MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wyniki i tabele Klas A i B

Wiadomości: klasa A i B
Poniedziałek, 1 października 2012, 13:01
Aktualizacja: 13:07
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W minioną niedzielę rozegrano kolejną serię spotkań w piłkarskich klasach A i B okręgu jeleniogórskiego. Poniżej przedstawiamy wyniki oraz tabele wszystkich grup.

Wyniki Klasy A:

Grupa I:
Victoria Czadrów - Czarni Strzyżowiec 5:3
Pagaz Krzeszów - Piast Bolków 1:3
Lechia Piechowice - Orzeł Mysłakowice 1:0
Kwarc Pisarzowice - Nysa Wolbromek 1:3
Orzeł Wojcieszów - Chojnik Jelenia Góra 6:0
KS 1946 Chełmsko Śląskie - KS Łomnica 4:2
Orzeł Lubawka - Woskar Szklarska Poręba 1:1

Tabela:
1. Piast Bolków----------------------8 20 35-11

2. Orzeł Lubawka-------------------8 20 22-7
3. Pegaz Krzeszów-----------------8 14 19-11
4. Orzeł Wojcieszów---------------8 13 22-17
5. KS 1946 Chełmsko Śląskie------8 13 20-10
6. Nysa Wolbromek-----------------8 12 19-17
7. Victoria Czadrów-----------------8 11 16-18
8. Chojnik Jelenia Góra-------------8 11 22-33
9. Lechia Piechowice----------------8 11 10-11
10. KS Łomnica-----------------------8 9 19-20
11. Woskar Szklarska Poręba------8 8 16-20
12. Orzeł Mysłakowice--------------8 8 15-19
13. Kwarc Pisarzowice--------------8 7 9-20
14. Czarni Strzyżowiec--------------8 0 8-38

Grupa II:
Chmielanka Chmieleń - Stella Lubomierz 1:1
Skalnik Rębiszów - Orliki Węgliniec 3:5
LZS Porajów Kopaczów - Cosmos Radzimów 3:3
LZS Kościelnik - Pogoń Markocice 1:2
Górnik Węgliniec - Gryf Gryfów Śląski 3:2
LZS Radostów - Błękitni Studniska Dolne 0:4
Włókniarz Leśna - Olsza Olszyna 7:2

Tabela:
1. Włókniarz Leśna-----------------8 24 40-7

2. Stella Lubomierz-----------------8 16 34-19
3. Cosmos Radzimów--------------8 14 21-14
4. Olsza Olszyna Lubańska-------8 13 18-17
5. Orliki Węgliniec------------------8 13 27-16
6. Błękitni Studniska Dolne--------8 11 18-26
7. Górnik Węgliniec-----------------8 11 17-26
8. Skalnik Rębiszów----------------8 10 16-22
9. LZS Radostów-------------------8 10 17-22
10. Pogoń Markocice---------------8 10 20-26
11. LZS Kościelnik-------------------8 10 12-11
12. Chmielanka Chmieleń----------8 7 12-28
13. LZS Porajów-Kopaczów-------8 5 13-22
--- Gryf Gryfów Śląski--------------8 5 13-22

Grupa III:
Apis Jędrzychowice - Iskra Łagów 3:4
KS Stare Jaroszowice - LZS Łaziska 2:1
LKS Dobra - GKS Tomaszów Bolesławiecki 4:1
GKS Iwiny - Cosmos Milików 2:0
LKS Ocice - Sparta Zebrzydowa 2:3
GKS Raciborowice - KS Łąka 1:0
LZS Brzeźnik - Hutnik Pieński 0:1

Tabela:
1. Sparta Zebrzydowa--------------------8 21 23-8

2. Iskra Łagów-----------------------------8 18 30-17
3. Apis Jędrzychowice--------------------8 16 27-13
4. LZS Brzeźnik-----------------------------8 16 21-9
5. GKS Raciborowice----------------------8 16 18-13
6. Hutnik Pieńsk----------------------------8 15 31-17
7. LKS Ocice--------------------------------8 11 17-18
8. KS Stare Jaroszowice------------------8 10 16-21
9. LZS Łaziska------------------------------8 9 14-20
10. LKS Dobra------------------------------8 8 12-19
11. GKS Iwiny------------------------------8 8 9-17
12. GKS Tomaszów Bolesławiecki--------8 8 7-17
13. KS Łąka---------------------------------8 3 7-26
14. Cosmos Milików------------------------8 2 7-24

Wyniki Klasy B:

Grupa I:
Potok Karpniki - Orły Lipienica 4:2
Lesk Sędzisław - Bóbr Marciszów 3:1
Bóbr Opawa - Amfibolit Leszczyniec 2:6
Gnejs Ogorzelec - Auxilia Janiszów 3:0
Uran Okrzeszyn - Spójnia Sady 4:6
Czarni Przedwojów - Dragon Miszkowice 7:1

Tabela:
1. Czarni Przedwojów-------6 16 24-7

2. Potok Karpniki-------------6 15 25-11
3. Lesk Sędzisław------------6 15 22-13
4. Bóbr Marciszów-----------6 12 13-9
5. Amfibolit Leszczyniec-----6 9 19-15
6. Orły Lipienica--------------6 9 15-15
7. Spójnia Sady---------------6 9 23-28
8. Gnejs Ogorzelec----------6 8 15-18
9. LZS Janiszów--------------6 4 6-12
10. Uran Okrzeszyn---------6 3 19-24
11. Dragon Miszkowice------6 3 14-23
12. Bóbr Opawa--------------6 2 12-32

Grupa II:
Energobest Miłków - Rudawy Janowice Wielkie 1:2
Olimpia II Kowary - KS Maciejowa 8:1
LZS Kostrzyca - GLKS Czernica 1:4
Sokół Sokołowiec - Bobry Wojanów 0:3
Hottur Borowice - Lotnik II Jeżów Sudecki 2:9
Pub Gol Jelenia Góra - Karpatia Karpacz 1:2 (relacja z meczu tutaj: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,42284)
Pauza: Juvenia Rybnica.

