 – 21 – 22:46
14. Pogoń W.-----24 – 14 – 26:74

20. kolejka grupy I klasy B
Uran Okrzeszyn – Czarni Przedwojów 0:8
Orły Lipienica – Nysa Wolbromek 2:4
Amfibolit Leszczyniec – Dolomit Pisarzowice 0:6
Bóbr Marciszów – Rudawy Janowice Wielkie 0:1
Lesk Sędzisław – LZS Janiszów 3:0
Bóbr Opawa – Dragon Miszkowice 0:2

Tabela grupy I klasy B
1. Nysa-------20 – 48 – 71:21
2. Amfibolit---20 – 42 – 36:20
3. Dolomit-----20 – 41 – 49:37
4. Rudawy----20 – 35 – 56:21
5. Czarni------20 – 32 – 38:34
6. Orły--------20 – 31 – 46:37
7. Lesk--------20 – 31 – 37:40
8. Bóbr M.-----20 – 28 – 49:23
9. Dragon-----20 – 22 – 32:29
10. LZS--------20 – 22 – 29:48
11. Uran-------20 – 11 – 23:78
12. Bóbr O.----20 –- 0 – 22:100

20. kolejka grupy II klasy B
Pub Gol II Jelenia Góra – Sokół Sokołowiec 5:1
LZS Kostrzyca – GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 1:6
Lechia Piechowice – Potok Karpniki 5:2
Bobry Wojanów – KKS Jelenia Góra 3:0 (wo)
Hottur Borowice – Juvenia Rybnica 4:3
Halniak Miłków – Gol Jelenia Góra 3:0 (wo)

Tabela grupy II klasy B
1. Halniak--------20 – 50 – 75:27
2. Hottur---------20 – 37 – 64:45
3. Gol-------------20 – 35 – 57:40
4. Bobry----------20 – 34 – 64:46
5. Juvenia--------20 – 33 – 75:59
6. GLKS-----------20 – 33 – 52:42
7. Pub Gol--------20 – 32 – 55:48
8. Lechia----------20 – 32 – 54:45
9. Potok-----------20 – 21 – 35:53
10. Sokół----------20 – 18 – 29:54
11. LZS------------20 – 10 – 32:93
12. KKS------------20 – 10 – 21:61

Ogłoszenia

Czytaj również

Teraz lepiej widać

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Studium na początek

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~skała berko 10-06-2011 11:30
a czemu nie podajecie wyników i tabeli gr II A klasy????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z historią

Nysa bez szans

W Podgórzynie na remis

Bramkostrzelna Lechia

Pożegnali Słońce

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
68
Tak
62%
Nie
37%
Nie wiem
1%