MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wyniki Czasówki Sudeckiej i Kryterium Ulicznego

Wiadomości: Region
Sobota, 2 maja 2015, 19:19
Aktualizacja: 19:34
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki Czasówki Sudeckiej i Kryterium Ulicznego – dwóch kolarskich imprez odbywających się pod patronatem medialnym Jelonki.com.

Czasówka Sudecka

dystans 7300 m przeciętna 15,27 km/h
1 21 POL 20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA 0:28:40:98 14
2 12 POL 20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 0:29:49:74 13
3 16 POL 20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOM MŁODZICZKA 0:30:33:36 12
4 14 POL 20010102 WÓJCIK Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 0:31:31:85 11
5 8 POL 20020322 KONARZEWSKA Hanna UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:31:33:93 10
6 9 POL 20020704 MAŁEK Anita UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:32:15:66 9
7 11 POL 20011215 KOLINKO Marianna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 0:32:34:66 8
8 20 POL 20010904 WOJAS Martyna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA 0:32:44:94 7
9 6 POL 20011012 RATAJ Patrycja UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:32:58:12 6
10 19 POL 20010321 GAWROŃSKA Wiktoria LUKS LIDER ST. BOGACZOWICE MŁODZICZKA 0:34:09:11 5
11 13 POL 20011212 ZBOROWSKA Wiktoria LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 0:36:23:96 4
12 10 POL 20020907 BIELECKA Dorota KS POLKOWICE MŁODZICZKA 0:37:40:62 3
13 4 POL 20021203 ZIELEWSKA Dominika UKK SIGO-GIM1 CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:39:02:05 2
14 5 POL 20020331 MILLER Emilia UKK SIGO-GIM1 CHOJNÓW MŁODZICZKA 0:39:34:86 1
15 7 POL 20010726 SZEWCZYK Anna UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA N.ukoncz
16 15 POL 20021013 KOWALSKA Julia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZICZKA N.ukoncz
17 17 POL 20021123 KUSIOŁEK Sandra LKKS GÓRNIK DSR AUTHOR WAŁBRZYCH MŁODZICZKA N.ukoncz
18 18 POL 20010525 STĘPIEŃ Klaudia LUKS LIDER ST. BOGACZOWICE MŁODZICZKA N.ukoncz

dystans 7300 m przeciętna 15,62 km/h
1 52 POL 20000925 BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIORKA MŁ 0:27:57:18 4
2 50 POL 20000520 GAŁAS Alicja UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA MŁ 0:28:48:33 3
3 51 POL 20001222 JASIONOWSKA Maja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW JUNIORKA MŁ 0:30:40:07 2
4 49 POL 19990420 MILLER Karolina UKK SIGO GIM1 CHOJNÓW JUNIORKA MŁ 0:41:05:18 1

dystans 7300 m przeciętna 11,68 km/h
1 48 POL 19880223 BIAŁOWĄS Katarzyna SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER Cyklo Kobiet 0:37:30:48 1

dystans 7300 m przeciętna 17,77 km/h
1 56 POL 19981115 LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM MAT DZIERŻONIÓW JUNIORKA 0:24:37:29 5
2 57 POL 19980718 TRACZYK Sandra LKS ATOM MAT DZIERŻONIÓW JUNIORKA 0:27:18:26 4
3 53 POL 19981223 KRÓLIKOWSKA Klaudia UKK AGAT JELCZ LASKOWICE JUNIORKA 0:28:48:66 3
4 54 POL 19980423 KRUK Karina UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIORKA 0:30:32:16 2
5 55 POL 19980515 KLATKA Małgorzata UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA 0:31:50:74 1

dystans 7300 m przeciętna 12,71 km/h
1 58 POL 19731121 POSMYK Mariola LUBAŃ ŚLĄSKI N.Kobiet open 0:34:24:68 1

dystans 7300 m przeciętna 17,16 km/h
1 59 POL 19950529 PISARSKA Paula ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW SENIORKA 0:25:33:90 1