Tabela:
1. Karpatia Karpacz-------------8 22 28-10

2. Olimpia II Kowary------------8 18 42-15
3. Lotnik II Jeżów Sudecki-----7 15 29-15
4. Rudawy Janowice Wielkie--7 15 17-8
5. Halniak Miłków---------------7 11 19-14
6. Sokół Sokołowiec------------6 10 11-12
7. Bobry Wojanów--------------8 9 18-20
8. GLKS Czernica----------------8 9 17-26
9. KS Maciejowa-----------------7 7 16-25
10. Juvenia Rybnica------------7 6 15-25
11. Pub Gol Jelenia Góra-------6 4 12-26
12. Hottur Borowice------------7 4 15-32
13. LZS Kostrzyca---------------6 4 8-19

Grupa III:
LZS Radogoszcz - LZS Zaręba 0:8 (rozegrany awansem)
Pogoń Wleń - Włókniarz II Mirsk 0:3
Bazalt Wojciechów - Fatma Pobiedna 1:3
Olsza II Olszyna - LZS Pisarzowice 3:2
Pauza: LZS Henryków, Sudety Giebułtów, Rolnik Rząsiny.

Awansem mecz z 13. kolejki:
LZS Zaręba - LZS Henryków 0:8

Tabela:
1. Olsza II Olszyna Lubańska----7 16 19-8

2. LZS Henryków-------------------8 13 32-18
3. Włókniarz II Mirsk---------------5 11 21-7
4. Fatma Pobiedna-----------------6 10 19-21
5. LZS Zaręba-----------------------6 10 17-16
6. Sudety Giebułtów----------------5 10 14-13
7. Pogoń Wleń-----------------------7 9 19-17
8. Rolnik Rząsiny--------------------5 8 18-10
9. LZS Pisarzowice------------------6 7 17-13
10. LZS Radogoszcz----------------5 0 5-25
11. Bazalt Wojciechów-------------6 0 11-44

Grupa IV:
Kwisa Kierżno - Granit Gierałtów 2:8
LZS Niwnice - Zbylut Zbylutów 3:0
LZS Kotliska - Orzeł Gościszów 1:1
LZS Sobota - Roan Tomisław 0:3
Chrobry Nowogrodziec - TS Parzyce 0:0

Tabela:
1. TS Parzyce-----------------5 13 25-2

2. Chrobry Nowogrodziec---5 13 20-3
3. Granit Gierałtów-----------5 10 24-13
4. Roan Tomisław-------------5 9 19-11
5. LZS Niwnice-----------------5 7 11-11
6. Zbylut Zbylutów------------5 7 12-11
7. Orzeł Gościszów------------5 5 14-14
8. LZS Kotliska-----------------5 5 8-19
9. LZS Sobota-----------------5 1 4-23
10. Kwisa Kierżno-------------5 0 5-35

Grupa V:
GKS Gromadka - LKS Kraśnik Dolny 3:3
Kolonia Bolesławiec - LKS Mierzwin 1:2
LZS Nowa - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka (goście nie dojechali)
Znicz Kruszyn - KS Trzebień
Majdan Bolesławiec - Rybak Parowa 14:0

Tabela:
1. LKS Mierzwin---------------5 15 14-4

2. Kolonia Bolesławiec-------5 12 21-4
3. Majdan Bolesławice-------5 12 28-4
4. GKS Gromadka------------5 8 22-11
5. Znicz Kruszyn-------------4 7 13-10
6. LZS Nowa------------------4 7 9-5
7. Bóbr Dąbrowa Bol.--------4 3 3-20
8. LKS Kraśnik Dolny---------5 1 8-17
9. Rybak Parowa-------------5 1 7-37
10. KS Trzebień---------------4 0 2-15

Grupa VI:
Orzeł Platerówka - LZS Ręczyn 5:2
Sudety Sieniawka - WKS Żarki Średnie 7:0
Jaśnica Opolno Zdrój - Przyszłość Dłużyna 2:4
Orzeł Kostrzyna - Piast Czerwona Woda 5:0

Tabela:
1. Orzeł Platerówka-----------4 12 16-8

2. Orzeł Kostrzyna------------4 9 13-7
3. Sudety Sieniawka----------4 9 21-5
4. LZS Ręczyn-----------------4 6 12-13
5. Przyszłość Dłużyna--------4 6 8-10
6. WKS Żarki Średnie---------4 3 8-13
7. Jaśnica Opolno Zdrój------4 1 7-11
8. Piast Czerwona Woda-----4 1 1-19

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

O rozpadających się górach

Jezioro Łabędzie z owacjami na stojąco!  

Nysa bez szans

Studium na początek

Niebezpieczne wyzwania

Jubileuszowy trening

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
224
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
4%