dystans 7300 m przeciętna 20,09 km/h
1 100 POL 20000618 MICHALSKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 0:21:48:43 15
2 99 POL 20000227 BIENIEK Damian UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 0:22:02:56 14
3 93 POL 19990624 LICZNER Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR MŁ 0:22:07:35 13
4 98 POL 20001120 STELCZYK Szymon UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 0:22:24:30 12
5 96 POL 19990330 PUSTUŁA Michał LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW JUNIOR MŁ 0:22:54:02 11
6 90 POL 19990526 WILCZYŃSKI Łukasz FUNDACJA ROZWOJU KOL K. KUŻNIAKA JUNIOR MŁ 0:23:04:66 10
7 94 POL 19990113 GÓRSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR MŁ 0:23:56:48 9
8 91 POL 19990401 WITKOWSKI Hubert UKK AGAT JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 0:24:46:79 8
9 101 POL 19991219 MAJEWSKI Konrad KTC KOŁO JUNIOR MŁ 0:25:44:22 7
10 97 POL 20000605 CZECHOWICZ Kacper UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 0:26:03:44 6
11 103 POL 20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 0:27:08:49 5
12 92 POL 19990622 BARTOLEWSKI Emil MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR MŁ 0:28:00:55 4
13 102 POL 20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 0:30:50:70 3
14 104 POL 20000924 ZARĘBSKI Marcin MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 0:32:41:80 2
15 95 POL 20000702 KAZIMIERCZAK Dawid KS POLKOWICE JUNIOR MŁ 0:37:46:31 1

dystans 7300 m przeciętna 20,73 km/h
1 40 POL 20010819 BYCZKOWSKI Jakub UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:21:08:42 15
2 26 POL 20010131 DROBEK Hubert FUNDACJA ROZWOJU KOL K.KUŻNIAKA MŁODZIK 0:22:50:45 14
3 45 POL 20010803 KOPIWODA Dominik LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 0:22:54:06 13
4 28 POL 20010425 PONIATOWSKI Daniel UKS CENTRUIM NOWA RUDA MŁODZIK 0:23:01:07 12
5 42 POL 20011212 KRYSZTOFIAK Jakub TKK PACYFIC TORUŃ MŁODZIK 0:23:26:91 11
6 35 POL 20010216 KACZOR Eryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK 0:25:35:61 10
7 43 POL 20020612 WOŻNIAK Karol LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 0:25:46:76 9
8 33 POL 20010330 PIETRASIEWICZ Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI MŁODZIK 0:26:09:74 8
9 22 POL 20010927 KICAŁA Sebastian MTB OBISZÓW TEAM GRĘBOCICE MŁODZIK 0:26:40:18 7
10 44 POL 20010225 SAZANOWICZ Adam LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 0:26:47:83 6
11 37 POL 20020616 BOGDANIK Patryk UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:27:19:15 5
12 39 POL 20020203 STELCZYK Jakub UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:27:22:87 4
13 32 POL 20011107 FUŁAWKA Gracjan UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 0:27:39:67 3
14 36 POL 20010810 TELATYŃSKI Mateusz UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:28:07:30 2
15 27 POL 20011019 ZAWADZKI Maciej UKS CENTRUM NOWA RUDA MŁODZIK 0:28:15:36 1
16 38 POL 20020830 GŁUSZKO Szymon UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:30:08:15
17 29 POL 20020429 BURNUS Mateusz UKS CENTRUM NOWA RUDA MŁODZIK 0:30:10:75
18 25 POL 20021114 FLEJSZER Mateusz FUNDACJA ROZWOJU KOL K.KUŻNIAKA MŁODZIK 0:30:35:30
19 47 POL 20021120 BRYSZEWSKI Antoni JELENIA GÓRA MŁODZIK 0:31:10:24
20 41 POL 20020802 STELCZYK Maciej UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:31:21:39
21 31 POL 20021211 MUSIAŁ Szymon UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 0:32:08:48
22 46 POL 20021218 ZIELIŃSKI Patryk MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZIK 0:33:04:53
23 34 POL 20020804 BOJNAROWICZ Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK 0:34:42:58
24 30 POL 20010427 ROZMIAREK Marcin KS RACING T.SEVEN R SPORT SZCZAWNO MŁODZIK 0:34:50:15
25 24 POL 20021018 TERLECKI Kamil UKK AGAT JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 0:41:05:94
26 23 POL 20011028 KRUSZEWSKI Robert UKK AGAT JELCZ LASKOWICE MŁODZIK nie wyst

dystans 7300 m przeciętna 19,68 km/h
1 112 POL 19871226 NOWAK Sławomir DOMATOR CYKLOSPORT 0:22:16:78 2
2 113 POL 19941125 STEMPNIAK Radosław KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK SPORT CYKLOSPORT 0:25:28:76 1

dystans 7300 m przeciętna 19,89 km/h
1 87 POL 19920227 WÓJT Kamil ŁASK NIEZRZ MĘŻC 0:21:54:81 5
2 86 POL 19861208 MAKOWSKI Michał SZKLARSKA PORĘBA NIEZRZ MĘŻC 0:22:34:03 4
3 89 POL 19580730 MUSIAŁOWSKI Mariusz STRZELIN NIEZRZ MĘŻC 0:24:08:73 3
4 85 POL 19741027 KICAŁA Sylweriusz LUBIN NIEZRZ MĘŻC 0:26:45:07 2
5 88 POL 19620919 TAŁPASZ Jerzy OBORNIKI SLĄSKIE NIEZRZ MĘŻC 0:29:17:91 1

dystans 7300 m przeciętna 21,19 km/h
1 111 POL 19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 0:20:23:33 7
2 110 POL 19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 0:20:38:44 6
3 109 POL 19970608 BISKUP Bartosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 0:20:47:35 5
4 106 POL 19970725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI JUNIOR 0:21:04:66 4
5 107 POL 19970106 ZAWADZKI Łukasz UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR 0:22:10:30 3
6 108 POL 19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR 0:23:09:85 2
7 105 POL 19970128 PIERZGA Seweryn UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIOR 0:25:10:89 1

dystans 7300 m przeciętna 24,06 km/h
1 116 POL 19830712 SUŁEK Piotr KS BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M30 0:18:12:53 7
2 121 POL 19841204 SZEWCZYK Mikołaj BODY COACH CYCLING TEAM Masters M30 0:20:09:62 6
3 114 POL 19790417 JAMRO Paweł KS BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M30 0:20:35:52 5
4 117 POL 19791119 KOZIK Damian JELENIA GÓRA Masters M30 0:21:15:80 4
5 122 POL 19800911 GUZENDA Tomasz LKK WULKAN CCC LEGNICA Masters M30 0:21:30:56 3
6 118 POL 19761222 BEDNARCZYK Mateusz DIVERSEY TEAM Masters M30 0:21:41:12 2
7 120 POL 19790323 BIZIAK Tomasz TEAM CART-PLACK BRALIN Masters M30 0:29:27:18 1
8 119 POL 19800404 GNITECKI Paweł TEAM CART-PLACK BRALIN Masters M30 nie wyst.

dystans 7300 przeciętna 21,9 km/h
1 79 POL 19740430 BACHMATIUK Robert GŁUSZYCA Masters M40 0:19:57:88 10
2 80 POL 19690207 PIASECKI Mariusz GATTA BIKE TEAM Masters M40 0:20:21:47 9
3 77 POL 19740302 POSMYK Arkadiusz DIVERSEY TEAM Masters M40 0:21:15:26 8
4 84 POL 19750220 GRZEJDZIAK Jarosław LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Masters M40 0:22:12:40 7
5 82 POL 19730813 KIMBORT Paweł TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA Masters M40 0:22:33:26 6
6 83 POL 19750517 SORDYL Sylwester LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Masters M40 0:22:50:60 5
7 78 POL 19720618 MACIOSZEK Marek KOL. GRUPA KAMELEON TEAM PIŁA Masters M40 0:23:48:89 4
8 81 POL 19700409 MACIĄG Robert KROSNO ODRZAŃSKIE Masters M40 0:24:11:27 3
9 75 POL 19701110 GAŁEK Damian DIVERSEY TEAM Masters M40 0:24:39:50 2
10 76 POL 19670915 PAWŁOWSKI Krzysztof ZIELONA GÓRA Masters M40 0:24:54:16 1

dystans 7300 m przeciętna 20,61 km/h
1 64 POL 19590416 JASZOWSKI Mirosław CHOCIANÓW Masters M50 0:21:14:37 7
2 70 POL 19600113 KURKIEWICZ Bogdan DIVERSEY TEAM Masters M50 0:22:16:01 6
3 69 POL 19641222 ROGOZIŃSKI Grzegorz DIVERSEY TEAM Masters M50 0:22:42:02 5
4 74 POL 19610613 BARAŃSKI Artur TEAM PODGÓRZYN Masters M50 0:23:58:36 4
5 71 POL 19600820 MAKOWSKI Damian PŁAWNIOWICE Masters M50 0:24:12:46 3
6 73 POL 19601009 STEMPNIAK Marek KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK SPO Masters M50 0:25:39:76 2
7 72 POL 19590130 KRZEMIŃSKI Stefan KTC KOŁO Masters M50 0:27:42:57 1

dystans 7300 m przeciętna 19,72 km/h
1 63 POL 19551228 GRYGONIS Ryszard DOMATOR ZŁOTORYJA Masters M60 0:22:12:33 8
2 66 POL 19550329 KRAWCZYK Zygmunt RYCZERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA Masters M60 0:23:03:11 7
3 61 POL 19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW Masters M60 0:23:55:52 6
4 65 POL 19530221 JOWIK Franciszek DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA Masters M60 0:24:55:07 5
5 68 POL 19551105 RAZOWSKI Stanley TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA Masters M60 0:25:55:33 4
6 62 POL 19500416 MACIOSZEK Jerzy KOL.GRUPA KAMELEON TEAM PIŁA Masters M60 0:26:07:17 3
7 67 POL 19470205 KRUSZELNICKI Ryszard KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK SPO Masters M60 0:26:46:67 2
8 60 POL 19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW Masters M60 0:30:05:18 1

dystans 7300 m przeciętna 15,64 km/h
1 3 POL 19430621 SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW Masters M70 0:28:00:79 3
2 1 POL 19410416 PATERKA Stanisław TC CHROBRY MERX POLSKA GŁOGÓW Masters M70 0:29:49:90 2
3 2 POL 19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW Masters M70 0:33:09:05 1

Zawodnik nr 41 Stelczyk Maciej uległ wypadkowi i został odwieziony do szpitala.

Zgłoszono do wyścigu 121 zawodników/czek

Wystartowało 119 zawodników/czek

Ukończyło 115 zawodników/czek

Kryterium uliczne

Współorganizator: Urząd Gminy Podgórzyn czas

6 ok. dystans 14,4 km przeciętna 33,88 km/h 00:25:25
1 247 POL 20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA
2 236 POL 20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA
3 225 POL 20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOM MŁODZICZKA
4 248 POL 20010904 WOJAS Martyna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA
5 237 POL 20011215 KOLINKO Marianna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA
6 244 POL 20010726 SZEWCZYK Anna UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA
7 238 POL 20011212 ZBOROWSKA Wiktoria LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA
8 245 POL 20011012 RATAJ Patrycja UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA
9 224 POL 20021013 KOWALSKA Julia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZICZKA
10 230 POL 20020322 KONARZEWSKA Hanna UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZICZKA
11 228 POL 20020704 MAŁEK Anita UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZICZKA
12 223 POL 20021123 KUSIOREK Sandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZICZKA

6 ok. dystans 14,4 km przeciętna 33,88 km/h 0:25:25
1 243 POL 20000520 GAŁAS Alicja UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA MŁ
2 226 POL 20000925 BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIORKA MŁ
3 234 POL 20001222 JASIONOWSKA Maja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW JUNIORKA MŁ

6 ok. dystans 14,4 km przeciętna 36,30 km/h 00:23:49
1 240 POL 19970130 PRZĘZAK Dorota LKS ATOM MAT DZIERŻONIÓW JUNIORKA
2 235 POL 19980718 TRACZYK Sandra LKS ATOM MAT DZIERŻONIÓW JUNIORKA
3 239 POL 19981115 LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM MAT DZIERŻONIÓW JUNIORKA
4 242 POL 19980515 KLATKA Małgorzata UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA

6 ok. dystans 14,4 km przeciętna 32,00 km/h 00:26:58
1 246 POL 19720909 JAŚKIEWICZ Anita SOSNÓWKA N.Kobiet open

6 ok. dystans 14,4 km przeciętna 36,30 km/h 00:23:49
1 232 POL 19950529 PISARSKA Paula ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW SENIORKA
2 241 POL 19960806 JASTRZĘBSKA Agnieszka UKK SIGO -GIM1 CHOJNÓW SENIORKA

9 ok. dystans 21,6 km przeciętna 38,50 km/h 00:33:40
1 46 POL 20001120 STELCZYK Szymon UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ
2 45 POL 20000618 MICHALSKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ
3 47 POL 19990203 MROCZKOWSKI Michał LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW JUNIOR MŁ
4 42 POL 19990624 LICZNER Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR MŁ
5 48 POL 19990330 PUSTUŁA Michał LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW JUNIOR MŁ
6 44 POL 20000227 BIENIEK Damian UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ
7 41 POL 19990622 BARTOLEWSKI Emil MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR MŁ
8 49 POL 19991219 MAJEWSKI Konrad KTC KOŁO JUNIOR MŁ
9 43 POL 20000605 CZECHOWICZ Kacper UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ
40 POL 19990113 GÓRSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI JUNIOR MŁ
51 POL 20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ
50 POL 20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ
52 POL 20000924 ZARĘBSKI Marcin MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ

6 ok. dystans 14,4 km przecietna 34,69 00:24:50
1 5 POL 20010425 PONIATOWSKI Daniel UKS CENTRUIM NOWA RUDA MŁODZIK
2 9 POL 20010819 BYCZKOWSKI Jakub UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK
3 16 POL 20011212 KRYSZTOFIAK Jakub TKK PACYFIC TORUŃ MŁODZIK
4 14 POL 20010216 KACZOR Eryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK
5 10 POL 20020203 STELCZYK Jakub UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK
6 7 POL 20010810 TELATYŃSKI Mateusz UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK
7 4 POL 20010330 PIETRASIEWICZ Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI MŁODZIK
8 6 POL 20011019 ZAWADZKI Maciej UKS CENTRUM NOWA RUDA MŁODZIK
9 3 POL 20010927 KICAŁA Sebastian MTB OBISZÓW TEAM GRĘBOCICE MŁODZIK
10 2 POL 20021211 MUSIAŁ Szymon UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK
11 1 POL 20011107 FUŁAWKA Gracjan UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK
12 11 POL 20020830 GŁUSZKO Szymon UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK
13 8 POL 20020616 BOGDANIK Patryk UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK
14 12 POL 20010427 ROZMIAREK Marcin KS RACING T.SEVEN R SPORT SZCZAWNO MŁODZIK
15 13 POL 20021120 BRYSZEWSKI Antoni JELENIA GÓRA MŁODZIK
16 15 POL 20020804 BOJNAROWICZ Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK

12 ok. dystans 28,8 km przeciętna 41,14 km/h 00:42:02
1 110 POL 19870520 OLESEK Mariusz LKK WULKAN CCC LEGNICA CYKLOSPORT
2 113 POL 19930403 ROGOWSKI Marcin LKK WULKAN CCC LEGNICA CYKLOSPORT
3 111 POL 19861103 PODOBIŃSKI Wojciech LKK WULKAN CCC LEGNICA CYKLOSPORT
4 115 POL 19871226 NOWAK Sławomir DOMATOR CYKLOSPORT
5 114 POL 19940315 GŁOWNIA Damian BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA CYKLOSPORT
6 112 POL 19870223 ŁAZARUK Jarosław LKK WULKAN CCC LEGNICA CYKLOSPORT
116 POL 19941125 STEMPNIAK Radosław BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA CYKLOSPORT

9 ok. dystans 21,6 km przeciętna 36,46 km/h 00:35:35
1 201 POL 19920227 WÓJT Kamil ŁASK NIEZRZ MĘŻC
2 202 POL 19760325 MUSIAŁOWSKI Mariusz STRZELIN NIEZRZ MĘŻC
3 200 POL 19741027 KICAŁA Sylweriusz LUBIN NIEZRZ MĘŻC

12 ok. dystans 28,8 km przeciętna 40,61 km/h 00:42:36
1 60 POL 19970725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI JUNIOR
2 62 POL 19970504 CHOJECKI Damian UKK "SIGO-GIM1" CHOJNÓW JUNIOR
3 61 POL 19970106 ZAWADZKI Łukasz UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR

12 ok. dystans 28,8 km przeciętna 40,50 km/h 00:42:45
1 91 POL 19860326 ALCHIMOWICZ Rafał KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK ELITA
2 90 POL 19880821 BARAN Krzysztof MKS JEDENASTKA ELITA

12 ok. dystans 28,8 km przeciętna 42,35 km/h 00:40:47
1 122 POL 19830712 SUŁEK Piotr KS BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M30
2 125 POL 19800622 PASZEK Szczepan ZIEMIA BOLESŁAWIECKA Masters M30
3 121 POL 19790417 JAMRO Paweł BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M30
4 124 POL 19791119 KOZIK Damian JELENIA GÓRA Masters M30
5 129 POL 19850720 OBORSKI Jakub LKK WULKAN CCC LEGNICA Masters M30
6 128 POL 19780210 LATOSZEK Marcin LKK WULKAN CCC LEGNICA Masters M30
7 120 POL 19790216 ORUBA Krzysztof BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M30
8 126 POL 19821018 KOPEĆ Adam BOLESŁAWIEC Masters M30
9 118 POL 19800911 GUZENDA Tomasz LKK WULKAN CCC LEGNICA Masters M30
10 127 POL 19811107 TREPKA Łukasz CCC WULKAN Masters M30
123 POL 19820930 KIEŁBASA Arkadiusz LKK WULKAN CCC LEGNICA Masters M30

12 ok dystans 28,8 km przeciętna 40,50 km/h 00:42:45
1 144 POL 19730130 BEDNARCZYK Grzegorz DIVERSEY TEAM Masters M40
2 143 POL 19690207 PIASECKI Mariusz GATTA BIKE TEAM Masters M40
3 142 POL 19750220 GRZEJDZIAK Jarosław LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Masters M40
4 149 POL 19660426 PAWŁOWSKI Piotr SOBÓTKA Masters M40
5 140 POL 19721213 KACZMARCZYK Krzysztof BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M40
6 146 POL 19681224 SPYCHAŁA Dariusz DOMATOR Masters M40
7 141 POL 19720618 MACIOSZEK Marek KOL. GRUPA KAMELEON TEAM PIŁA Masters M40
8 139 POL 19740205 ŁABĘDZ Tomasz SOBÓTKA Masters M40
9 147 POL 19681116 WOJCZAL Jarosław WOJCZAL -BIKE Masters M40
148 POL 19670922 BYCZKOWSKI Tadeusz RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLASKA Masters M40
145 POL 19701110 GAŁEK Damian DIVERSEY TEAM Masters M40

9 ok. dystans 21,6 km przeciętna 36,45 km/h 00:35:35
1 151 POL 19600113 KURKIEWICZ Bogdan DIVERSEY TEAM Masters M50
2 152 POL 19641222 ROGOZIŃSKI Grzegorz DIVERSEY TEAM Masters M50
3 150 POL 19600820 MAKOWSKI Damian PŁAWNIOWICE Masters M50
4 156 POL 19590611 SZCZEPANIAK Zbigniew BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M50
5 153 POL 19590130 KRZEMIŃSKI Stefan KTC KOŁO Masters M50
6 154 POL 19601009 STEMPNIAK Marek BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M50
7 155 POL 19561218 TREPKA Mirosław BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M50

9 ok. dystans 21,6 km przeciętna 36,45 km/h 00:35:35
1 175 POL 19551228 GRYGONIS Ryszard DOMATOR ZŁOTORYJA Masters M60
2 172 POL 19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW Masters M60
3 173 POL 19550329 KRAWCZYK Zygmunt RYCZERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA Masters M60
4 176 POL 19530618 FILIPIAK Krzysztof KARPACZ Masters M60
5 171 POL 19530221 JOWIK Franciszek DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA Masters M60
6 174 POL 19470205 KRUSZELNICKI Ryszard BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA Masters M60
7 177 POL 19500530 NADOLNY Jan KOL.GRUPA KAMELEON TEAM PIŁA Masters M60
8 170 POL 19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW Masters M60

6 ok. dystans 14,4 km przeciętna 33,75 km/h 00:25:37
1 190 POL 19410416 PATERKA Stanisław TC CHROBRY MERX POLSKA GŁOGÓW Masters M70
2 191 POL 19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW Masters M70

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA (KLUBOWA)
1. LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 32 pkt
2. UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE 16 pkt
3. LKK WULKAN CCC LEGNICA 15 pkt
4. DIVERSEY TEAM 14 pkt
5. BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA 12 pkt
6. UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW 8 pkt

Dzieci do 5 lat dystans 100 m przeciętna 6 km/h czas
1 67 POL 20101211 GRUSZCZYŃSKI Filip JELENIA GÓRA 00:01:00
2 66 POL 20120710 GRUSZCZYŃSKI Szymon JELENIA GÓRA 00:01:00
3 43 POL 20111004 KOPEĆ Anna BOLESŁAWIEC 00:01:14

Dzieci 6 - 8 lat dystans 600 m przeciętna 21,81 km/h
1 65 POL 20070406 ZBOROWSKI Gracjan DZIERŻONIÓW 00:01:39
2 60 POL 20071025 SACHA Wit UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:02:06
3 61 POL 20080125 NONARSKI Kajetan UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:02:14
4 62 POL 20080110 RÓŻNICKA Aleksandra UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:02:22
5 63 POL 20080630 BRYSZEWSKA Adela JELENIA GÓRA 00:02:34
6 64 POL 20091013 LECHOWSKI Mikołaj JELENIA GÓRA 00:04:06

Dzieci 9-10 lat dystans 2400 m przeciętna 22,86 km/h
1 30 POL 20050902 MURYJ Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:06:17
2 32 POL 20050418 STRYCHARSKI Kacper UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:06:25
3 36 POL 20051014 BUDNY Hubert MKS KAROLINA JAWORZYNA 00:06:30
4 33 POL 20060414 DEC Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:07:15
5 35 POL 20061020 SZEWCZUK Lidia JELENIA GÓRA 00:07:28
6 31 POL 20050530 NOWAK Sara UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:07:46
7 34 POL 20060903 BRYSZEWSKA Aniela JELENIA GÓRA 00:08:05

Dzieci 11-12 lat dystans 4800 m przeciętna 30,31 km/h
1 1 POL 20031205 MAKOWSKI Mikołaj LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 00:09:25
2 10 POL 20030617 NAJDA Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 00:09:25
3 8 POL 20041020 BENSARI Adam LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 00:09:30
4 4 POL 20030509 BRZÓSKA Filip UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:09:30
5 2 POL 20041207 DEREŃ Mateusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 00:09:38
6 16 POL 20031125 PALUCH Michał MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 00:09:38
7 17 POL 20031129 KOŁODZIEJSKA Marta MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 00:10:02
8 9 POL 20040205 WODNICKA Joanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 00:10:21
9 11 POL 20030721 BENSARI Adam LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 00:10:21
10 7 POL 20030808 MILLER Jakub UKK SIGO-GIM1 CHOJNÓW 00:10:45
11 13 POL 20031003 SZWINTA Alicja JELENIA GÓRA 00:11:00
12 14 POL 20031211 TASZEWSKI Kacper JELENIA GÓRA 00:11:06
13 15 POL 20031226 ŁADA Wojciech JELENIA GÓRA 00:11:58
14 6 POL 20031226 PAWŁOWSKI Borys UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:13:09
15 5 POL 20030120 PASTERNAK Julia UKS CENTRUM NOWA RUDA 00:15:17
3 POL 20041206 PERCZYŃSKI Łukasz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH nie ukończył
12 POL 20040829 KACZOR Hubert LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW nie ukończył*

* Zawodnik nr 12 Kaczor Hubert uległ wypadkowi i został odwieziony do szpitala.

Zgłoszono do wyścigu 138 zawodników/czek

Wystartowało 138 zawodników/czek

Ukończyło 128 zawodników/czek

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 3-05-2015 21:10
Wyniki super ale czy jelonka nie posiada żadnych zdjęć z tej imprezy ( nędza )

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa budowa punktu widokowego

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Mobilizacja przed II turą

Powrót imprez rowerowych

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2197
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%